Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaPROPUNERE!! EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 PROPUNERE!!

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
KiCk299
Membru
Membru
KiCk299


Data de inscriere : 09/04/2012

PROPUNERE!! Empty
MesajSubiect: PROPUNERE!!   PROPUNERE!! Icon_minitimeDum Feb 16, 2014 12:02 pm

La urmatorul event PvP, sa nu mai fie harababura asta sa rezolve bugu la risipa si cand se face duel sa ii traga pe respectivi intr-o anumita mapa sa nu se mai faca lag.
Si as vrea daca sunt toti de acord sa se faca duel pana la 5 nu doar 1 si gata pentru ca la sura AM sunt buguri.
P.S:In special pentru Angel!
Sus In jos
[GA]Shaimas
Moderator
Moderator
[GA]Shaimas


Data de inscriere : 29/06/2012
Localizare : Far away

PROPUNERE!! Empty
MesajSubiect: Re: PROPUNERE!!   PROPUNERE!! Icon_minitimeDum Feb 16, 2014 1:22 pm

KiCk299 , uite cum vad eu lucrurile :

1. Trebuie citit foarte bine [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]ca nu e pus degeaba acolo  , este o sectiune in care spune sa se respecte regulile date de membrii STAFF-ului care organizeaza eventul  . Din moment ce un membru al STAFF-ului va spune sa  pastrati o anume distanta fata de cei care fac duel in momentu respectiv , trebuie sa respectati indicatia , nu sa va apropriati de cei care fac duel si sa vi sa spuna in parte acelasi lucru de o mie de ori..Daca este ordine , si fiecare sta la locul lui si evenimentul se desfasoara mai usor nu trebuie sa vi se repete aceasi "poezie" mereu.

2. La duel exista doar o singura sansa , nu putem sta sa faceti 4-5 dueluri  [indiferent de  rasa sau  magii  ]  fiindca ar dura o vesnicie asa , si din cate am vazut sunteti cam nerabdatori Razz. Acest lucru cu doar o singura sansa ,  ar trebui sa va stimuleze sa lucrati mai mult pentru itemele voastre si asa va perfectionati in timp .

3. Probabil o sa intervina ceva modificari pe viitor in privinta modului de a sustine evenimentul , asta ramane de vazut .

4. Acest eveniment a fost gandit mai mult pentru distractia playerilor  [ 4 fun ] , fiecare jucator dupa cum ati vazut a fost premiat de [Owner]Angel indiferent ca a pierdut sau a castigat.

Cam atat am avut de spus .
Have a nice day . ^^
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro/
FrostBite
Helper
Helper
FrostBite


Data de inscriere : 14/01/2012
Localizare : Sibiu

PROPUNERE!! Empty
MesajSubiect: Re: PROPUNERE!!   PROPUNERE!! Icon_minitimeLun Feb 17, 2014 10:44 am

Cel mai bine , zic eu, e ca ar trebui rezolvat bugul la arena de duel, si gata. Asa nu or sa mai existe comentarii.
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

PROPUNERE!! Empty
MesajSubiect: Re: PROPUNERE!!   PROPUNERE!! Icon_minitimeLun Feb 17, 2014 2:55 pm

Am avut in vedere de mult acest lucru. Posibil sa-i dau de cap in cele din urma.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
Continut sponsorizat





PROPUNERE!! Empty
MesajSubiect: Re: PROPUNERE!!   PROPUNERE!! Icon_minitime

Sus In jos
 
PROPUNERE!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» o propunere
» Evoluare iteme !
» O propunere
» Propunere
» Propunere ptr. sv :) ..

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: