Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
Acasacateva pareri va rog!!! EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 cateva pareri va rog!!!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
mortisS
Membru
Membru
mortisS


Data de inscriere : 14/09/2010
Varsta : 35
Localizare : Focsani

cateva pareri va rog!!! Empty
MesajSubiect: cateva pareri va rog!!!   cateva pareri va rog!!! Icon_minitimeLun Apr 15, 2013 2:33 am

Din cate am observat sau intamplat multe pe acest server si forum de cand nu am mai jucat eu.Acum am timpul necesar sa revin pe server dar nelamurirea mea este daca se mai merita dupa povestea cu itemele ilegale.



edit:multumesc pentru ajutor,puteti da t.c


Ultima editare efectuata de catre mortisS in Lun Apr 15, 2013 7:36 am, editata de 1 ori
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

cateva pareri va rog!!! Empty
MesajSubiect: Re: cateva pareri va rog!!!   cateva pareri va rog!!! Icon_minitimeLun Apr 15, 2013 3:39 am

mortisS a scris:
Din cate am observat sau intamplat multe pe acest server si forum de cand nu am mai jucat eu.Acum am timpul necesar sa revin pe server dar nelamurirea mea este daca se mai merita dupa povestea cu itemele ilegale.
Desigur dupa cum spune Angel : - Stergerea definitiva din baza de date a pietrelor ilegale (ex: piatra trufiei) ce ofera alte bonusuri decat cele permise , bine inteles daca cunosti pe cineva sau cunosti vreun item anume cu bonusuri "nenaturale " poti trimite un mail adresat lui Angel .
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 33
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

cateva pareri va rog!!! Empty
MesajSubiect: Re: cateva pareri va rog!!!   cateva pareri va rog!!! Icon_minitimeLun Apr 15, 2013 5:34 am

Pietrele au fost scoase asadar nu au cum sa mai existe pe itemele respective.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
Continut sponsorizat





cateva pareri va rog!!! Empty
MesajSubiect: Re: cateva pareri va rog!!!   cateva pareri va rog!!! Icon_minitime

Sus In jos
 
cateva pareri va rog!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: