Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
Acasace alegeti din astea sa vad cum ganditi :P EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P

In jos 
+7
Suspektu
Isabella
☆ ♣ Яomaniд ♣ ☆
•ďŗè∂м-špırıт•
InfectedRock
αℓєχ ;x
คคг๏ภรt๏ภє
11 participanți

da ma intreb tu ce ai face daka tiai da drumu dintr-un avion si nu ti se deschide parasuta?
mas ruga sa ajung in rai si stiind ca nu pot face nimic
ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Vote_lcap10%ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Vote_rcap
 10% [ 3 ]
as incerca sa trag de firul ala pana se deschide
ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Vote_lcap14%ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Vote_rcap
 14% [ 4 ]
as striga dupa ajutor cat ma tine gura ceva un elicopter sa ma prinda
ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Vote_lcap0%ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Vote_rcap
 0% [ 0 ]
nu as face nimic absolut nimic
ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Vote_lcap24%ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Vote_rcap
 24% [ 7 ]
as mesteri ceva ca sa repar parasuta daca sunt sigur ca sa stricat
ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Vote_lcap10%ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Vote_rcap
 10% [ 3 ]
m-as baza ca o sa cad in apa si as luao ca pe o distractie
ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Vote_lcap7%ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Vote_rcap
 7% [ 2 ]
mas ruga ca niste oameni sa ma vada si sa ma prinda cu un balon o saltea ceva mare si moale
ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Vote_lcap0%ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Vote_rcap
 0% [ 0 ]
as citi din carte ce sa fac daca am timp sa citesc pana ce cad desigur
ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Vote_lcap0%ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Vote_rcap
 0% [ 0 ]
mas baza ca dumnezeu sa ma ajute
ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Vote_lcap17%ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Vote_rcap
 17% [ 5 ]
daca parasuta sa rupt de tot si nu o mai am mi-as face eu din haine una
ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Vote_lcap17%ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Vote_rcap
 17% [ 5 ]
Total voturi : 29
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
คคг๏ภรt๏ภє
Membru
Membru
คคг๏ภรt๏ภє


Data de inscriere : 12/11/2010
Varsta : 25
Localizare : acolo de unde nu iti poti imagina acolo unde soarele trebuie platit ca sa straluceasca acolo de unde apa o iei numai de la ploaie acolo de unde mancarea o iei numai de la Basescu acolo unde se face sapa de lemn AFRICA!

ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Empty
MesajSubiect: ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P   ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Icon_minitimeJoi Noi 18, 2010 12:04 am

deci io am ales sa mesteresc ceva ca sa repar parasuta.voi ce ati ales ?


Ultima editare efectuata de catre AaronStone in Vin Noi 19, 2010 9:21 am, editata de 2 ori
Sus In jos
αℓєχ ;x
V.I.P.
V.I.P.
αℓєχ ;x


Data de inscriere : 06/09/2010
Varsta : 113
Localizare : Si fac pariu ca prezentarea mea ar schimba ceva..

ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Empty
MesajSubiect: Re: ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P   ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Icon_minitimeVin Noi 19, 2010 1:57 am

dragut jocu:))
aleg 9
Sus In jos
InfectedRock
Membru
Membru
InfectedRock


Data de inscriere : 16/11/2010
Varsta : 32
Localizare : Unde tu nu ai putea fi niciodata !

ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Empty
MesajSubiect: Re: ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P   ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Icon_minitimeVin Noi 19, 2010 4:13 am

[b] Eu am ales "Nu as face nimic absolut nimic" deoarace asta e nu sufar daca mi se termina viata nu m-as zbate as rade pentruy ultima data si atat tongue tongue tongue
Sus In jos
คคг๏ภรt๏ภє
Membru
Membru
คคг๏ภรt๏ภє


Data de inscriere : 12/11/2010
Varsta : 25
Localizare : acolo de unde nu iti poti imagina acolo unde soarele trebuie platit ca sa straluceasca acolo de unde apa o iei numai de la ploaie acolo de unde mancarea o iei numai de la Basescu acolo unde se face sapa de lemn AFRICA!

ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Empty
MesajSubiect: Re: ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P   ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Icon_minitimeVin Noi 19, 2010 4:32 am

imi plake cum ganditzi Smile
Sus In jos
•ďŗè∂м-špırıт•
Membru Elite
Membru Elite
•ďŗè∂м-špırıт•


Data de inscriere : 18/06/2010
Varsta : 30
Localizare : My Own World :X :p

ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Empty
MesajSubiect: Re: ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P   ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Icon_minitimeSam Noi 20, 2010 12:05 am

aleg 11... as suna la toti oameni la kre tin.. si ias injura pt k e ultimul moment din viata Smile)))))

dar d akolo.. aleg sa nu fak nmk....
Sus In jos
☆ ♣ Яomaniд ♣ ☆
Membru
Membru
☆ ♣ Яomaniд ♣ ☆


Data de inscriere : 16/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Satu-Mare

ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Empty
MesajSubiect: Re: ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P   ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Icon_minitimeSam Noi 20, 2010 12:10 am

as incerca sa trag de firul ala pana se deschide | Asta as face bounce
Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Empty
MesajSubiect: Re: ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P   ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Icon_minitimeSam Noi 20, 2010 3:19 am

Aleg 11 daca as fi cu persoana iubita in acel avion i-as spune pentru ultima data "te iubesc si nu uita ca ai fost totul pentru mine" si l-as saruta pentru ultima oara!Pentru ca is destul de constienta ca ar fi imposibil sa scapi cu viata poate o minune... Embarassed Embarassed Embarassed
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
Suspektu
Membru Elite
Membru Elite
Suspektu


Data de inscriere : 11/05/2010
Varsta : 26
Localizare : Shakar

ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Empty
MesajSubiect: Re: ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P   ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Icon_minitimeSam Noi 20, 2010 4:31 am

hmm nash face nik Cool nu pre ma int de viatza mea mai mult ma int de aia la cne imi sta in jur Wink
Sus In jos
No.1Fear
Membru Elite
Membru Elite
No.1Fear


Data de inscriere : 26/10/2010
Varsta : 25
Localizare : Oriunde :P

ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Empty
MesajSubiect: Re: ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P   ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Icon_minitimeSam Noi 20, 2010 4:35 am

m-as ruga sa ajung in rai



dea macar sa fie fete frumoase acolo....sti sa nu zic dupaia mai bn in hell:))
Sus In jos
คคг๏ภรt๏ภє
Membru
Membru
คคг๏ภรt๏ภє


Data de inscriere : 12/11/2010
Varsta : 25
Localizare : acolo de unde nu iti poti imagina acolo unde soarele trebuie platit ca sa straluceasca acolo de unde apa o iei numai de la ploaie acolo de unde mancarea o iei numai de la Basescu acolo unde se face sapa de lemn AFRICA!

ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Empty
MesajSubiect: Re: ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P   ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Icon_minitimeSam Noi 20, 2010 7:30 am

eo sunt genul de persoana care nu se lasa batuta nici odata adica in cele mai grave momente io nu-mi iau adio incerc sa scap cu viata dar daca asta simtiti voi e k Very Happy
Sus In jos
†♥C¡טּPả_CiטּP$→Øߧ€§$iøn♥†
Membru Elite
Membru Elite
†♥C¡טּPả_CiטּP$→Øߧ€§$iøn♥†


Data de inscriere : 20/08/2010
Varsta : 31
Localizare : la curcani ....

ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Empty
MesajSubiect: Re: ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P   ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Icon_minitimeDum Noi 21, 2010 4:02 am

nai si tu cv cu ,,batut copii mici si sa furi banii?'' sau ,,sa sunii la usile mosilor si sa fugi ''?
Sus In jos
ardeash
Membru Elite
Membru Elite
ardeash


Data de inscriere : 26/04/2010
Varsta : 44
Localizare : Arad
Comentarii : Nu te uita ca nu intelegi nimnic...

ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Empty
MesajSubiect: Re: ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P   ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Icon_minitimeDum Noi 21, 2010 4:19 am

AS DESCHIDE PARASUTA DE REZERVA lol!
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
αℓєχ ;x
V.I.P.
V.I.P.
αℓєχ ;x


Data de inscriere : 06/09/2010
Varsta : 113
Localizare : Si fac pariu ca prezentarea mea ar schimba ceva..

ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Empty
MesajSubiect: Re: ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P   ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Icon_minitimeDum Noi 21, 2010 6:04 am

[GA]ardeash a scris:
AS DESCHIDE PARASUTA DE REZERVA lol!
Smile)
Rectific raspunsu`:
Daca sar intampla asta..
M-as ruga la Dumnezeu sa aiba grija de ingeru meu...te iubesc sandra I love you
Sus In jos
คคг๏ภรt๏ภє
Membru
Membru
คคг๏ภรt๏ภє


Data de inscriere : 12/11/2010
Varsta : 25
Localizare : acolo de unde nu iti poti imagina acolo unde soarele trebuie platit ca sa straluceasca acolo de unde apa o iei numai de la ploaie acolo de unde mancarea o iei numai de la Basescu acolo unde se face sapa de lemn AFRICA!

ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Empty
MesajSubiect: Re: ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P   ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Icon_minitimeDum Noi 21, 2010 12:24 pm

a scris ardeash:AS DESCHIDE PARASUTA DE REZERVA
ba da nu ti-e greu cu ambele parasute pe tine? Razz
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Empty
MesajSubiect: Re: ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P   ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Icon_minitimeLun Noi 22, 2010 12:09 am

AaronStone a scris:
a scris ardeash:AS DESCHIDE PARASUTA DE REZERVA
ba da nu ti-e greu cu ambele parasute pe tine? Razz


nu as face nik absolut nik
Sus In jos
†♥C¡טּPả_CiטּP$→Øߧ€§$iøn♥†
Membru Elite
Membru Elite
†♥C¡טּPả_CiטּP$→Øߧ€§$iøn♥†


Data de inscriere : 20/08/2010
Varsta : 31
Localizare : la curcani ....

ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Empty
MesajSubiect: Re: ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P   ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Icon_minitimeLun Noi 22, 2010 1:13 am

eu am 6 parasute de rezerva:))) pacat ca nai cv cu batut copii de colindat ca asta ador Smile)
Sus In jos
Continut sponsorizat





ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Empty
MesajSubiect: Re: ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P   ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P Icon_minitime

Sus In jos
 
ce alegeti din astea sa vad cum ganditi :P
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» VREAU SA STIU CE VRETI SA ALEGETI DIN ASTEA PT IO
» Alegeti cel ami bun reeper
» Ce e cu fitele astea?
» ILEGALE sau SKILL HACK ?! Alegeti voi !
» Alegeti...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: