Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaChatul...:) EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Chatul...:)

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
CretzuV
Membru
Membru
CretzuV


Data de inscriere : 09/08/2010
Localizare : Ploiesti ~

Chatul...:) Empty
MesajSubiect: Chatul...:)   Chatul...:) Icon_minitimeMier Noi 03, 2010 1:31 am

Probabil nu multi vor fi deacord, dar eu imi spun parerea. Chatul ~ Stafful. Stafful este format dintr'o majoritate de oameni iresponsabili. Pierd timpul jucandu'se cu comenzile, bannandu'se singuri, ba chiar si injurand. Astazi am avut stupoarea sa aflu ca metin2UK si faptul ca pronunt aceste cuvinte pe chat este reclama. Reclama la ce oameni buni, la servere oficiale? Moderatorii, nu sunt atenti pierd timpul cu discutiile intre ei(discutii aberante) in loc sa ii ajute pe ceilalti, fac exces de zel si probabil mai multi sunt in situatia mea. Noroc ca nu l'am mai vazut pe Cottura pe chat...




OFF: As vrea sa stiu cat timp sunt banat, ca tocmai aveam de gand sa imi comand si eu iteme... Si daca bann'ul e 4ever ~ Mai pot comanda iteme ?
ONN: De ce au fost doar cativa bannati se discuta de ro si uk pe chat de cand ma stiu Smile si nu s'au luat astfel de masuri.
Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

Chatul...:) Empty
MesajSubiect: Re: Chatul...:)   Chatul...:) Icon_minitimeMier Noi 03, 2010 3:15 am

CretzuV a scris:
Probabil nu multi vor fi deacord, dar eu imi spun parerea. Chatul ~ Stafful. Stafful este format dintr'o majoritate de oameni iresponsabili. Pierd timpul jucandu'se cu comenzile, bannandu'se singuri, ba chiar si injurand. Astazi am avut stupoarea sa aflu ca metin2UK si faptul ca pronunt aceste cuvinte pe chat este reclama. Reclama la ce oameni buni, la servere oficiale? Moderatorii, nu sunt atenti pierd timpul cu discutiile intre ei(discutii aberante) in loc sa ii ajute pe ceilalti, fac exces de zel si probabil mai multi sunt in situatia mea. Noroc ca nu l'am mai vazut pe Cottura pe chat...




OFF: As vrea sa stiu cat timp sunt banat, ca tocmai aveam de gand sa imi comand si eu iteme... Si daca bann'ul e 4ever ~ Mai pot comanda iteme ?
ONN: De ce au fost doar cativa bannati se discuta de ro si uk pe chat de cand ma stiu Smile si nu s'au luat astfel de masuri.

Daca iti mai amintesti ai fost banat de un mod?Daca ai fost banat de mod ai ban 6 ore...Dar mai bine ar fi sa nu mai aduci vb de metin2UK sa evitam astfel de probleme...Si daca esti banat da poti lua legatura cu Angel prin PM!
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
ardeash
Membru Elite
Membru Elite
ardeash


Data de inscriere : 26/04/2010
Varsta : 44
Localizare : Arad
Comentarii : Nu te uita ca nu intelegi nimnic...

Chatul...:) Empty
MesajSubiect: Re: Chatul...:)   Chatul...:) Icon_minitimeMier Noi 03, 2010 3:16 am

Mda... Metin2 UK nu este reclama pt ca este servar oficial ... Ban mai mult de 6 ore nu ai cum sa iei de la un moderator..

Lasa Id`u de la Xat sa te pot debana daca esti inregistrat

Daca ai forevar ..inseamna ca nu ai vorbit de UK Very Happy
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
Rony
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 27/06/2010
Localizare : In locuri periculoase

Chatul...:) Empty
MesajSubiect: Re: Chatul...:)   Chatul...:) Icon_minitimeMier Noi 03, 2010 4:46 am

ce chestie interesanta ..
sa iei ban pt. ca vorbesti despre servere officiale Smile)
sa stii ca nu eu ti-am dat ban ca nu am fost pe chat clown
Sus In jos
CretzuV
Membru
Membru
CretzuV


Data de inscriere : 09/08/2010
Localizare : Ploiesti ~

Chatul...:) Empty
MesajSubiect: Re: Chatul...:)   Chatul...:) Icon_minitimeMier Noi 03, 2010 9:41 am

Mersi mult pentru raspunsuri. Aveati dreptate, ban 6 ore.


Cu stima, CretzuV.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Chatul...:) Empty
MesajSubiect: Re: Chatul...:)   Chatul...:) Icon_minitime

Sus In jos
 
Chatul...:)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» NU IMI MERGE CHATUL NOU....
» Unde este chatul?
» Cum sa iti faci cont pe chatul serverului(pe xat)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: