Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaVREAU SA STIU CE VRETI SA ALEGETI DIN ASTEA PT IO EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 VREAU SA STIU CE VRETI SA ALEGETI DIN ASTEA PT IO

In jos 
4 participanți

ce alegeti sa plec de aici pentru tot deauna sau sa incercam sa o luam de la capat? sa uitam de toate rele?
sa raman si sa uitam de toate lucrurile rele pe care le-am facut si sa devenim prieteni
VREAU SA STIU CE VRETI SA ALEGETI DIN ASTEA PT IO Vote_lcap40%VREAU SA STIU CE VRETI SA ALEGETI DIN ASTEA PT IO Vote_rcap
 40% [ 4 ]
sa plec de aici de pe joc de pe forum chat pt tot deauna si sa ma lasati in voia soartei
VREAU SA STIU CE VRETI SA ALEGETI DIN ASTEA PT IO Vote_lcap60%VREAU SA STIU CE VRETI SA ALEGETI DIN ASTEA PT IO Vote_rcap
 60% [ 6 ]
Total voturi : 10
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
คคг๏ภรt๏ภє
Membru
Membru
คคг๏ภรt๏ภє


Data de inscriere : 12/11/2010
Varsta : 25
Localizare : acolo de unde nu iti poti imagina acolo unde soarele trebuie platit ca sa straluceasca acolo de unde apa o iei numai de la ploaie acolo de unde mancarea o iei numai de la Basescu acolo unde se face sapa de lemn AFRICA!

VREAU SA STIU CE VRETI SA ALEGETI DIN ASTEA PT IO Empty
MesajSubiect: VREAU SA STIU CE VRETI SA ALEGETI DIN ASTEA PT IO   VREAU SA STIU CE VRETI SA ALEGETI DIN ASTEA PT IO Icon_minitimeJoi Noi 18, 2010 1:00 am

deci decand am venit mi se pare ca nici un prieten nu mi-am facut nu mai belele am adus si nm nu ma plakut am format acest sondaj pentru a vedea daca vreti sa o luam de la capat si sa uitam de toate rele ori sa plec de aici pt tot deauna
Sus In jos
§üѧ[µ]łภξ
Membru Elite
Membru Elite
§üѧ[µ]łภξ


Data de inscriere : 02/07/2010
Localizare : Vin dintr-un oras mic numit New Jersey

VREAU SA STIU CE VRETI SA ALEGETI DIN ASTEA PT IO Empty
MesajSubiect: Re: VREAU SA STIU CE VRETI SA ALEGETI DIN ASTEA PT IO   VREAU SA STIU CE VRETI SA ALEGETI DIN ASTEA PT IO Icon_minitimeJoi Noi 18, 2010 7:47 am

Eu votez sa pleci cat mai repede Evil or Very Mad si sa nu te mai intorci

Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

VREAU SA STIU CE VRETI SA ALEGETI DIN ASTEA PT IO Empty
MesajSubiect: Re: VREAU SA STIU CE VRETI SA ALEGETI DIN ASTEA PT IO   VREAU SA STIU CE VRETI SA ALEGETI DIN ASTEA PT IO Icon_minitimeJoi Noi 18, 2010 8:19 am

§üѧ[µ]łภξ a scris:
Eu votez sa pleci cat mai repede Evil or Very Mad si sa nu te mai intorci




:-|:-|tie ti se pare ca nu s-a adresat destul de prietenos si civilizat?omu ce greseste se iarta! Evil or Very Mad
Eu votez sa ramai!
Sus In jos
§üѧ[µ]łภξ
Membru Elite
Membru Elite
§üѧ[µ]łภξ


Data de inscriere : 02/07/2010
Localizare : Vin dintr-un oras mic numit New Jersey

VREAU SA STIU CE VRETI SA ALEGETI DIN ASTEA PT IO Empty
MesajSubiect: Re: VREAU SA STIU CE VRETI SA ALEGETI DIN ASTEA PT IO   VREAU SA STIU CE VRETI SA ALEGETI DIN ASTEA PT IO Icon_minitimeJoi Noi 18, 2010 8:24 am

Ce vrei sa-i fac daca e copil prost de 12 ani?
Se baga ca retardatul in vorba degeaba study
Sus In jos
คคг๏ภรt๏ภє
Membru
Membru
คคг๏ภรt๏ภє


Data de inscriere : 12/11/2010
Varsta : 25
Localizare : acolo de unde nu iti poti imagina acolo unde soarele trebuie platit ca sa straluceasca acolo de unde apa o iei numai de la ploaie acolo de unde mancarea o iei numai de la Basescu acolo unde se face sapa de lemn AFRICA!

VREAU SA STIU CE VRETI SA ALEGETI DIN ASTEA PT IO Empty
MesajSubiect: Re: VREAU SA STIU CE VRETI SA ALEGETI DIN ASTEA PT IO   VREAU SA STIU CE VRETI SA ALEGETI DIN ASTEA PT IO Icon_minitimeJoi Noi 18, 2010 8:29 am

vai de mine Sad serios eo nu stiam ca atat de mult ma urati Sad poi cred ca peste cateva saptamani dupa cateva alte voturi Sad cred ca va zic Bay
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

VREAU SA STIU CE VRETI SA ALEGETI DIN ASTEA PT IO Empty
MesajSubiect: Re: VREAU SA STIU CE VRETI SA ALEGETI DIN ASTEA PT IO   VREAU SA STIU CE VRETI SA ALEGETI DIN ASTEA PT IO Icon_minitimeJoi Noi 18, 2010 8:40 am

nu nu pleci!!!
a si SUnSHine de unde sti uh ca are 12 ani aa?nu il mai jignii degeaba ca dak ai fi in pielea lui nu ti-ar convine...
''Ce tie Nu-ti place altuia nu-i face''!
Sus In jos
Criss Angel
V.I.P.
V.I.P.
Criss Angel


Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 32
Localizare : In The Graveyard

VREAU SA STIU CE VRETI SA ALEGETI DIN ASTEA PT IO Empty
MesajSubiect: Re: VREAU SA STIU CE VRETI SA ALEGETI DIN ASTEA PT IO   VREAU SA STIU CE VRETI SA ALEGETI DIN ASTEA PT IO Icon_minitimeJoi Noi 18, 2010 9:05 am

T.C. deja ati inceput sa aveti un limbaj neadecvat
Sus In jos
Continut sponsorizat





VREAU SA STIU CE VRETI SA ALEGETI DIN ASTEA PT IO Empty
MesajSubiect: Re: VREAU SA STIU CE VRETI SA ALEGETI DIN ASTEA PT IO   VREAU SA STIU CE VRETI SA ALEGETI DIN ASTEA PT IO Icon_minitime

Sus In jos
 
VREAU SA STIU CE VRETI SA ALEGETI DIN ASTEA PT IO
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P
» Vreau sa stiu!!!!!!!!
» vreau sa stiu si eu da e bug!
» Vreau sa stiu ceva
» vreau sa stiu de ce am ban pe chat

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: