Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaCum sa fiti Helperi EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Cum sa fiti Helperi

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Danger2010
Membru Elite
Membru Elite
Danger2010


Data de inscriere : 05/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Brasov

Cum sa fiti Helperi Empty
MesajSubiect: Cum sa fiti Helperi   Cum sa fiti Helperi Icon_minitimeVin Sept 28, 2012 3:57 am

Baieti si fete. Daca pe viitor vreti sa fiti helperi faceti cat mai mult PH pentru ca asa dovediti ca sunteti activi pe forum...Sincer toti care au fost alesi nu stiu cand sunt activi dar eu in fiecare zii ma uit la tot ce e nou...deci ce sa zic...vreti sa fiti helperi faceti PH
Sus In jos
ScRe3nN
Helper
Helper
ScRe3nN


Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

Cum sa fiti Helperi Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa fiti Helperi   Cum sa fiti Helperi Icon_minitimeVin Sept 28, 2012 4:03 am

Ca sa fi helper trebuie sa fi cel putin Membru Elite, adica sa ai 250 de mesaje parca. Iar la cati helperi sunt acum pe forum, nu prea cred ca urmatoarele inscrieri vor fi prea curand Smile
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
ReePuLeTz
Helper
Helper
ReePuLeTz


Data de inscriere : 30/06/2011
Varsta : 30
Localizare : Undeva in lumea larga!!!

Cum sa fiti Helperi Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa fiti Helperi   Cum sa fiti Helperi Icon_minitimeVin Sept 28, 2012 4:07 am


Daca angel a considerat ca sunt buni/capabili pt aceasta functie nu vad care e treaba ta.
Pentru mai multe lamuriri daca vrei atat de mult trimite mail la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Ultima editare efectuata de catre ReePuLeTz in Vin Sept 28, 2012 4:12 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Danger2010
Membru Elite
Membru Elite
Danger2010


Data de inscriere : 05/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Brasov

Cum sa fiti Helperi Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa fiti Helperi   Cum sa fiti Helperi Icon_minitimeVin Sept 28, 2012 4:11 am

Aha...Bine vad ca deja iti iei in serios pozitia ta de ,,superior''. Ma rog da faza este ca:DarkStar pesroana cea mai urata de pe tot siteul care aproape toti il au la persoana ignorata(cel putin eu) care raspunde la sictir la aproape toate topicurile si cel mai ,,bun comportament'' de pe forum a luat Helper si eu care am avut mai multe conturi pe forum din 2010 si sunt la curent cu tot nu Neutral deci hai lasama
Sus In jos
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAмα. ✡
Helper
Helper
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAмα. ✡


Data de inscriere : 15/05/2012
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Cum sa fiti Helperi Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa fiti Helperi   Cum sa fiti Helperi Icon_minitimeVin Sept 28, 2012 4:13 am


În momentul de faţă , dupa cum a spus si ScRe3nN , sunt destui helperi pe forum.

Dacă Angel a considerat de cuviinţă că aceşti userii să fie helperi înseamnă că sunt activi pe forum sau merită.
Dar se va dovedi în timp dacă merităm funcţia sau nu.
Sus In jos
Danger2010
Membru Elite
Membru Elite
Danger2010


Data de inscriere : 05/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Brasov

Cum sa fiti Helperi Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa fiti Helperi   Cum sa fiti Helperi Icon_minitimeVin Sept 28, 2012 4:16 am

Se va dovedi...si ce se va intampla? Nimic! Oricum ai zis ca sunt destui deci cum a spus cineva nu o sa se mai deschida prea curand deci prieteni...vreti Helper faceti PH
Sus In jos
ScRe3nN
Helper
Helper
ScRe3nN


Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

Cum sa fiti Helperi Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa fiti Helperi   Cum sa fiti Helperi Icon_minitimeVin Sept 28, 2012 4:16 am

Trebuie sa fii membru elite mai nu intelegi ? Vorbeste cu angel in mail si cu el rezolvi. Noi cel putin nu avem ce face. Topic inchis, daca doresti redeschidere, etc... ai optiunea Pm acolo sus.


Ultima editare efectuata de catre ScRe3nN in Vin Sept 28, 2012 4:18 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
ReePuLeTz
Helper
Helper
ReePuLeTz


Data de inscriere : 30/06/2011
Varsta : 30
Localizare : Undeva in lumea larga!!!

Cum sa fiti Helperi Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa fiti Helperi   Cum sa fiti Helperi Icon_minitimeVin Sept 28, 2012 4:17 am

InSiDoUs a scris:
Aha...Bine vad ca deja iti iei in serios pozitia ta de ,,superior''. Ma rog da faza este ca:DarkStar pesroana cea mai urata de pe tot siteul care aproape toti il au la persoana ignorata(cel putin eu) care raspunde la sictir la aproape toate topicurile si cel mai ,,bun comportament'' de pe forum a luat Helper si eu care am avut mai multe conturi pe forum din 2010 si sunt la curent cu tot nu Neutral deci hai lasama



1.Ce pozitie de "superior" am loat?Eu am respectat doar regulamentul si team indrumat cum sa procedezi pt mai multe raspunsuri.
2.Daca crezi ca DarkStar nu merita functia trimite un email la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] cu dovezile si motivele
3.Ai grija ca ai facut OFF TOPIC

Topic closed!
:closed
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cum sa fiti Helperi Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa fiti Helperi   Cum sa fiti Helperi Icon_minitime

Sus In jos
 
Cum sa fiti Helperi
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Noii Helperi ""
» Ce helperi buti !!!!!
» Nelamuriere de Helperi si Mod...
» Se cauta noi Helperi
» Re: Se cauta noi Helperi

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Tomberon :: Gunoi-
Mergi direct la: