Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaReview mapa de 90. EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Review mapa de 90.

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
PVP
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Review mapa de 90. Empty
MesajSubiect: Review mapa de 90.   Review mapa de 90. Icon_minitimeMar Iun 03, 2014 12:04 am

Pai am tras tare sa fac lv 90 sa vad ce si cum e cu noua mapa. Bun.

Am facut 90 , am intrat mapa de 90 sa vad cum se creste , dropul metinelor , dropul mobilor...

Am ramas profund dezamagit . Daca omori de jos nu ai nici o sansa ca mobii te arunca ( exact ca la duele) pe jos , damage prea mare , xp putin (0.01 per mob) .

Dropul metinelor? Jalnic... 2 otele +3 , 1 marmura , 1 cufar bijuterie si 2 certificate argint? Ce sa fac cu ele? La lv 90 nu prea mai am nevoie .

Daca bagi posedate , beta propun ca la metinele astea sa pice itm up pt pose si beta .

Pt cei ce vor sa stie ce bonusuri sunt utile : Pt a va mari dmg-ul "Tare vs "Animale" si pt a rezista "rezistenta la vant"
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Review mapa de 90. Empty
MesajSubiect: Re: Review mapa de 90.   Review mapa de 90. Icon_minitimeMar Iun 03, 2014 7:25 am

In primul rand, pietrele metin ofera iteme mai mult decat suficiente si destul de bune. Iteme de up nu am hotarat care vor fi pentru posedate si beta. Cele de evoluat vor fi doar la dragon pentru posedata!
Exp-ul, eventual aruncarea pe jos, se pot rezolva.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
FrostBite
Helper
Helper
FrostBite


Data de inscriere : 14/01/2012
Localizare : Sibiu

Review mapa de 90. Empty
MesajSubiect: Re: Review mapa de 90.   Review mapa de 90. Icon_minitimeMar Iun 03, 2014 7:54 am

Tare impotriva animalelor nu ajuta la nimic in mapa de 90.Am incercat. Cu set vampiri/diavol/animale. Rezultatul > 7k hitul pe critica cu orice set.
Pe servarul oficial , dar si pe alte servare in mapa beta aka "Tinutul Manticorelor" bonusul necesar pentru a-ti mari dmg-ul este "puternic impotriva vampirilor".

Angel cand faci exp pentru mapa vezi cum il faci, ca exp ceruta creste odata cu lvl si de la 720kk cat cere la 90 ajunge la 2,1kkk la lvl 99 Smile.

Daca s-ar putea pune la lvl ca mobi sa dea o anumita cantitate de experienta ar fi perfect.
90-93 sa zicem 100000 exp per mob, 93-96 1000000 exp per mob, pana la 99.Ai putea sa o pui mai mult de 0.6 pe mob cum era in v4 , ca aici sunt mobi mai putini, nu ca in v4 100 de mobi pe camera. Cine duce 2 camere de v4 e bazat :> .

Dropul de yang pune macar ca in grota, ca pica intre 6 yang =) 20k parca .
Sus In jos
[GA]Shaimas
Moderator
Moderator
[GA]Shaimas


Data de inscriere : 29/06/2012
Localizare : Far away

Review mapa de 90. Empty
MesajSubiect: Re: Review mapa de 90.   Review mapa de 90. Icon_minitimeMar Iun 03, 2014 8:09 am

2100000000 exp la lv 105 , la 99 ar trebui sa ceara mai putin . Se va mari oricum nitel exp la mobi , ca in momentul de fata mobi da foarte putin .
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro/
Continut sponsorizat





Review mapa de 90. Empty
MesajSubiect: Re: Review mapa de 90.   Review mapa de 90. Icon_minitime

Sus In jos
 
Review mapa de 90.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Review mapa de 99 / Respawn bossi.
» O singura mapa numai cu metine!
» Review server dupa 2 luni de fuctionare.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: