Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaTutoriale cu trucuri in limba romana EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Tutoriale cu trucuri in limba romana

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
mariusfanea
Membru
Membru



Data de inscriere : 06/02/2013

Tutoriale cu trucuri in limba romana Empty
MesajSubiect: Tutoriale cu trucuri in limba romana   Tutoriale cu trucuri in limba romana Icon_minitimeMier Feb 06, 2013 5:44 am

Sunt curios la cati dintre voi le plac trucurile magice sau doar trucuri simple in general. Pentru ca eu le ador, imi plac si imi place sa le fac chiar daca nu sunt prea bun Smile. Cunosc 2-3 trucuri cu carti de joc si cam atat si incerc sa le folosesc de fiecare data cand mi se iveste o ocazie, sau de fiecare data cand imi pica un pachet de carti in mana, dar miar placea sa invat si niste trucuri noi asa, ca fapt divest si sa nu zica prietenii ca am fost dat pe repeat Smile. Chestia e ca nu prea gasesc tutoriale in limba romana, ma gandeam ca s-ar putea sa stiti voi, daca stiti sau da-ti peste un video explicativ sau tutorial explicat in limba romana va rog sa lasati un link chiar aici si va raman dator Very Happy.
Si totusi, daca suntem pe forum, unde se imart opinii la kilogram, Ce parere aveti despre trucuri in general?
Sus In jos
ScRe3nN
Helper
Helper
ScRe3nN


Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

Tutoriale cu trucuri in limba romana Empty
MesajSubiect: Re: Tutoriale cu trucuri in limba romana   Tutoriale cu trucuri in limba romana Icon_minitimeJoi Feb 07, 2013 6:16 am

Ai mai pus asta si pe alte 2 forumuri de metin , e ceva concurs la care faci tu reclama sau stiu eu .



Iar pentru asta:
:closed
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
 
Tutoriale cu trucuri in limba romana
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Tomberon :: Gunoi-
Mergi direct la: