Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
Acasaam raspuns la multe topicuri de alea voastre e randul meu :D EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 am raspuns la multe topicuri de alea voastre e randul meu :D

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
คคг๏ภรt๏ภє
Membru
Membru
คคг๏ภรt๏ภє


Data de inscriere : 12/11/2010
Varsta : 25
Localizare : acolo de unde nu iti poti imagina acolo unde soarele trebuie platit ca sa straluceasca acolo de unde apa o iei numai de la ploaie acolo de unde mancarea o iei numai de la Basescu acolo unde se face sapa de lemn AFRICA!

am raspuns la multe topicuri de alea voastre e randul meu :D Empty
MesajSubiect: am raspuns la multe topicuri de alea voastre e randul meu :D   am raspuns la multe topicuri de alea voastre e randul meu :D Icon_minitimeSam Noi 13, 2010 12:40 am

deci am inventat un joc care se juaca dupa regulile astea mai intai un exemplu deal meu uitativa cu mare atentie dupa exemplu asa se joaca :
jucatorul exemplu 1 : era
jucatorul exeplu 2: odata
jucatorul exeplu 3:ca
jucatorul exeplu 4:nici
si tot asa sper ca vati prins de joc eu voi incepe primul si voi continuati cu cate un singur cuvant la sfarsitul jocului cand voi zice gata eu si cu voi o sa alegem cel mai tare cuvant care a facut povestea interesanta sper sa va placa incep : a fost odata ca nici odata un :
Sus In jos
♥☺†_ľnľmľó₤ẫŤħã_†☺♥
Membru
Membru
♥☺†_ľnľmľó₤ẫŤħã_†☺♥


Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Pe chat:>:>

am raspuns la multe topicuri de alea voastre e randul meu :D Empty
MesajSubiect: Re: am raspuns la multe topicuri de alea voastre e randul meu :D   am raspuns la multe topicuri de alea voastre e randul meu :D Icon_minitimeSam Noi 13, 2010 2:23 am

odata un imparat
Sus In jos
eu
Membru
Membru
eu


Data de inscriere : 10/11/2010

am raspuns la multe topicuri de alea voastre e randul meu :D Empty
MesajSubiect: Re: am raspuns la multe topicuri de alea voastre e randul meu :D   am raspuns la multe topicuri de alea voastre e randul meu :D Icon_minitimeSam Noi 13, 2010 2:55 am

joc cam stupid..dupa parerea mea si fara logica lol!
Sus In jos
คคг๏ภรt๏ภє
Membru
Membru
คคг๏ภรt๏ภє


Data de inscriere : 12/11/2010
Varsta : 25
Localizare : acolo de unde nu iti poti imagina acolo unde soarele trebuie platit ca sa straluceasca acolo de unde apa o iei numai de la ploaie acolo de unde mancarea o iei numai de la Basescu acolo unde se face sapa de lemn AFRICA!

am raspuns la multe topicuri de alea voastre e randul meu :D Empty
MesajSubiect: catre EU   am raspuns la multe topicuri de alea voastre e randul meu :D Icon_minitimeSam Noi 13, 2010 8:15 am

mai eu sa sti ca nu am nimic cu tine si nu inteleg dece esti asa cu mine ai depsit limita bunului simt terog sa termini sau te postez
Sus In jos
•ďŗè∂м-špırıт•
Membru Elite
Membru Elite
•ďŗè∂м-špırıт•


Data de inscriere : 18/06/2010
Varsta : 30
Localizare : My Own World :X :p

am raspuns la multe topicuri de alea voastre e randul meu :D Empty
MesajSubiect: Re: am raspuns la multe topicuri de alea voastre e randul meu :D   am raspuns la multe topicuri de alea voastre e randul meu :D Icon_minitimeSam Noi 13, 2010 11:25 pm

AaronStone a scris:
deci am inventat un joc care se juaca dupa regulile astea mai intai un exemplu deal meu uitativa cu mare atentie dupa exemplu asa se joaca :
jucatorul exemplu 1 : era
jucatorul exeplu 2: odata
jucatorul exeplu 3:ca
jucatorul exeplu 4:nici
si tot asa sper ca vati prins de joc eu voi incepe primul si voi continuati cu cate un singur cuvant la sfarsitul jocului cand voi zice gata eu si cu voi o sa alegem cel mai tare cuvant care a facut povestea interesanta sper sa va placa incep : a fost odata ca nici odata un :

Nu este bine.. asta e post hunt.. trebuie fie kre jucator 3 cuvinte Smile si topiku d genu asta a fost fakt d criss sau adytza.. :-s .

p.s: 46 posts e mult? Neutral
Sus In jos
Continut sponsorizat





am raspuns la multe topicuri de alea voastre e randul meu :D Empty
MesajSubiect: Re: am raspuns la multe topicuri de alea voastre e randul meu :D   am raspuns la multe topicuri de alea voastre e randul meu :D Icon_minitime

Sus In jos
 
am raspuns la multe topicuri de alea voastre e randul meu :D
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Stiu ca am facut prea multe topicuri pe ziua de azi dar...
» SEPARE CA CU TIMPU A VENIT SI RANDUL MEU :(
» A venit si randul meu :D
» Ok, este rândul meu.
» Notele voastre

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: