Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaDupa aproximativ 2-3 ani .  EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Dupa aproximativ 2-3 ani .

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
mUziK !
V.I.P.
V.I.P.
mUziK !


Data de inscriere : 28/06/2010
Localizare : Pe Scaun .

Dupa aproximativ 2-3 ani .  Empty
MesajSubiect: Dupa aproximativ 2-3 ani .    Dupa aproximativ 2-3 ani .  Icon_minitimeLun Sept 09, 2013 10:29 am

Salut , dupa cum vedeti ma numesc mUziK .
Am jucat pe Metin2RoSpeed inca de la inceput , de cand erau magazinele cu lazi si toti cumparau si aruncau tot ce nu le trebuiau pe jos.
Anul 2010 din cate tin minte :-? Ma bucur sa vad ca inca , inca , forumul s-a pastrat asa bine si ca dupa atatia ani conturile sunt tot aceleasi.
Vad ca intradevar Metin2RoSpeed se mentine . Imi amintesc de vremuri bune , parca mai tin ceva minte .
Erau unii playerii foarte de treaba , parca tin si minte numele de pe forum
Imi amintesc de : pepsylemon ,enigma,BMX,Ardeash(daca mai este),karla ? ,cottura , ninjaxles sau ceva de genu , issa , godfather chiar nu mai stiu .
Ma bucur sa vad acest forum asa bine intretinut . Si lucrurile si memoriile acelea nu le voi uita niciodata.
Tin minte , faceam topic-uri si in 2 secunde vedeam 2-3 reply , nu stiu cum este si azi , dar din cate vad , server-ul este bine intretinut .
Erau vremuri chiar bune si tin minte cand am ajuns la 1.000 posts , chiar m-am bucurat mult si mai ales cand au fost acele alegeri pentru Helper si am fost ales , chiar m-am bucurat mult .
Tin minte cum , cu un prieten , ne-am apucat , fiind mici ne-am pus nume prostesti , el era bestial si eu muzik si asa a inceput o adevarata aventura , pana cand , am descoperit forum-ul , am vazut oamenii , in care pur si simplu de la prima vorba stiam ca sunt de incredere .
Nu stiu , tin minte la primul rr , era o samanca Niko , breasla AcidToxic , care pur si simplu facea prapad , dar ce stiam pe atunci , semi om , int si hp . Vremurile s-au schimbat mult pe aici.
Dar totusi , am ceva memorie si ma bucur sa vad Metin2RoSpeed asa cum este .
Aici mUziK , toate cele bune , ne mai vedem .
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Dupa aproximativ 2-3 ani .  Empty
MesajSubiect: Re: Dupa aproximativ 2-3 ani .    Dupa aproximativ 2-3 ani .  Icon_minitimeLun Sept 09, 2013 12:20 pm

Ma bucur ca ai mai trecut pe la noi. Sa auzim de bine si poate...te inscri pe serverul 2:) 
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
mUziK !
V.I.P.
V.I.P.
mUziK !


Data de inscriere : 28/06/2010
Localizare : Pe Scaun .

Dupa aproximativ 2-3 ani .  Empty
MesajSubiect: Re: Dupa aproximativ 2-3 ani .    Dupa aproximativ 2-3 ani .  Icon_minitimeMar Sept 10, 2013 3:37 am

Multumesc la fel
Sus In jos
╚»Dracila«╝
V.I.P.
V.I.P.
╚»Dracila«╝


Data de inscriere : 08/04/2011
Localizare : In spatele thau [;x]

Dupa aproximativ 2-3 ani .  Empty
MesajSubiect: Re: Dupa aproximativ 2-3 ani .    Dupa aproximativ 2-3 ani .  Icon_minitimeVin Sept 13, 2013 8:42 am

mUziK ! a scris:
Salut , dupa cum vedeti ma numesc mUziK .
Am jucat pe Metin2RoSpeed inca de la inceput , de cand erau magazinele cu lazi si toti cumparau si aruncau tot ce nu le trebuiau pe jos.
Anul 2010 din cate tin minte :-? Ma bucur sa vad ca inca , inca , forumul s-a pastrat asa bine si ca dupa atatia ani conturile sunt tot aceleasi.
Vad ca intradevar Metin2RoSpeed se mentine . Imi amintesc de vremuri bune , parca mai tin ceva minte .
Erau unii playerii foarte de treaba , parca tin si minte numele de pe forum
Imi amintesc de : pepsylemon ,enigma,BMX,Ardeash(daca mai este),karla ? ,cottura , ninjaxles sau ceva de genu , issa , godfather chiar nu mai stiu .
Ma bucur sa vad acest forum asa bine intretinut . Si lucrurile si memoriile acelea nu le voi uita niciodata.
Tin minte , faceam topic-uri si in 2 secunde vedeam 2-3 reply , nu stiu cum este si azi , dar din cate vad , server-ul este bine intretinut .
Erau vremuri chiar bune si tin minte cand am ajuns la 1.000 posts , chiar m-am bucurat mult si mai ales cand au fost acele alegeri pentru Helper si am fost ales , chiar m-am bucurat mult .
Tin minte cum , cu un prieten , ne-am apucat , fiind mici ne-am pus nume prostesti , el era bestial si eu muzik si asa a inceput o adevarata aventura , pana cand , am descoperit forum-ul , am vazut oamenii , in care pur si simplu de la prima vorba stiam ca sunt de incredere .
Nu stiu , tin minte la primul rr , era o samanca Niko , breasla AcidToxic , care pur si simplu facea prapad , dar ce stiam pe atunci , semi om , int si hp . Vremurile s-au schimbat mult pe aici.
Dar totusi , am ceva memorie si ma bucur sa vad Metin2RoSpeed asa cum este .
Aici mUziK , toate cele bune , ne mai vedem .
Din pacate, Speed`ul nu mai este ce a fost, acum daca intri pe sv 1, gasesti numai modati.. numai ei au ajuns sa stea on :-j
Si pe sv 2.. este foarte pustiu.. de cate ori m-am uitat pe site , mai mult de 10 playeri on nu am vazut.. oricum , Speed`ul n-o sa mai fie ce-a fost :* .
Made by XxXAdytzaXxX ...da ala, de a luat ban Smile).
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Dupa aproximativ 2-3 ani .  Empty
MesajSubiect: Re: Dupa aproximativ 2-3 ani .    Dupa aproximativ 2-3 ani .  Icon_minitimeVin Sept 13, 2013 12:06 pm

╚»DarkAngel♥Madi«╝ a scris:
mUziK ! a scris:
Salut , dupa cum vedeti ma numesc mUziK .
Am jucat pe Metin2RoSpeed inca de la inceput , de cand erau magazinele cu lazi si toti cumparau si aruncau tot ce nu le trebuiau pe jos.
Anul 2010 din cate tin minte :-? Ma bucur sa vad ca inca , inca , forumul s-a pastrat asa bine si ca dupa atatia ani conturile sunt tot aceleasi.
Vad ca intradevar Metin2RoSpeed se mentine . Imi amintesc de vremuri bune , parca mai tin ceva minte .
Erau unii playerii foarte de treaba , parca tin si minte numele de pe forum
Imi amintesc de : pepsylemon ,enigma,BMX,Ardeash(daca mai este),karla ? ,cottura , ninjaxles sau ceva de genu , issa , godfather chiar nu mai stiu .
Ma bucur sa vad acest forum asa bine intretinut . Si lucrurile si memoriile acelea nu le voi uita niciodata.
Tin minte , faceam topic-uri si in 2 secunde vedeam 2-3 reply , nu stiu cum este si azi , dar din cate vad , server-ul este bine intretinut .
Erau vremuri chiar bune si tin minte cand am ajuns la 1.000 posts , chiar m-am bucurat mult si mai ales cand au fost acele alegeri pentru Helper si am fost ales , chiar m-am bucurat mult .
Tin minte cum , cu un prieten , ne-am apucat , fiind mici ne-am pus nume prostesti , el era bestial si eu muzik si asa a inceput o adevarata aventura , pana cand , am descoperit forum-ul , am vazut oamenii , in care pur si simplu de la prima vorba stiam ca sunt de incredere .
Nu stiu , tin minte la primul rr , era o samanca Niko , breasla AcidToxic , care pur si simplu facea prapad , dar ce stiam pe atunci , semi om , int si hp . Vremurile s-au schimbat mult pe aici.
Dar totusi , am ceva memorie si ma bucur sa vad Metin2RoSpeed asa cum este .
Aici mUziK , toate cele bune , ne mai vedem .
Din pacate, Speed`ul nu mai este ce a fost, acum daca intri pe sv 1, gasesti numai modati.. numai ei au ajuns sa stea on :-j
Si pe sv 2.. este foarte pustiu.. de cate ori m-am uitat pe site , mai mult de 10 playeri on nu am vazut.. oricum , Speed`ul n-o sa mai fie ce-a fost :* .
Made by XxXAdytzaXxX ...da ala, de a luat ban Smile).
Ce face kick-ul din oameni.
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Dupa aproximativ 2-3 ani .  Empty
MesajSubiect: Re: Dupa aproximativ 2-3 ani .    Dupa aproximativ 2-3 ani .  Icon_minitimeDum Sept 22, 2013 11:49 am

Wb .
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
Continut sponsorizat





Dupa aproximativ 2-3 ani .  Empty
MesajSubiect: Re: Dupa aproximativ 2-3 ani .    Dupa aproximativ 2-3 ani .  Icon_minitime

Sus In jos
 
Dupa aproximativ 2-3 ani .
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Am revenit :)) dupa un mare timp
» care e cel mai bun dupa albastru
» Am revenit ..dupa 3-4saptamani.
» BBOY7UKF da trade dupa ce mor
» GHICESTE CINE VA POSTA DUPA TINE

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: