Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaNew Update : Client pentru bresle ! EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 New Update : Client pentru bresle !

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 33
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

New Update : Client pentru bresle ! Empty
MesajSubiect: New Update : Client pentru bresle !   New Update : Client pentru bresle ! Icon_minitimeMier Mai 05, 2010 2:44 am

Deoarece numarul de jucatori care doresc sa isi creeze sau sa iese dintr-o breasla este din ce in ce mai mare am hotarat ca sa va pun la dispozitie clientul de pe care fac acest lucru :

Link 1 : Click aici !
Link 2 : Click aici !

Jocul trebuie descarcat doar de pe unul din cele doua hosturi. Nu se stie ce buguri are clientul deoarece il folosesc exclusiv pentru bresle !

NU ESTE RECOMANDAT A FOLOSI ACEST CLIENT IN TIMPUL EVENTELOR DEOARECE ARE SKILLURI MODIFICARE SI VETI AVEA UN LAG MULT MAI MARE DECAT CU CEL NORMAL, BA CHIAR NU VA MERGE SA RAMANETI IN JOC !

Jocul se va deschide din fisierul : MultiStarter (.exe) !

Distractie placuta ! cheers
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
◎FrienD★
V.I.P.
V.I.P.
◎FrienD★


Data de inscriere : 13/05/2010
Varsta : 29
Localizare : Timisoara
Comentarii : Imi plac fetele(la nebunie)!Imi mai place Metin2 si iubesc fotbalul!

New Update : Client pentru bresle ! Empty
MesajSubiect: Re: New Update : Client pentru bresle !   New Update : Client pentru bresle ! Icon_minitimeJoi Sept 09, 2010 7:24 am

Am postat pentru a aduce topicul in prim-plan!Pentru ca multi le este lene pentru a apasa un click pe pagina a 2 a si tot intreaba na aveti pe prima pagine! geek
Sus In jos
 
New Update : Client pentru bresle !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Update client 16 Aprilie 2012
» New Update : Client Nou !
» New Update : Noul client !
» Update Client 10 Mai 2012
» New Update: Modificari client

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Actualizari-
Mergi direct la: