Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaPropunere - Pentru Forum EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Propunere - Pentru Forum

In jos 
+3
spaimasv
JumpLike
AllXandra
7 participanți
AutorMesaj
AllXandra
Membru
Membru
AllXandra


Data de inscriere : 17/04/2012
Localizare : In Inima Ta!!!

Propunere - Pentru Forum Empty
MesajSubiect: Propunere - Pentru Forum   Propunere - Pentru Forum Icon_minitimeLun Apr 29, 2013 8:21 am

Nu stiu daca a mai fost aici asa ceva , insa mi-as dori foarte mult sa existe 2 sectiuni :

1. Reclamatie Staff (Daca un membrul al staffului ne ameninta , sau da mute fara motiv sa fie reclamat pe forum in care sa se prezinte si dovada acestei reclamatii si sa fie sanctionat asa cum considera Angel )
2. Reclamatie Playeri (Daca un player incalca regulamentul sau ne injura, ameninta, fura sa fie reclamat pe forum in care sa se prezinte si dovada acestei reclamatii si sa fie sanctionat asa cum considera Angel tinand cont si la a cata abatere este. )


Pro sau Contra?



Sus In jos
JumpLike
Membru
Membru



Data de inscriere : 30/03/2013

Propunere - Pentru Forum Empty
MesajSubiect: Re: Propunere - Pentru Forum   Propunere - Pentru Forum Icon_minitimeLun Apr 29, 2013 11:28 am

Prooooooooooooooooooooooooooooooo
Sus In jos
spaimasv
Membru
Membru
spaimasv


Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 26
Localizare : sebes

Propunere - Pentru Forum Empty
MesajSubiect: Re: Propunere - Pentru Forum   Propunere - Pentru Forum Icon_minitimeMar Apr 30, 2013 3:34 am

buna idee
is pro
Sus In jos
ScRe3nN
Helper
Helper
ScRe3nN


Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

Propunere - Pentru Forum Empty
MesajSubiect: Re: Propunere - Pentru Forum   Propunere - Pentru Forum Icon_minitimeMar Apr 30, 2013 5:31 am

Sti ce ? Vad toata ziua la PRO TV ca nustiu cine o picat de la etaju 300 si s-o imprastiat peste tot de l-au adunat cu penseta . Imi strica destul de mult ziua . Daca mai vad si pe forum copii idioti de pe joc cum abereaza si injura ... ma strica si mai mult .

Cat despre reclmatii staff , sunt de acord . Acolo poate fi reclamat si stafful de pe forum , dar si cel de pe joc .

1. PRO
2. Pro , ca sa te ajut . chiar daca sunt contra ...


PS. S-a mai facut o propunere de genul , dar nu mai stiu daca s-a primit raspunsul lui Angel .
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
FrostBite
Helper
Helper
FrostBite


Data de inscriere : 14/01/2012
Localizare : Sibiu

Propunere - Pentru Forum Empty
MesajSubiect: Re: Propunere - Pentru Forum   Propunere - Pentru Forum Icon_minitimeMar Apr 30, 2013 7:03 am

Pro!

Da, a mai fost facuta o propunere pentru reclamatii jucatori si din cate imi amintesc a fost aprobata, dar sectiunea nu a mai aparut Smile .
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 33
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Propunere - Pentru Forum Empty
MesajSubiect: Re: Propunere - Pentru Forum   Propunere - Pentru Forum Icon_minitimeMier Mai 01, 2013 12:26 am

Reclamatiile legate de joc se fac prin intermediul formularului "Reclamatii Joc" disponibil pe site dupa logarea cu contul din joc.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
ScRe3nN
Helper
Helper
ScRe3nN


Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

Propunere - Pentru Forum Empty
MesajSubiect: Re: Propunere - Pentru Forum   Propunere - Pentru Forum Icon_minitimeMier Mai 01, 2013 12:50 am

[Owner]Angel a scris:
Reclamatiile legate de joc se fac prin intermediul formularului "Reclamatii Joc" disponibil pe site dupa logarea cu contul din joc.

Iar cele staff ? Smile
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
AllXandra
Membru
Membru
AllXandra


Data de inscriere : 17/04/2012
Localizare : In Inima Ta!!!

Propunere - Pentru Forum Empty
MesajSubiect: Re: Propunere - Pentru Forum   Propunere - Pentru Forum Icon_minitimeMier Mai 01, 2013 1:05 am

[Owner]Angel a scris:
Reclamatiile legate de joc se fac prin intermediul formularului "Reclamatii Joc" disponibil pe site dupa logarea cu contul din joc.

Stiu ca se fac acolo , insa ar fi bine ca si ceilalti jucatori sa vada ce reclamatii se fac si sa se vada si c-am cate abateri sunt la fiecare player . Cred ca si noi playeri ar trebui sa ne dam cu parerea in privinta celor ce se intampla aici .

Asta este doar parerea mea sper sa iei in considerare si ceea ce ne dorim noi !
Sus In jos
Tavi
Helper
Helper
Tavi


Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 25
Localizare : Navodari
Comentarii : De ce sa fie comentari?nu sunt rau Razz

Propunere - Pentru Forum Empty
MesajSubiect: Re: Propunere - Pentru Forum   Propunere - Pentru Forum Icon_minitimeSam Mai 04, 2013 12:37 am

Mdea eu am propus prima data acele sectiunii si nici pana acuma nu am inteles de ce le`ai scos...

PRO la amandoua.
Sus In jos
AllXandra
Membru
Membru
AllXandra


Data de inscriere : 17/04/2012
Localizare : In Inima Ta!!!

Propunere - Pentru Forum Empty
MesajSubiect: Re: Propunere - Pentru Forum   Propunere - Pentru Forum Icon_minitimeSam Mai 04, 2013 3:01 am

Deci Angel ??? Ce decizie iei ?
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 33
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Propunere - Pentru Forum Empty
MesajSubiect: Re: Propunere - Pentru Forum   Propunere - Pentru Forum Icon_minitimeSam Mai 04, 2013 3:46 am

In regula. In curand vor aparea 2 sectiuni, Reclamatii Joc si Reclamatii Forum.


Subiect inchis!
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
Continut sponsorizat





Propunere - Pentru Forum Empty
MesajSubiect: Re: Propunere - Pentru Forum   Propunere - Pentru Forum Icon_minitime

Sus In jos
 
Propunere - Pentru Forum
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [Propunere] Forum
» Propunere forum...
» Propunere banner forum
» Propunere pentru forum !
» Propunere banners pentru forum!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: