Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaSEPARE CA CU TIMPU A VENIT SI RANDUL MEU :( EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 SEPARE CA CU TIMPU A VENIT SI RANDUL MEU :(

In jos 
+5
No.1Fear
Isabella
•ďŗè∂м-špırıт•
Suspektu
คคг๏ภรt๏ภє
9 participanți
AutorMesaj
คคг๏ภรt๏ภє
Membru
Membru
คคг๏ภรt๏ภє


Data de inscriere : 12/11/2010
Varsta : 25
Localizare : acolo de unde nu iti poti imagina acolo unde soarele trebuie platit ca sa straluceasca acolo de unde apa o iei numai de la ploaie acolo de unde mancarea o iei numai de la Basescu acolo unde se face sapa de lemn AFRICA!

SEPARE CA CU TIMPU A VENIT SI RANDUL MEU :( Empty
MesajSubiect: SEPARE CA CU TIMPU A VENIT SI RANDUL MEU :(   SEPARE CA CU TIMPU A VENIT SI RANDUL MEU :( Icon_minitimeSam Noi 13, 2010 11:46 pm

salut acesta va fi ultimul mesaj facut de mine deoarece de cand am venit numai reclamatii am numai plangeri toti ma urasc nustiu din ce cauza sa stiti ca nici pe joc nu o sa mai vin dar va divulghez un secret enorm
EU NU SUNT NOU PE ACEST JOC SI FORUM IL JOC DE 1 AN STIU MULTE IN JOC MA CHEMA AARONSTONE dar miam facut nou cont cu candul ca o sa ma placa lumea mai mult dar sa intors subiectul Sad imi pare foarte rau de prietenii pe care iam avut va promit ca nu am sa va uit nici odata lLAREVEDERE! Sad
Sus In jos
Suspektu
Membru Elite
Membru Elite
Suspektu


Data de inscriere : 11/05/2010
Varsta : 26
Localizare : Shakar

SEPARE CA CU TIMPU A VENIT SI RANDUL MEU :( Empty
MesajSubiect: Re: SEPARE CA CU TIMPU A VENIT SI RANDUL MEU :(   SEPARE CA CU TIMPU A VENIT SI RANDUL MEU :( Icon_minitimeDum Noi 14, 2010 4:05 am

k asha sa fie Wink oltimu mesaj
Sus In jos
•ďŗè∂м-špırıт•
Membru Elite
Membru Elite
•ďŗè∂м-špırıт•


Data de inscriere : 18/06/2010
Varsta : 30
Localizare : My Own World :X :p

SEPARE CA CU TIMPU A VENIT SI RANDUL MEU :( Empty
MesajSubiect: Re: SEPARE CA CU TIMPU A VENIT SI RANDUL MEU :(   SEPARE CA CU TIMPU A VENIT SI RANDUL MEU :( Icon_minitimeSam Noi 20, 2010 12:33 am

AaronStone a scris:
salut acesta va fi ultimul mesaj facut de mine deoarece de cand am venit numai reclamatii am numai plangeri toti ma urasc nustiu din ce cauza sa stiti ca nici pe joc nu o sa mai vin dar va divulghez un secret enorm
EU NU SUNT NOU PE ACEST JOC SI FORUM IL JOC DE 1 AN STIU MULTE IN JOC MA CHEMA AARONSTONE dar miam facut nou cont cu candul ca o sa ma placa lumea mai mult dar sa intors subiectul Sad imi pare foarte rau de prietenii pe care iam avut va promit ca nu am sa va uit nici odata lLAREVEDERE! Sad

man.. mie nu imi place sa fiu pe forum si sa am cva cu cnva.. nu is aici sa ma cert, is aici sa ma distrez. Wink km tia zis si criss.. (respecta si vei fi respectat ) Wink deci.. dekand ai venit ai inceput sa vorbesti ca un modernator sau helper.. eu in viatza.. dk cnva ma enerveaza, sar p el cu pumnu shi shutu (stang :>), eu am zis ca t iert.. dar tot incepi sa comentezi ... dece faceti asta helperilor, mati dezamagit sau nush c.. Smile))
tiam dat moolte shanse.. dar uh tot continui.. eu nu sunt un oare ce jucator.. is stiut mai moolt in blue.. akm pwtin in galbeni.. ca sau mutat multi.. ( nu ma dau mare Razz )
eu itzi zik.. Nu te lasa, si fi normal.. Wink

Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

SEPARE CA CU TIMPU A VENIT SI RANDUL MEU :( Empty
MesajSubiect: Re: SEPARE CA CU TIMPU A VENIT SI RANDUL MEU :(   SEPARE CA CU TIMPU A VENIT SI RANDUL MEU :( Icon_minitimeSam Noi 20, 2010 3:13 am

AaronStone a scris:
salut acesta va fi ultimul mesaj facut de mine deoarece de cand am venit numai reclamatii am numai plangeri toti ma urasc nustiu din ce cauza sa stiti ca nici pe joc nu o sa mai vin dar va divulghez un secret enorm
EU NU SUNT NOU PE ACEST JOC SI FORUM IL JOC DE 1 AN STIU MULTE IN JOC MA CHEMA AARONSTONE dar miam facut nou cont cu candul ca o sa ma placa lumea mai mult dar sa intors subiectul Sad imi pare foarte rau de prietenii pe care iam avut va promit ca nu am sa va uit nici odata lLAREVEDERE! Sad

Eu zic sa te mai gandesti dar exista o "conditie"sa zic asa pe care daca o vei respecta sigur toti te vor primii in acest grup de prieteni!Daca nu ai mai face topicuri aiurea si ai posta in cele care inca se mai discuta despre acel subiect...sau daca nu ai mai lua staffu la rost...eu zic sincer ca nimeni nu are nimic cu tine daca pui si tu putin de la tine!Nu are rost sa te lasi doar incearca sa fi si tu mai prietenos sa te mulezi dupa intreaga comunitate incearca sa postezi in topicul in care este deshis si daca ai o idee de un joc incearca sa il faci sa para interesant sa ne atraga...eu zic sa mai lasi din egoism si sa mai pui din bunatatea ta ca stiu ca undeva ai si aceasta calitate!Te asteptam...sper sa vii schimbat!
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
No.1Fear
Membru Elite
Membru Elite
No.1Fear


Data de inscriere : 26/10/2010
Varsta : 25
Localizare : Oriunde :P

SEPARE CA CU TIMPU A VENIT SI RANDUL MEU :( Empty
MesajSubiect: Re: SEPARE CA CU TIMPU A VENIT SI RANDUL MEU :(   SEPARE CA CU TIMPU A VENIT SI RANDUL MEU :( Icon_minitimeSam Noi 20, 2010 3:18 am

AaronStone a scris:
salut acesta va fi ultimul mesaj facut de mine deoarece de cand am venit numai reclamatii am numai plangeri toti ma urasc nustiu din ce cauza sa stiti ca nici pe joc nu o sa mai vin dar va divulghez un secret enorm
EU NU SUNT NOU PE ACEST JOC SI FORUM IL JOC DE 1 AN STIU MULTE IN JOC MA CHEMA AARONSTONE dar miam facut nou cont cu candul ca o sa ma placa lumea mai mult dar sa intors subiectul Sad imi pare foarte rau de prietenii pe care iam avut va promit ca nu am sa va uit nici odata lLAREVEDERE! Sad


AaroneStone!Si la mn a fost aceeasi problema sima rog.. inca mai este,dar putina!Si nush,dar m-am obisnuit cu nervi pe care mi fac cein din STAFF-UL FORUMULUI METIN2ROSPEED!



Te asteptam cu drag,din nou!Sa vedem daca te schimbi acolo si poate lumea te va place si iti schimbi parerea Neutral
Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

SEPARE CA CU TIMPU A VENIT SI RANDUL MEU :( Empty
MesajSubiect: Re: SEPARE CA CU TIMPU A VENIT SI RANDUL MEU :(   SEPARE CA CU TIMPU A VENIT SI RANDUL MEU :( Icon_minitimeSam Noi 20, 2010 3:23 am

ImTheBest a scris:
AaronStone a scris:
salut acesta va fi ultimul mesaj facut de mine deoarece de cand am venit numai reclamatii am numai plangeri toti ma urasc nustiu din ce cauza sa stiti ca nici pe joc nu o sa mai vin dar va divulghez un secret enorm
EU NU SUNT NOU PE ACEST JOC SI FORUM IL JOC DE 1 AN STIU MULTE IN JOC MA CHEMA AARONSTONE dar miam facut nou cont cu candul ca o sa ma placa lumea mai mult dar sa intors subiectul Sad imi pare foarte rau de prietenii pe care iam avut va promit ca nu am sa va uit nici odata lLAREVEDERE! Sad


AaroneStone!Si la mn a fost aceeasi problema sima rog.. inca mai este,dar putina!Si nush,dar m-am obisnuit cu nervi pe care mi fac cein din STAFF-UL FORUMULUI METIN2ROSPEED!



Te asteptam cu drag,din nou!Sa vedem daca te schimbi acolo si poate lumea te va place si iti schimbi parerea Neutral

Copile daca noi iti facem tie nervi tu ce ne faci noua?Dupa ce ca esti asa cum esti nici nu taci...Normal ca ai probleme cu noi daca faci numai topicuri inutile!Daca ereai pe un alt forum pana acuma primeai ban pentru spam pe forum!Eu zic mai bine sa tastezi cu CAPUL (daca ai minte in el)!
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
คคг๏ภรt๏ภє
Membru
Membru
คคг๏ภรt๏ภє


Data de inscriere : 12/11/2010
Varsta : 25
Localizare : acolo de unde nu iti poti imagina acolo unde soarele trebuie platit ca sa straluceasca acolo de unde apa o iei numai de la ploaie acolo de unde mancarea o iei numai de la Basescu acolo unde se face sapa de lemn AFRICA!

SEPARE CA CU TIMPU A VENIT SI RANDUL MEU :( Empty
MesajSubiect: Re: SEPARE CA CU TIMPU A VENIT SI RANDUL MEU :(   SEPARE CA CU TIMPU A VENIT SI RANDUL MEU :( Icon_minitimeSam Noi 20, 2010 7:37 am

VREAU SA VA ZIC CA ISA SI CEILALTI MI-ATI DESCHIS OCHI Smile MI-AM DAT SEAMA CA SA FIU RESPECTAT TREBUIE SA RESPECT SI AI DREPTATE CE ATATEA TOPICRUI INCUTILE? MS DE SFATURI SI ASA VOI FACE SPER CA DE ACUM SA MA INCULDETI IN GRUPUL VOSTRU DE PRIETENI Smile MS INCO O DATA Like a Star @ heaven
Sus In jos
αℓєχ ;x
V.I.P.
V.I.P.
αℓєχ ;x


Data de inscriere : 06/09/2010
Varsta : 113
Localizare : Si fac pariu ca prezentarea mea ar schimba ceva..

SEPARE CA CU TIMPU A VENIT SI RANDUL MEU :( Empty
MesajSubiect: Re: SEPARE CA CU TIMPU A VENIT SI RANDUL MEU :(   SEPARE CA CU TIMPU A VENIT SI RANDUL MEU :( Icon_minitimeDum Noi 21, 2010 6:10 am

AaronStone a scris:
salut acesta va fi ultimul mesaj facut de mine deoarece de cand am venit numai reclamatii am numai plangeri toti ma urasc nustiu din ce cauza sa stiti ca nici pe joc nu o sa mai vin dar va divulghez un secret enorm
EU NU SUNT NOU PE ACEST JOC SI FORUM IL JOC DE 1 AN STIU MULTE IN JOC MA CHEMA AARONSTONE dar miam facut nou cont cu candul ca o sa ma placa lumea mai mult dar sa intors subiectul Sad imi pare foarte rau de prietenii pe care iam avut va promit ca nu am sa va uit nici odata lLAREVEDERE! Sad
E alegerea ta..
Totusi eu iti spun : "Numai tu o sa alegi decizia corecta"
Sus In jos
คคг๏ภรt๏ภє
Membru
Membru
คคг๏ภรt๏ภє


Data de inscriere : 12/11/2010
Varsta : 25
Localizare : acolo de unde nu iti poti imagina acolo unde soarele trebuie platit ca sa straluceasca acolo de unde apa o iei numai de la ploaie acolo de unde mancarea o iei numai de la Basescu acolo unde se face sapa de lemn AFRICA!

SEPARE CA CU TIMPU A VENIT SI RANDUL MEU :( Empty
MesajSubiect: Re: SEPARE CA CU TIMPU A VENIT SI RANDUL MEU :(   SEPARE CA CU TIMPU A VENIT SI RANDUL MEU :( Icon_minitimeDum Noi 21, 2010 12:35 pm

AM DECIS SA RAMAN! cheers
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

SEPARE CA CU TIMPU A VENIT SI RANDUL MEU :( Empty
MesajSubiect: Re: SEPARE CA CU TIMPU A VENIT SI RANDUL MEU :(   SEPARE CA CU TIMPU A VENIT SI RANDUL MEU :( Icon_minitimeLun Noi 22, 2010 12:07 am

AaronStone a scris:
AM DECIS SA RAMAN! cheers


asa si trebuia!
Sus In jos
†♥C¡טּPả_CiטּP$→Øߧ€§$iøn♥†
Membru Elite
Membru Elite
†♥C¡טּPả_CiטּP$→Øߧ€§$iøn♥†


Data de inscriere : 20/08/2010
Varsta : 31
Localizare : la curcani ....

SEPARE CA CU TIMPU A VENIT SI RANDUL MEU :( Empty
MesajSubiect: Re: SEPARE CA CU TIMPU A VENIT SI RANDUL MEU :(   SEPARE CA CU TIMPU A VENIT SI RANDUL MEU :( Icon_minitimeLun Noi 22, 2010 1:21 am

asa walle acm dedic si eu o poezie scrisa de mn puteti cauta oriunde da nu gasiti deci:
Ce te rr speedule?Smile)
fara bonusuri fara pietre
cu jucatorii la perete:))
dc nu lasai asa
cum trecea vremea mea:))
Jucatorii scad, hackarii vin
si speedu ni-l raneste
bate hostu in frunzan .. Smile)
jucatorii angel ti arunca:))
si dc sa nu plec?
dak jucatorii plek?
plec in alte mt ducand dorurile mele si visele mele Smile))
si se duc pe rand pe rand
jucatorii si hackari cutreierand Smile)
si se duc ca hackarii
scuturand pc-urile
si ma lasa hackarit
vejtejit si adormit
si cu playarii singurel
de ma plictisesc numai cu ei Smile)

By cola Very Happy
Sus In jos
รค๓คภђєltєг
Membru
Membru
รค๓คภђєltєг


Data de inscriere : 21/11/2010
Varsta : 28
Localizare : ce vrei sa stii u?:))

SEPARE CA CU TIMPU A VENIT SI RANDUL MEU :( Empty
MesajSubiect: Re: SEPARE CA CU TIMPU A VENIT SI RANDUL MEU :(   SEPARE CA CU TIMPU A VENIT SI RANDUL MEU :( Icon_minitimeMier Noi 24, 2010 10:19 pm

AronStone esti STONE de pe albastrii????
Sus In jos
Continut sponsorizat





SEPARE CA CU TIMPU A VENIT SI RANDUL MEU :( Empty
MesajSubiect: Re: SEPARE CA CU TIMPU A VENIT SI RANDUL MEU :(   SEPARE CA CU TIMPU A VENIT SI RANDUL MEU :( Icon_minitime

Sus In jos
 
SEPARE CA CU TIMPU A VENIT SI RANDUL MEU :(
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» A venit si randul meu :D
» Ok, este rândul meu.
» am raspuns la multe topicuri de alea voastre e randul meu :D
» bun venit !!!!!
» A venit si timpul meu

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: