Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaNu sunt nou dar am facut alt cont ca la celalalt nu mia tin minte parola EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Nu sunt nou dar am facut alt cont ca la celalalt nu mia tin minte parola

In jos 
+6
SAVIN1
tฬเรt lє๓0ภєl
Visage
juv
^_^ZCF^_^
Tavi
10 participanți
AutorMesaj
Tavi
Helper
Helper
Tavi


Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 25
Localizare : Navodari
Comentarii : De ce sa fie comentari?nu sunt rau Razz

Nu sunt nou dar am facut alt cont ca la celalalt nu mia tin minte parola Empty
MesajSubiect: Nu sunt nou dar am facut alt cont ca la celalalt nu mia tin minte parola   Nu sunt nou dar am facut alt cont ca la celalalt nu mia tin minte parola Icon_minitimeJoi Iun 24, 2010 12:12 pm

Eu defapt eram xTremme acuma miam facut alt cont deoarece cel vechi nu lam mai putut accesa deoarece nu mai tineam minte parola Laughing sper sa continui sa pot ajuta toti playeri si sa raportez problemele;)
Sus In jos
^_^ZCF^_^
V.I.P.
V.I.P.
^_^ZCF^_^


Data de inscriere : 21/04/2010
Varsta : 30
Localizare : undeva'n romania

Nu sunt nou dar am facut alt cont ca la celalalt nu mia tin minte parola Empty
MesajSubiect: :)   Nu sunt nou dar am facut alt cont ca la celalalt nu mia tin minte parola Icon_minitimeJoi Iun 24, 2010 12:52 pm

Razz....man sa resetat serverul acum 2 saptamani Wink
Sus In jos
Tavi
Helper
Helper
Tavi


Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 25
Localizare : Navodari
Comentarii : De ce sa fie comentari?nu sunt rau Razz

Nu sunt nou dar am facut alt cont ca la celalalt nu mia tin minte parola Empty
MesajSubiect: Re: Nu sunt nou dar am facut alt cont ca la celalalt nu mia tin minte parola   Nu sunt nou dar am facut alt cont ca la celalalt nu mia tin minte parola Icon_minitimeJoi Iun 24, 2010 12:55 pm

NU VORBESC DE JOC ACOLO MIAM FACUT ALT CONT EU SUNT exTr3me saman Razz dar eu defapt zic de contu de pe forum acolo aveam 40mesaje postate si mai ajutam oameni si ma facea in cel mai bun caz membru V.I.P la 350mesaje postate si acuam trebuie sa o iau de la capat as vrea ca GA sa ma ia in considerare cu acele 40 mesaje de pe xTremme Crying or Very sad iam dat si PM in joc daca imi poate afla acel cont si nu am primit raspuns.
Sus In jos
juv
Membru
Membru



Data de inscriere : 24/06/2010

Nu sunt nou dar am facut alt cont ca la celalalt nu mia tin minte parola Empty
MesajSubiect: Re: Nu sunt nou dar am facut alt cont ca la celalalt nu mia tin minte parola   Nu sunt nou dar am facut alt cont ca la celalalt nu mia tin minte parola Icon_minitimeJoi Iun 24, 2010 4:00 pm

CEL MAI TARE SERVER DE METIN2

FARA BUGURI

RATA EXP 1000%

RATA DROP 1000%

RATA DROP YANG 1000%

http://metin2gj.ace.st/tutorial-inscriere-f7/tutorial-instalare-metin-t2.htm


CINE INTRA PE SERVER :

PRIMESTE LEVEL 75

ITEME +9

BANI 1 MILIARD

P ALL SKILL Smile
Sus In jos
Visage
V.I.P.
V.I.P.
Visage


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 27
Localizare : Zalau,Salaj

Nu sunt nou dar am facut alt cont ca la celalalt nu mia tin minte parola Empty
MesajSubiect: Re: Nu sunt nou dar am facut alt cont ca la celalalt nu mia tin minte parola   Nu sunt nou dar am facut alt cont ca la celalalt nu mia tin minte parola Icon_minitimeJoi Iun 24, 2010 9:25 pm

Bun venit !

P.S : Ban astuia cu serverul lui Shocked
Sus In jos
Tavi
Helper
Helper
Tavi


Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 25
Localizare : Navodari
Comentarii : De ce sa fie comentari?nu sunt rau Razz

Nu sunt nou dar am facut alt cont ca la celalalt nu mia tin minte parola Empty
MesajSubiect: Re: Nu sunt nou dar am facut alt cont ca la celalalt nu mia tin minte parola   Nu sunt nou dar am facut alt cont ca la celalalt nu mia tin minte parola Icon_minitimeVin Iun 25, 2010 5:47 am

Lume daca tot nu intelegeti eu nu sunt nou dar asa am pus aici ca e un cont nou bounce bounce
Sus In jos
tฬเรt lє๓0ภєl
Membru Elite
Membru Elite
tฬเรt lє๓0ภєl


Data de inscriere : 05/05/2010
Localizare : Il caut pe god si nul gasesc...il caut pe god si nul gasesc...toate legendele sa apeleze la mine:X

Nu sunt nou dar am facut alt cont ca la celalalt nu mia tin minte parola Empty
MesajSubiect: Re: Nu sunt nou dar am facut alt cont ca la celalalt nu mia tin minte parola   Nu sunt nou dar am facut alt cont ca la celalalt nu mia tin minte parola Icon_minitimeSam Iun 26, 2010 11:42 am

Nuti zic bun venit ma pt ca zici ca nu esti nou! Sal! Te stiu! Esti de la roshii:D Sa dai un pm maine sau iti dau eu sa ma ajuti cu shamanu la bonusuri!BFT la crescut!
Sus In jos
SAVIN1
Membru Elite
Membru Elite
SAVIN1


Data de inscriere : 28/06/2010
Varsta : 29
Localizare : TITU

Nu sunt nou dar am facut alt cont ca la celalalt nu mia tin minte parola Empty
MesajSubiect: Re: Nu sunt nou dar am facut alt cont ca la celalalt nu mia tin minte parola   Nu sunt nou dar am facut alt cont ca la celalalt nu mia tin minte parola Icon_minitimeMier Iun 30, 2010 5:53 am

lol lasane frateeee!
Sus In jos
αℓєχ ;x
V.I.P.
V.I.P.
αℓєχ ;x


Data de inscriere : 06/09/2010
Varsta : 113
Localizare : Si fac pariu ca prezentarea mea ar schimba ceva..

Nu sunt nou dar am facut alt cont ca la celalalt nu mia tin minte parola Empty
MesajSubiect: Re: Nu sunt nou dar am facut alt cont ca la celalalt nu mia tin minte parola   Nu sunt nou dar am facut alt cont ca la celalalt nu mia tin minte parola Icon_minitimeMier Oct 06, 2010 10:31 am

sall
Sus In jos
XxXSeByXxX
Membru Elite
Membru Elite
XxXSeByXxX


Data de inscriere : 29/08/2010
Varsta : 31
Localizare : тαяgυ-ƒяυмσѕ

Nu sunt nou dar am facut alt cont ca la celalalt nu mia tin minte parola Empty
MesajSubiect: Re: Nu sunt nou dar am facut alt cont ca la celalalt nu mia tin minte parola   Nu sunt nou dar am facut alt cont ca la celalalt nu mia tin minte parola Icon_minitimeMier Oct 06, 2010 11:43 am

bun venit
Sus In jos
Matze™
Membru Elite
Membru Elite
Matze™


Data de inscriere : 27/04/2010
Varsta : 31
Localizare : iashinghton

Nu sunt nou dar am facut alt cont ca la celalalt nu mia tin minte parola Empty
MesajSubiect: Re: Nu sunt nou dar am facut alt cont ca la celalalt nu mia tin minte parola   Nu sunt nou dar am facut alt cont ca la celalalt nu mia tin minte parola Icon_minitimeLun Oct 11, 2010 6:27 am

hay hello
Sus In jos
SoulKeeper
Membru Elite
Membru Elite
SoulKeeper


Data de inscriere : 24/10/2010
Varsta : 26
Localizare : Iη Yσύя Єγεs xD

Nu sunt nou dar am facut alt cont ca la celalalt nu mia tin minte parola Empty
MesajSubiect: Re: Nu sunt nou dar am facut alt cont ca la celalalt nu mia tin minte parola   Nu sunt nou dar am facut alt cont ca la celalalt nu mia tin minte parola Icon_minitimeMar Noi 08, 2011 11:05 pm

Welcome` Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nu sunt nou dar am facut alt cont ca la celalalt nu mia tin minte parola Empty
MesajSubiect: Re: Nu sunt nou dar am facut alt cont ca la celalalt nu mia tin minte parola   Nu sunt nou dar am facut alt cont ca la celalalt nu mia tin minte parola Icon_minitime

Sus In jos
 
Nu sunt nou dar am facut alt cont ca la celalalt nu mia tin minte parola
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Esti nou ? Prezinta-te !-
Mergi direct la: