Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaRevitalizare / Reinoire ...  EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Revitalizare / Reinoire ...

In jos 
AutorMesaj
SFK
Membru
Membru



Data de inscriere : 07/08/2014

Revitalizare / Reinoire ...  Empty
MesajSubiect: Revitalizare / Reinoire ...    Revitalizare / Reinoire ...  Icon_minitimeMier Aug 13, 2014 12:15 pm

Serverul o duce tot mai rau. Adica sincer maxim 5 online, hai ca la ox am fost spre 15 da totusi.. Daca ne gandim ca acuma e in vacanta, incepe scoala si o sa fie unu singur online. Nu stiu cum sa zic da serverul doar, consuma curent". Faza cu serverul e ca e ca oricare altul: clasic, beta, pvm mediu... Pentru ca sa putem pretinde ca playerii sa vina pe server, serverul ar trebuie sa fie unic, sa fie, sa aiba ceva diferit. Sincer cred ca ar avea mai mare succes daca lvl maxim ar fi 127, 150 (asemanator cu vechiul speed) si alte upgradeuri.. beta e depasita/aburita la cate servere o au. Daca vrei sa fie ceva oldschool, de-ar fi armele legendare - lunara, sfanta, divina.. sau chiar cele 2010 ar fi mult mai interesant. Intrebarea mea este angel daca ai fi dispus sa schimbi serverul de acum? (pentru ca stiu ca e mult de munca si n-ai chef), dar daca vrei sa faci ceva pentru noi playerii, e sa ne faci un joc placut = socializare = multi playeri online.
Sus In jos
SFK
Membru
Membru



Data de inscriere : 07/08/2014

Revitalizare / Reinoire ...  Empty
MesajSubiect: Re: Revitalizare / Reinoire ...    Revitalizare / Reinoire ...  Icon_minitimeSam Aug 16, 2014 6:42 am

Am inteles raspunsul . Sincer daca esti chiar asa ocupat in viata de zi cu zi , nu prea cred ca e bine si sa te chinui sa faci un event din cand in cand pentru un server gol . Eu ma las aici si bafta cu serveru , dar sincer nu stiu cata viata va mai avea .
Sus In jos
 
Revitalizare / Reinoire ...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: