Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaImportant pentru cei care nu ma suport:) EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Important pentru cei care nu ma suport:)

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
OV1D1UU
Helper
Helper
OV1D1UU


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30

Important pentru cei care nu ma suport:) Empty
MesajSubiect: Important pentru cei care nu ma suport:)   Important pentru cei care nu ma suport:) Icon_minitimeSam Iun 23, 2012 3:26 pm

hey baieti..nu va mai agitati atat cum a facut ala topic ca nu ma suporta si ce a mai zis el acolo,stati linistiti.. stiu ca sunt enervant uneori dar inafara de druid nu am jicnit pe nimeni si voi va bagati singuri in seama si asa iese cearta si ne certam ca prosti fara rost...mie mi'a ajuns nu vreau sa va jicnesc pe aia care nu ma suportati degeaba fara sa va cunosc..nu ma suporti asta e da nu fa topicuri inutile si mai dai si sondaj Smile) cam atat am avut de zis daca mai e ceva mai revin cu un reply:)) noapte buna
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Important pentru cei care nu ma suport:) Empty
MesajSubiect: Re: Important pentru cei care nu ma suport:)   Important pentru cei care nu ma suport:) Icon_minitimeSam Iun 23, 2012 3:31 pm

Bine ca ai anuntat ca tu nu " jicnesti " pe nimeni =)) ai vrut un razboi contra mea ! Il ai ! Ma acuzi pe mine de ceva ce nu am facut eu . Si apropo vezi cu " jicnirile " alea Smile)=))) =)))=)) Vezi ca ai Blue Screen pe retina Smile))
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
,,;;[TheBoy];;,,
Membru Elite
Membru Elite
,,;;[TheBoy];;,,


Data de inscriere : 04/09/2011
Varsta : 28
Localizare : In IAD, printre ingeri

Important pentru cei care nu ma suport:) Empty
MesajSubiect: Re: Important pentru cei care nu ma suport:)   Important pentru cei care nu ma suport:) Icon_minitimeSam Iun 23, 2012 11:09 pm

Blah blah blah...
Sus In jos
OV1D1UU
Helper
Helper
OV1D1UU


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30

Important pentru cei care nu ma suport:) Empty
MesajSubiect: Re: Important pentru cei care nu ma suport:)   Important pentru cei care nu ma suport:) Icon_minitimeDum Iun 24, 2012 2:57 am

Ðяuiđ. a scris:
Bine ca ai anuntat ca tu nu " jicnesti " pe nimeni =)) ai vrut un razboi contra mea ! Il ai ! Ma acuzi pe mine de ceva ce nu am facut eu . Si apropo vezi cu " jicnirile " alea Smile)=))) =)))=)) Vezi ca ai Blue Screen pe retina Smile))

ce glume ai pe tine pentru 15 ani:) stii ca nu mai merge scuza ma acuzi pe mine pentru ceva ce nu am facut eu.Amundoi stim cine ma furat asa ca in locul tau nu m'as mai apara atat pentru ca o faci degeaba,poate te crede angel sau god sau altcineva dar eu nu,pentru ca playerii de pe metin mi'au deschis ochii de pe tine.

Apropo daca nu tu m'ai furat de ce nu mai intri nici pe DruidofHell sau xCrankX?Smile)
=))
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Important pentru cei care nu ma suport:) Empty
MesajSubiect: Re: Important pentru cei care nu ma suport:)   Important pentru cei care nu ma suport:) Icon_minitimeDum Iun 24, 2012 3:51 am

OV1D1UU a scris:
Ðяuiđ. a scris:
Bine ca ai anuntat ca tu nu " jicnesti " pe nimeni =)) ai vrut un razboi contra mea ! Il ai ! Ma acuzi pe mine de ceva ce nu am facut eu . Si apropo vezi cu " jicnirile " alea Smile)=))) =)))=)) Vezi ca ai Blue Screen pe retina Smile))

ce glume ai pe tine pentru 15 ani:) stii ca nu mai merge scuza ma acuzi pe mine pentru ceva ce nu am facut eu.Amundoi stim cine ma furat asa ca in locul tau nu m'as mai apara atat pentru ca o faci degeaba,poate te crede angel sau god sau altcineva dar eu nu,pentru ca playerii de pe metin mi'au deschis ochii de pe tine.

Apropo daca nu tu m'ai furat de ce nu mai intri nici pe DruidofHell sau xCrankX?Smile)
=))

Subiect inchis,a anuntat ca nu mai joaca metin.
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
Continut sponsorizat





Important pentru cei care nu ma suport:) Empty
MesajSubiect: Re: Important pentru cei care nu ma suport:)   Important pentru cei care nu ma suport:) Icon_minitime

Sus In jos
 
Important pentru cei care nu ma suport:)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pentru cei care lucreaza in photoshop
» Pentru toti cei care...
» Pentru cei care stiu.
» Pentru Cei Care Ma Cunosc...
» Pentru cei care se dau pe skate

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: