Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaMetin2RoSpeed o mica prezentare cu breasla InStyle !:D EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Metin2RoSpeed o mica prezentare cu breasla InStyle !:D

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
xKanNabiS
Membru
Membru
xKanNabiS


Data de inscriere : 24/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Metin2RoSpeed o mica prezentare cu breasla InStyle !:D Empty
MesajSubiect: Metin2RoSpeed o mica prezentare cu breasla InStyle !:D   Metin2RoSpeed o mica prezentare cu breasla InStyle !:D Icon_minitimeDum Iul 14, 2013 5:31 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Sper sa va placa !
Sus In jos
Dzkmg7.
Membru
Membru



Data de inscriere : 06/03/2012
Varsta : 28
Localizare : Bistrita

Metin2RoSpeed o mica prezentare cu breasla InStyle !:D Empty
MesajSubiect: esti obsedat   Metin2RoSpeed o mica prezentare cu breasla InStyle !:D Icon_minitimeMar Iul 16, 2013 11:54 pm

esti obsedat:lol!: lol! lol! lol! 
Sus In jos
xKanNabiS
Membru
Membru
xKanNabiS


Data de inscriere : 24/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Metin2RoSpeed o mica prezentare cu breasla InStyle !:D Empty
MesajSubiect: Re: Metin2RoSpeed o mica prezentare cu breasla InStyle !:D   Metin2RoSpeed o mica prezentare cu breasla InStyle !:D Icon_minitimeJoi Iul 18, 2013 11:35 am

Nu-ti place Smile) ? Tu cel cu lvl 100 =))))))))))))))))))))) vorbeste dumnezeu va rog sa taceti !
Sus In jos
xDisturbed
Membru
Membru
xDisturbed


Data de inscriere : 12/10/2012

Metin2RoSpeed o mica prezentare cu breasla InStyle !:D Empty
MesajSubiect: Re: Metin2RoSpeed o mica prezentare cu breasla InStyle !:D   Metin2RoSpeed o mica prezentare cu breasla InStyle !:D Icon_minitimeVin Iul 19, 2013 3:44 am

Gabi prin ce ai facut tu asta da dovada de "in loc sa joci jocul , tu il traiesti ca pe o viata reala" , are dreptate ala c-a zis "obsedatule" poate el nu e on ca tine sau ca aia din breasla de dimineata pana a 2 a zi pe joc Smile
Asa ca taci din gura cu chestii de genul "tu vorbesti".
Sus In jos
xBASS
Membru
Membru
xBASS


Data de inscriere : 19/06/2013
Varsta : 30
Localizare : Ramnicu Sarat

Metin2RoSpeed o mica prezentare cu breasla InStyle !:D Empty
MesajSubiect: Re: Metin2RoSpeed o mica prezentare cu breasla InStyle !:D   Metin2RoSpeed o mica prezentare cu breasla InStyle !:D Icon_minitimeVin Iul 19, 2013 4:02 am

w1nNz0rR tu ai ramas repetent in cls a 7-a din cauza ca fuge-ai de scoala sa joci metin2rospeed, asa data viitoare cand vr sa comentezi uita-te in oglinda. Wink:nebun 
Sus In jos
xDisturbed
Membru
Membru
xDisturbed


Data de inscriere : 12/10/2012

Metin2RoSpeed o mica prezentare cu breasla InStyle !:D Empty
MesajSubiect: Re: Metin2RoSpeed o mica prezentare cu breasla InStyle !:D   Metin2RoSpeed o mica prezentare cu breasla InStyle !:D Icon_minitimeVin Iul 19, 2013 4:08 am

xBASS vorba era de metin , ce treaba are viata reala cu metinu ? , vezi cum te-ai dat de gol ca traiesti jocul Smile ai grija sefule ca-ti dai maxim singur :*
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Metin2RoSpeed o mica prezentare cu breasla InStyle !:D Empty
MesajSubiect: Re: Metin2RoSpeed o mica prezentare cu breasla InStyle !:D   Metin2RoSpeed o mica prezentare cu breasla InStyle !:D Icon_minitimeVin Iul 19, 2013 4:20 am

T/C , acesta este un forum de metin , daca vreti cearta discutati in particular.
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
Continut sponsorizat





Metin2RoSpeed o mica prezentare cu breasla InStyle !:D Empty
MesajSubiect: Re: Metin2RoSpeed o mica prezentare cu breasla InStyle !:D   Metin2RoSpeed o mica prezentare cu breasla InStyle !:D Icon_minitime

Sus In jos
 
Metin2RoSpeed o mica prezentare cu breasla InStyle !:D
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Prezentare breasla
» Prezentare caracter metin2rospeed
» PREZENTARE BREASLA MERITA VAZUT FILMU`
» [Video]Metin2ROSPeeD prezentare caractere
» Recrutari InStyle

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: