Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaNew Update : Eventurile in regate ! EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 New Update : Eventurile in regate !

In jos 
+2
TheOnlyAngel
[Owner]Angel
6 participanți
AutorMesaj
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 33
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

New Update : Eventurile in regate ! Empty
MesajSubiect: New Update : Eventurile in regate !   New Update : Eventurile in regate ! Icon_minitimeMier Mai 05, 2010 9:33 am

Din data de 05.05.2010 eventurile ce vor avea loc in regate sunt grupate astfel :

Event Regatul Rosu - In data de 1 a fiecarei luni !

Event Regatul Galben - In data de 10 a fiecarei luni !

Event in Regatul Albastru - In data de 20 a fiecarei luni !

Eventurile incep la ora 19:00 !

ATENTIE ! Este interzisa intrarea jucatorilor din alte regate in regatul in care are loc event-ul ! Nerespectarea acestei reguli duce la BANAREA contului respectiv !
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
TheOnlyAngel
Membru
Membru
TheOnlyAngel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 28
Localizare : Alba Iulia

New Update : Eventurile in regate ! Empty
MesajSubiect: Re: New Update : Eventurile in regate !   New Update : Eventurile in regate ! Icon_minitimeMier Mai 05, 2010 9:37 am

bun...da doar un lucru...daca se fac eventurile atat de rar pot zice...o data pe luna...va tine mai mult eventul...sau vei hosta mai mult in acel timp? sau tot asa ca acum?
Sus In jos
iuli123
Membru
Membru



Data de inscriere : 14/04/2010

New Update : Eventurile in regate ! Empty
MesajSubiect: Re: New Update : Eventurile in regate !   New Update : Eventurile in regate ! Icon_minitimeMier Mai 05, 2010 10:55 am

nu prea imi place dar mar rog asta e No
Sus In jos
AdyDark
Membru
Membru
AdyDark


Data de inscriere : 28/04/2010

New Update : Eventurile in regate ! Empty
MesajSubiect: Re: New Update : Eventurile in regate !   New Update : Eventurile in regate ! Icon_minitimeMier Mai 05, 2010 11:50 am

Aceasta este (cred eu) cea mai proasta idee
Pana la urma.... nu il vor prinde toti asa era mai bine in fiecare saptamana .....
Dar ma rog... :-j tu esti "sefu" si tu faci ce vrei ca este server-ul tau :-j :-j
No No No No No No No No
Sus In jos
satan2009
Membru
Membru



Data de inscriere : 28/04/2010

New Update : Eventurile in regate ! Empty
MesajSubiect: Re: New Update : Eventurile in regate !   New Update : Eventurile in regate ! Icon_minitimeMier Mai 05, 2010 3:04 pm

Sunt de acord cu adydark asta ar fi cea mai proasta idee


mai bine le lasi asa oricum nu au toti otel arme de 75 etc:| deci

contra:|
Sus In jos
TheOnlyAngel
Membru
Membru
TheOnlyAngel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 28
Localizare : Alba Iulia

New Update : Eventurile in regate ! Empty
MesajSubiect: Re: New Update : Eventurile in regate !   New Update : Eventurile in regate ! Icon_minitimeMier Mai 05, 2010 7:49 pm

...pai.....
*pe ce server ati mai vazut voi cate 3 eventuri in fiecare saptamana?
*asta era si chestia...sa nu apuce sa aiba toti otele si arme de 75...si sa lupte pentru ele...
*+ asta poate i'ar creste numarul de comenzi pentru iteme...daca de acum se vor gasi mai rar.
Sus In jos
AdyDark
Membru
Membru
AdyDark


Data de inscriere : 28/04/2010

New Update : Eventurile in regate ! Empty
MesajSubiect: Re: New Update : Eventurile in regate !   New Update : Eventurile in regate ! Icon_minitimeMier Mai 05, 2010 10:59 pm

Ok inteleg
Dar barem putea sa puna evventurile de la ora 20 00 deoarece multi atunci ajung acasa de la scoala (cei de la licee) si nu il vor prinde niciodata
Sus In jos
Kamelya4fun
Membru
Membru



Data de inscriere : 05/05/2010

New Update : Eventurile in regate ! Empty
MesajSubiect: Re: New Update : Eventurile in regate !   New Update : Eventurile in regate ! Icon_minitimeJoi Mai 06, 2010 2:40 am

nici mie nu`mi place ideea asta deloc asta ar fi prea detot eu propun 1 event pe saptamana 1 duminica de ex event rosu peste o saptamana duminica event galben etc.. deci sunt si eu contra:\
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 33
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

New Update : Eventurile in regate ! Empty
MesajSubiect: Re: New Update : Eventurile in regate !   New Update : Eventurile in regate ! Icon_minitimeJoi Mai 06, 2010 3:08 am

Aceasta metoda ramane APROBATA datorita celorlalti jucatori care sunt impotriva eventelor saptamanale deoarece daca toti ar avea de toate s-ar plictisi.
Eventul respectiv va fi cat doua de pana acum iar cat despre scoala poate nu intotdeauna pica in cursul saptamanii Smile
Ele vor ramane la ora 19 !
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
Continut sponsorizat





New Update : Eventurile in regate ! Empty
MesajSubiect: Re: New Update : Eventurile in regate !   New Update : Eventurile in regate ! Icon_minitime

Sus In jos
 
New Update : Eventurile in regate !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» New Update : Implementare sefi regate map1/2
» New Update : Soon !
» New Update : Ah-Yu !
» New Update : Beak-Go !
» New Update : Nume NPC-uri !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Actualizari-
Mergi direct la: