Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
Acasa[Tutorial] Bani by Sunshine EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 [Tutorial] Bani by Sunshine

In jos 
+9
N3G4TIV
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡
ReMyX13
UnSafe
OV1D1UU
Neymar.:*
[GA]Shaimas
StreetArt
Sunshinel
13 participanți
AutorMesaj
Sunshinel
Membru
Membru
Sunshinel


Data de inscriere : 09/07/2012

[Tutorial] Bani by Sunshine Empty
MesajSubiect: [Tutorial] Bani by Sunshine   [Tutorial] Bani by Sunshine Icon_minitimeMar Iul 17, 2012 12:06 pm

Salut !

Vreau sa ajut pe cei care au un cont mai mare... cersesc bani.. si pun intrebarea : "DE UNDE AI ATATIA BANI??.. Suspect ".

Pasul 1: Va faceti cont mai mic [de preferat war . pt arma de 2 maini , nu e neaparat].
Pasul 2: Va dati luati king2 si arma bugata.. de war este cea de 80 de 2 maini , maronie .
Pasul 3: Cautati o breasla [mai praf] care sa donati .. (chiar daca max e lvl 20 , mai poti dona).
Pasul 4: Te duci v2 (dupa primele 3 camere) adica camerele 4,5,6,7,8 .
Pasul 5: Trb sa aveti cal armat\militar sa dati de pe el (lic. verzi,red,blue,mantii etc).
Pasul 7: Si.. bateti .. la fiecare bila donati rpd.. ca va cresteti repede la acel level.

Sper ca vam ajutat !

PS: Macar un :bravo: sa primesc Smile !


EDIT : cam 1kkk\ora
:calm:


Ultima editare efectuata de catre Sunshinel in Mier Iul 18, 2012 11:11 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
StreetArt
Membru
Membru
StreetArt


Data de inscriere : 27/06/2012
Varsta : 25
Localizare : Constanta,RO

[Tutorial] Bani by Sunshine Empty
MesajSubiect: Re: [Tutorial] Bani by Sunshine   [Tutorial] Bani by Sunshine Icon_minitimeMar Iul 17, 2012 1:47 pm

Da Ucig. dragon albastru ce are? Smile
Mie mi se pare umpic mai bun si tot cu bug e Razz



P.S. Nu mai cere felicitari ca s-ar putea sa patesti ca mine Smile Reputatie negativa Sad
Sus In jos
[GA]Shaimas
Moderator
Moderator
[GA]Shaimas


Data de inscriere : 29/06/2012
Localizare : Far away

[Tutorial] Bani by Sunshine Empty
MesajSubiect: Re: [Tutorial] Bani by Sunshine   [Tutorial] Bani by Sunshine Icon_minitimeMar Iul 17, 2012 9:34 pm

Sall Smile
SI eu procedez la fell Very Happy
Dar parerea mea e ca e de ajuns un war cu magiile pe mental , singura lui magie sa fie P la corp , e bun si G dar la P nu bagii aproape deloc red . Si nu-ti trebuie cine stie ce arma de 2 maini . Eu am pe farmerul meu un biet rib cu pm 37 si bat cate 2,3 camere deodata cu el. Si in privinta armuri ,daca ai P nu-ti trb neaparat king e buna si o platosa mortala +9 Wink

Si apropo cum a zis Sunshinel sa fiti intr-o bresla in care sa donati , parerea mea este sa nu depareasa lv 65 , caci atunci primesti cei mai multi bani, eu l-am facut din greseala 70 Neutral si nu mai primesc chiar atata yang. Daca patiti si voi la fel va recomand sa luati un scut e bun si ala de lv 21(pentagon parca ii zice) si il bonusati pana va pica bonusul de ''sansa de 25% de a arunca de 2 ori mai mult yang" sau cv de genu asta. Eu am scut de asta si akum imi da bani ca si cand as avea lv 65 apximativ ( +/- cativa yang diferenta) Smile
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro/
Neymar.:*
Membru Elite
Membru Elite
Neymar.:*


Data de inscriere : 08/01/2012
Varsta : 28
Localizare : fetesti

[Tutorial] Bani by Sunshine Empty
MesajSubiect: Re: [Tutorial] Bani by Sunshine   [Tutorial] Bani by Sunshine Icon_minitimeMier Iul 18, 2012 2:11 am

:bravo:
Sus In jos
OV1D1UU
Helper
Helper
OV1D1UU


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30

[Tutorial] Bani by Sunshine Empty
MesajSubiect: Re: [Tutorial] Bani by Sunshine   [Tutorial] Bani by Sunshine Icon_minitimeMier Iul 18, 2012 1:50 pm

[Tutorial] Bani by Sunshine 2698908354 Razz
Sus In jos
Sunshinel
Membru
Membru
Sunshinel


Data de inscriere : 09/07/2012

[Tutorial] Bani by Sunshine Empty
MesajSubiect: Re: [Tutorial] Bani by Sunshine   [Tutorial] Bani by Sunshine Icon_minitimeJoi Iul 19, 2012 5:14 am

Ms ;d
Sus In jos
UnSafe
Membru
Membru



Data de inscriere : 06/07/2012
Varsta : 26
Localizare : Baia-Mare

[Tutorial] Bani by Sunshine Empty
MesajSubiect: Re: [Tutorial] Bani by Sunshine   [Tutorial] Bani by Sunshine Icon_minitimeSam Iul 21, 2012 1:37 am

=)))) asta eu tiam spus sunshine:))
Sus In jos
ReMyX13
V.I.P.
V.I.P.
ReMyX13


Data de inscriere : 29/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Constanta/Poarta6

[Tutorial] Bani by Sunshine Empty
MesajSubiect: Re: [Tutorial] Bani by Sunshine   [Tutorial] Bani by Sunshine Icon_minitimeSam Iul 21, 2012 6:32 am

:bravo:
Sus In jos
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡
Moderator
Moderator
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡


Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 27

[Tutorial] Bani by Sunshine Empty
MesajSubiect: Re: [Tutorial] Bani by Sunshine   [Tutorial] Bani by Sunshine Icon_minitimeDum Iul 22, 2012 4:02 am

:bravo:
Sus In jos
N3G4TIV
Membru
Membru
N3G4TIV


Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 26
Localizare : Romania

[Tutorial] Bani by Sunshine Empty
MesajSubiect: Re: [Tutorial] Bani by Sunshine   [Tutorial] Bani by Sunshine Icon_minitimeMier Iul 25, 2012 12:10 am

:bravo:
Sus In jos
https://www.facebook.com/N3G4T1V
MasterLover
Membru
Membru
MasterLover


Data de inscriere : 13/01/2012
Varsta : 27
Localizare : Jud. Mh.

[Tutorial] Bani by Sunshine Empty
MesajSubiect: Re: [Tutorial] Bani by Sunshine   [Tutorial] Bani by Sunshine Icon_minitimeMier Iul 25, 2012 1:02 am

Shaimas a scris:
Sall Smile
SI eu procedez la fell Very Happy
Dar parerea mea e ca e de ajuns un war cu magiile pe mental , singura lui magie sa fie P la corp , e bun si G dar la P nu bagii aproape deloc red . Si nu-ti trebuie cine stie ce arma de 2 maini . Eu am pe farmerul meu un biet rib cu pm 37 si bat cate 2,3 camere deodata cu el. Si in privinta armuri ,daca ai P nu-ti trb neaparat king e buna si o platosa mortala +9 Wink

Si apropo cum a zis Sunshinel sa fiti intr-o bresla in care sa donati , parerea mea este sa nu depareasa lv 65 , caci atunci primesti cei mai multi bani, eu l-am facut din greseala 70 Neutral si nu mai primesc chiar atata yang. Daca patiti si voi la fel va recomand sa luati un scut e bun si ala de lv 21(pentagon parca ii zice) si il bonusati pana va pica bonusul de ''sansa de 25% de a arunca de 2 ori mai mult yang" sau cv de genu asta. Eu am scut de asta si akum imi da bani ca si cand as avea lv 65 apximativ ( +/- cativa yang diferenta) Smile

defapt nu merge numai pe scut sa pui sansa de a pica mai mult yang 25% merge si pe colier si pe papuci asa ca o sa ai in total 75% sansa de a pica mai mult yang Basketball Wink

:bravo:
Sus In jos
Tavi
Helper
Helper
Tavi


Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 25
Localizare : Navodari
Comentarii : De ce sa fie comentari?nu sunt rau Razz

[Tutorial] Bani by Sunshine Empty
MesajSubiect: Re: [Tutorial] Bani by Sunshine   [Tutorial] Bani by Sunshine Icon_minitimeJoi Aug 16, 2012 9:41 am

Mare operatiune
:bravo:
Sus In jos
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAмα. ✡
Helper
Helper
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAмα. ✡


Data de inscriere : 15/05/2012
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

[Tutorial] Bani by Sunshine Empty
MesajSubiect: Re: [Tutorial] Bani by Sunshine   [Tutorial] Bani by Sunshine Icon_minitimeLun Aug 20, 2012 5:05 am

:bravo: .
Sus In jos
No On3
Membru
Membru
No On3


Data de inscriere : 04/09/2012
Varsta : 27
Localizare : Constanta

[Tutorial] Bani by Sunshine Empty
MesajSubiect: Re: [Tutorial] Bani by Sunshine   [Tutorial] Bani by Sunshine Icon_minitimeMier Sept 05, 2012 4:04 am

E bun pentru cei putin mai slabi...dar pentru un jucator bun ar fi mai usor sa-si faca niste iteme calumea pt. v4 cu set full mobi si face bani la setaou, e mult mai bine. Level 80-85 ar fi ideal acolo.
Sus In jos
Continut sponsorizat





[Tutorial] Bani by Sunshine Empty
MesajSubiect: Re: [Tutorial] Bani by Sunshine   [Tutorial] Bani by Sunshine Icon_minitime

Sus In jos
 
[Tutorial] Bani by Sunshine
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» New Update : Pescar !
» Event de 2 bani!
» De facut bani
» `Cumpar bani :)
» dau LVL 99 95 si 70 pt ACC pe US NW +bani tot UITATI.VA NU PIERDETI NIK

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Tutoriale vechi-
Mergi direct la: