Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaMonede Bonus EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Monede Bonus

In jos 
+2
Blake.
[Owner]Angel
6 participanți
AutorMesaj
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 33
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Monede Bonus Empty
MesajSubiect: Monede Bonus   Monede Bonus Icon_minitimeJoi Oct 25, 2012 11:35 am

Orice comanda din acest weekend (26-28 octombrie)vine cu un bonus de 50% mai multe MD.



Va doresc un joc cat mai placut,
[Owner]Angel !
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
Blake.
Membru
Membru
Blake.


Data de inscriere : 17/05/2012
Localizare : Romania

Monede Bonus Empty
MesajSubiect: Re: Monede Bonus   Monede Bonus Icon_minitimeJoi Oct 25, 2012 12:51 pm

[Owner]Angel a scris:
Orice comanda din acest weekend (26-28 octombrie)vine cu un bonus de 50% mai multe MD.



Va doresc un joc cat mai placut,
[Owner]Angel !

Vad ca se mai adauga cate ceva pe server..Dar daca s-ar adauga mai multe nautati playeri ar venii mult mai rapid
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Monede Bonus Empty
MesajSubiect: Re: Monede Bonus   Monede Bonus Icon_minitimeJoi Oct 25, 2012 12:53 pm

Foarte curand speed-ul va primi un "up" la care nu va asteptati ! Doar rabdare sa aveti ! .
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
Blake.
Membru
Membru
Blake.


Data de inscriere : 17/05/2012
Localizare : Romania

Monede Bonus Empty
MesajSubiect: Re: Monede Bonus   Monede Bonus Icon_minitimeJoi Oct 25, 2012 12:57 pm

Ðяuiđ. a scris:
Foarte curand speed-ul va primi un "up" la care nu va asteptati ! Doar rabdare sa aveti ! .
Husi`..Se tot spune lucrul asta din Aprilie si nu prea mai crede nimeni;).Eu m-as bucura sa fie asa..sa fie speedul din vara anului trecut:)
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 33
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Monede Bonus Empty
MesajSubiect: Re: Monede Bonus   Monede Bonus Icon_minitimeJoi Oct 25, 2012 1:03 pm

Este vorba de jucatori aici Taylor. Majoritatea au plecat datorita acelui client cu eroarea. Se vor face destule updateuri pe viitor dar trebuie sa fie si oameni. Eu am inceput sa ma mai ocup de publicitate iar care aveti posibilitatea nu ar strica sa faceti acest lucru si voi pentru ca banuiesc ca din moment ce jucati doriti un server populat.
Suntem o comunitate deschisa de cativa ani, nu orice server care apare peste noapte si se inchide - indiferent cat de "misto" ar parea datorita serverfile-ului.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
FrostBite
Helper
Helper
FrostBite


Data de inscriere : 14/01/2012
Localizare : Sibiu

Monede Bonus Empty
MesajSubiect: Re: Monede Bonus   Monede Bonus Icon_minitimeVin Oct 26, 2012 8:23 am

GJ:)

Cred ca daca s-ar implementa Ascaria , or sa apara mai multi playeri deoarece nu e implementata pe multe servare romanesti de metin ( doar pe 2 servare din cate am jucat, era implementata ascaria:) )
Sus In jos
Neymar.:*
Membru Elite
Membru Elite
Neymar.:*


Data de inscriere : 08/01/2012
Varsta : 28
Localizare : fetesti

Monede Bonus Empty
MesajSubiect: Re: Monede Bonus   Monede Bonus Icon_minitimeVin Oct 26, 2012 8:24 am

bv pt monede
dar cu modati astia..... tot nu ai sa faci nimic fara alt sv! acum parerea mea..
Sus In jos
Blake.
Membru
Membru
Blake.


Data de inscriere : 17/05/2012
Localizare : Romania

Monede Bonus Empty
MesajSubiect: Re: Monede Bonus   Monede Bonus Icon_minitimeVin Oct 26, 2012 10:13 am

Mama frate o tot tineti de 1 an cu textul fara modati "nu o sa faci nimic"...Ca sa spun asa, asta e simbolul Speedului ,MODURILE...Multi jucatori pentru asta s`au apucat ..Parerea mea e ca daca s`ar scoate modurile serveru nu ar mai fi..Daca tu nu ai vrut sa donezi e problema ta dar sa stii ca a postat cineva pe forum un mod chiar foarte bun facut din arme de gm!!!Fara sa doneze nimic.. Intelegi?!
Eu zic ca baiatul ala a aratat la toti ca se poate si cu moduri daca nu vrei sa donezi:)
Sus In jos
Neymar.:*
Membru Elite
Membru Elite
Neymar.:*


Data de inscriere : 08/01/2012
Varsta : 28
Localizare : fetesti

Monede Bonus Empty
MesajSubiect: Re: Monede Bonus   Monede Bonus Icon_minitimeSam Oct 27, 2012 5:33 am

nu era vorba de asta ,dar oricum e dus de tot serveR:) neinteresant pt mine mai bine joc ********

EDIT
Sus In jos
DiCe
Membru
Membru



Data de inscriere : 07/09/2012

Monede Bonus Empty
MesajSubiect: Re: Monede Bonus   Monede Bonus Icon_minitimeSam Oct 27, 2012 11:00 pm

[Owner]Angel a scris:
Este vorba de jucatori aici Taylor. Majoritatea au plecat datorita acelui client cu eroarea. Se vor face destule updateuri pe viitor dar trebuie sa fie si oameni. Eu am inceput sa ma mai ocup de publicitate iar care aveti posibilitatea nu ar strica sa faceti acest lucru si voi pentru ca banuiesc ca din moment ce jucati doriti un server populat.
Suntem o comunitate deschisa de cativa ani, nu orice server care apare peste noapte si se inchide - indiferent cat de "misto" ar parea datorita serverfile-ului.
Asa crezi tu ca au plecat playerii din cauza clientului cu eroare? =)) Prietene, te minti singur, stim amandoi foarte bine de ce au plecati atatia jucatori.
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Monede Bonus Empty
MesajSubiect: Re: Monede Bonus   Monede Bonus Icon_minitimeSam Oct 27, 2012 11:52 pm

DiCe a scris:
[Owner]Angel a scris:
Este vorba de jucatori aici Taylor. Majoritatea au plecat datorita acelui client cu eroarea. Se vor face destule updateuri pe viitor dar trebuie sa fie si oameni. Eu am inceput sa ma mai ocup de publicitate iar care aveti posibilitatea nu ar strica sa faceti acest lucru si voi pentru ca banuiesc ca din moment ce jucati doriti un server populat.
Suntem o comunitate deschisa de cativa ani, nu orice server care apare peste noapte si se inchide - indiferent cat de "misto" ar parea datorita serverfile-ului.
Asa crezi tu ca au plecat playerii din cauza clientului cu eroare? =)) Prietene, te minti singur, stim amandoi foarte bine de ce au plecati atatia jucatori.

Cum ai plecat asa se vor intoarce dupa ce vor vedea evolutia serverului cat de curand! .
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
Neymar.:*
Membru Elite
Membru Elite
Neymar.:*


Data de inscriere : 08/01/2012
Varsta : 28
Localizare : fetesti

Monede Bonus Empty
MesajSubiect: Re: Monede Bonus   Monede Bonus Icon_minitimeDum Oct 28, 2012 12:58 am

da d da da=)) la anu si la multi ani ,in curand se va inchide de tot..
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 33
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Monede Bonus Empty
MesajSubiect: Re: Monede Bonus   Monede Bonus Icon_minitimeDum Oct 28, 2012 1:40 am

Nam nevoie de parerea ta. E problema mea daca se va inchide. Cont banat 1 zi.



Subiect inchis !
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
Continut sponsorizat





Monede Bonus Empty
MesajSubiect: Re: Monede Bonus   Monede Bonus Icon_minitime

Sus In jos
 
Monede Bonus
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Monede Bonus
» Monede Bonus
» Monede Bonus 8-10 August
» Monede Bonus Luna August
» Minievent (bonus) 22 - 23 Mai !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Actualizari-
Mergi direct la: