Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaInchidere server de joc EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Inchidere server de joc

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Inchidere server de joc Empty
MesajSubiect: Inchidere server de joc   Inchidere server de joc Icon_minitimeVin Apr 25, 2014 10:23 am

Din pacate tin sa anunt incetarea serverului Metin2RoSpeed dupa mai bine de 4 ani. Pe aceasta cale vreau sa multumesc tuturor jucatorilor care au fost alaturi de noi in tot acest timp si ne-au sprijinit cat si jucatorilor carora le-a facut placere acest server si au muncit pe el fara donatii. Cel putin pentru mine va ramane mereu o amintire frumoasa si sper ca la fel si pentru voi.
Dupa cum prea bine stiti unii dintre voi, lucrez la un nou server, asemanator cel vechi, dar mult mai "avansat".
Puteti dezbate orice discutie sau puteti pune intrebari despre noul server la nelamuriri in subiectul deja creat sau dand click direct aici https://metin2ro.all-up.com/t20985-alex-fii-atent-propunere

Inca o data va multumesc tuturor si sper ca noul server sa aiba o durata de functionare cel putin cat primul!
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
w1nNsTonN
Membru
Membru
w1nNsTonN


Data de inscriere : 23/04/2014
Varsta : 30
Localizare : Jud. Buzau, Oras Ramnicu Sarat

Inchidere server de joc Empty
MesajSubiect: Re: Inchidere server de joc   Inchidere server de joc Icon_minitimeLun Apr 28, 2014 8:06 am

Nu trb sa-l inchizi.. in timpul in care lucrai la noul server, mai pierdeam si noi vremea pe acolo...








 :closed 
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Inchidere server de joc Empty
MesajSubiect: Re: Inchidere server de joc   Inchidere server de joc Icon_minitimeMar Apr 29, 2014 4:23 am

Nu aveam cu ce sa-l mai platesc. Il tinusem oricum 15 zile peste termenul de plata si am mai platit jumatate de luna pentru el.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
JumpLike
Membru
Membru



Data de inscriere : 30/03/2013

Inchidere server de joc Empty
MesajSubiect: Re: Inchidere server de joc   Inchidere server de joc Icon_minitimeMar Apr 29, 2014 12:11 pm

Imi pare rau ca s-a inchis..dar imi pare bine ca aud de un server nou...o sa bagi moduri si pe ala Angele???
Sus In jos
Robert
Membru
Membru
Robert


Data de inscriere : 20/06/2013
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Inchidere server de joc Empty
MesajSubiect: Re: Inchidere server de joc   Inchidere server de joc Icon_minitimeMar Apr 29, 2014 2:35 pm

Jump Smile) Nu vor exista moduri . :* sunny :shot: 
Sus In jos
JumpLike
Membru
Membru



Data de inscriere : 30/03/2013

Inchidere server de joc Empty
MesajSubiect: Re: Inchidere server de joc   Inchidere server de joc Icon_minitimeMar Apr 29, 2014 9:44 pm

Asa e frumos,si sper ca nici 6/7 nu o sa fie.
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Inchidere server de joc Empty
MesajSubiect: Re: Inchidere server de joc   Inchidere server de joc Icon_minitimeMier Apr 30, 2014 12:11 am

Nu vor fi modate si nici 6/7.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
SUA
Membru
Membru
SUA


Data de inscriere : 25/06/2013
Varsta : 29

Inchidere server de joc Empty
MesajSubiect: Re: Inchidere server de joc   Inchidere server de joc Icon_minitimeMar Mai 13, 2014 1:21 am

Ehhhhh,asa maii vii de acasa si mie imi pare rau ca s´o inchis deja am pierdut o gramada de prieteni ce i´am cunoscut pe parcusul jocului,dar sper sa ne revedem in noul server si sper sa fie mai fascinant sau mai placut. Bagi cumva arme Gm sau ca pe Ro totul?
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Inchidere server de joc Empty
MesajSubiect: Re: Inchidere server de joc   Inchidere server de joc Icon_minitimeMar Mai 13, 2014 1:24 am

Momentan va fi clasic, ceva gen oficial. Arme, armuri vor mai exista noi dar mai rar si nu cu valori exagerate. Ne axam mai mult pe costume, mounturi, pet-uri, harti noi, eventual un level mai maricel cand ajung mai multi cu level maxim, inele de putere, misiuni noi, implementari diverse de sisteme pe joc etc.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
Continut sponsorizat





Inchidere server de joc Empty
MesajSubiect: Re: Inchidere server de joc   Inchidere server de joc Icon_minitime

Sus In jos
 
Inchidere server de joc
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» server nou
» Server
» Cum sa fac un server?
» Anunt Important : Server dedicat offline !
» Rollback server de joc

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Actualizari-
Mergi direct la: