Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaCe s-a intamplat? EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Ce s-a intamplat?

In jos 
+6
dRuId.#
Danger2010
PVP
ScRe3nN
xHłġĥÐMĜ
CR7
10 participanți
AutorMesaj
CR7
Helper
Helper
CR7


Data de inscriere : 29/11/2011
Varsta : 25
Localizare : Cernavoda(CvD)

Ce s-a intamplat? Empty
MesajSubiect: Ce s-a intamplat?   Ce s-a intamplat? Icon_minitimeSam Noi 03, 2012 1:33 pm

Ce cu incativitatea asta pe joc si forum?Inainte erau cam 300-400 jucatori acum maxin 150.Pe forum se posteaza 2-3 mesaje pe zi.Ce s-a intamplat de a scazut in asa hal metinul asta?M-am reapucat in seara asta sa vad daca noile schimbari sunt bune daca nu asta.Dar cu siguranta asta se datoreaza modatelor.
Sus In jos
xHłġĥÐMĜ
Membru
Membru



Data de inscriere : 25/09/2012
Varsta : 26
Localizare : Metin2 Regat Blue;)

Ce s-a intamplat? Empty
MesajSubiect: Re: Ce s-a intamplat?   Ce s-a intamplat? Icon_minitimeSam Noi 03, 2012 1:57 pm

Xlllent a scris:
Ce cu incativitatea asta pe joc si forum?Inainte erau cam 300-400 jucatori acum maxin 150.Pe forum se posteaza 2-3 mesaje pe zi.Ce s-a intamplat de a scazut in asa hal metinul asta?M-am reapucat in seara asta sa vad daca noile schimbari sunt bune daca nu asta.Dar cu siguranta asta se datoreaza modatelor.

Sunt total de acord cu tine. nici pe chat nu mai vezi on niciun moderator..
eu as propune restartartarea sv
daca se va restarta cu cu vreo 20 de prieteni ne vom apuca ,colegi de liceu etc..
Sus In jos
ScRe3nN
Helper
Helper
ScRe3nN


Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

Ce s-a intamplat? Empty
MesajSubiect: Re: Ce s-a intamplat?   Ce s-a intamplat? Icon_minitimeSam Noi 03, 2012 11:10 pm

acum media pe joc e de 90 de jucatori . cand se va ajunge sub 60 sigur se va deschide un sv nou sau se va restarta asta de acum...
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
PVP
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Ce s-a intamplat? Empty
MesajSubiect: Re: Ce s-a intamplat?   Ce s-a intamplat? Icon_minitimeSam Noi 03, 2012 11:19 pm

ce siguri sunteti voi...sigur se va da restart...sa SPUS CA NU SE DA CE TOT O TINETI CU REESTARTUL!!!!
Sus In jos
Danger2010
Membru Elite
Membru Elite
Danger2010


Data de inscriere : 05/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Brasov

Ce s-a intamplat? Empty
MesajSubiect: Re: Ce s-a intamplat?   Ce s-a intamplat? Icon_minitimeDum Noi 04, 2012 12:23 am

Korn...tu ce crezi ca ar face daca ar ajunge la vreo 50 de playeri pe zi? Defapt tu ce ai face daca ar fii srv tau si s-ar intampla asta? Banuiesc ca o sa fii ceva de genul :,,Aaa...am zis ca nu dau restart si ca ramane srv asa..clar il las asa pana ajung la 20 de playeri.''
Gandeste
Sus In jos
PVP
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Ce s-a intamplat? Empty
MesajSubiect: Re: Ce s-a intamplat?   Ce s-a intamplat? Icon_minitimeDum Noi 04, 2012 1:32 am

a spus ca face un sv 2...
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Ce s-a intamplat? Empty
MesajSubiect: Re: Ce s-a intamplat?   Ce s-a intamplat? Icon_minitimeDum Noi 04, 2012 1:55 am

Ar fi cazul sa nu mai vorbiti aiurea . Plus ca noi tot implementam , si iar implementam . Se fac teste pentru implementarea ceva "spectaculos" . Doar asteptati !
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
PVP
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Ce s-a intamplat? Empty
MesajSubiect: Re: Ce s-a intamplat?   Ce s-a intamplat? Icon_minitimeDum Noi 04, 2012 1:57 am

noi implentam?poate Angel Implenteaza...ce ar putea fi asa de spectaculos?sa bage ascaria?
Sus In jos
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡
Moderator
Moderator
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡


Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 27

Ce s-a intamplat? Empty
MesajSubiect: Re: Ce s-a intamplat?   Ce s-a intamplat? Icon_minitimeDum Noi 04, 2012 3:23 am

Întradevăr , nu mai sunt atâţia playeri pe cât erau anul trecut . Ar trebui să avem răbdare , sigur Angel va face ceva să readucă server-ul pe picioare . Chiar nu înţeleg de ce sunteţi voi aşa convinşi că se va reseta server-ul , a fost un sondaj făcut de Angel , care a cerut păreri dacă să se reseteze serverul sau nu ( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ) , prin urmare Angel a răspuns:
" Serverul acesta va ramane asa cum este. Nu vreau cearta.Serverul cum este acum este ok. Daca va merge macar asa si cat timp isi va face banii de hosting serverul va ramane online. Daca sterg conturile posibil sa se mai piarda din jucatori. Daca il las asa raman asa pana la apartia altui server eventual. Pe viitor poate va aparea server 2 fara modate. Acesta va ramane cum ati spus unii dintre voi, server cu modate deoarece multi poate jucati doar pentru asta.Prin urmare, SERVERUL NU SE VA RESTARTA ! "





În plus noi am ales cum să jucăm . Dacă noi nu ne doream modate nu cumpăram , mulţi jucători se apucă că le place jocul cu modate . Întradevăr , nu toţi suntem mulţumiţi de acest statut , taberele sunt împărţite , mai precis : modaţii şi cei care s-au adaptat . Cei care s-au adaptat au muncit la seturi zi şi noapte , am două exemple foarte bune Op3n şi NewSuperWar . Dacă tot spuneţi de restart , puneţi-vă problema care a fost şi în sondajul făcut de Angel . Cei care au donat până în parcursul datei de Ianuarie 2012 , nu au cum să fie despăgubiţi , efectiv au donat degeaba . Cei care au donat din 2011 nu pot să fie despăgubiţi , de ce ? Pentru că comenzile bancare nu mai pot fi recuperate din data respectivă , pentru verificare . În plus , nu numai modatele au adus un mare minus la server ci şi clientul care a fost cu eroarea de care toţi ne plângeam ''????? ??????? ?????'' , jumătate de playeri dintr-un foc s-au dus . Oricum , nu este problema din cauza modaţilor , anul trecut pe vremea aceasta erau modaţi şi erau on 300-400 .
Sus In jos
xHłġĥÐMĜ
Membru
Membru



Data de inscriere : 25/09/2012
Varsta : 26
Localizare : Metin2 Regat Blue;)

Ce s-a intamplat? Empty
MesajSubiect: Re: Ce s-a intamplat?   Ce s-a intamplat? Icon_minitimeDum Noi 04, 2012 4:05 am

mda. mare dreptate ai..
cred ca o sa il lase sv pana o sa scada nr playerilor pana la 20 ..chiar ca atunci s-a dus pe apa sambetei sv
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Ce s-a intamplat? Empty
MesajSubiect: Re: Ce s-a intamplat?   Ce s-a intamplat? Icon_minitimeDum Noi 04, 2012 12:03 pm

Da korn NOI pentru ca fac parte din staff daca nu cumva nu ai remarcat scrie MODERATOR la rank . Se vor implementa foarte multe si in plus se lucreaza foarte mult si la altele
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
FrostBite
Helper
Helper
FrostBite


Data de inscriere : 14/01/2012
Localizare : Sibiu

Ce s-a intamplat? Empty
MesajSubiect: Re: Ce s-a intamplat?   Ce s-a intamplat? Icon_minitimeDum Noi 04, 2012 12:23 pm

Ðяuiđ. a scris:
Da korn NOI pentru ca fac parte din staff daca nu cumva nu ai remarcat scrie MODERATOR la rank . Se vor implementa foarte multe si in plus se lucreaza foarte mult si la altele
Faci parte din stafful forumului nu al jocului:).Cum a zis si KoЯn ;x Angel implementeaza nu "noi"Smile
Sus In jos
Blake.
Membru
Membru
Blake.


Data de inscriere : 17/05/2012
Localizare : Romania

Ce s-a intamplat? Empty
MesajSubiect: Re: Ce s-a intamplat?   Ce s-a intamplat? Icon_minitimeDum Noi 04, 2012 1:31 pm

Druid. tu nu ai cum să implementezi diferite chestii pe server deoarece tu faci parte din STAFF-UL forumului.Cei care fac parte din STAFF-ul jocului sunt
[Owner]Angel
[GA]ardeash
[GM]adinaX
[GM]SIIS
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 33
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Ce s-a intamplat? Empty
MesajSubiect: Re: Ce s-a intamplat?   Ce s-a intamplat? Icon_minitimeDum Noi 04, 2012 1:40 pm

Subiect inchis.
Nu strica daca faceti si voi "publicitate" pe unde puteti sau aduceti prieteni.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
Continut sponsorizat





Ce s-a intamplat? Empty
MesajSubiect: Re: Ce s-a intamplat?   Ce s-a intamplat? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce s-a intamplat?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce sa intamplat cu speedul cel frumos:((
» Ce sa intamplat ma?
» Ce s-a intamplat ?
» Ce naiba sa intamplat
» ce se intamplat va rog raspundeti!!!!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: