Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaVreau sai ajut pe cei incepatori care acum se apuca de speed sa nu mai cerseasca iteme si yang. EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Vreau sai ajut pe cei incepatori care acum se apuca de speed sa nu mai cerseasca iteme si yang.

In jos 
+6
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡
GodFather♥
ǩhƪLL
dKn
ScRe3nN
xKanNabiS
10 participanți
AutorMesaj
xKanNabiS
Membru
Membru
xKanNabiS


Data de inscriere : 24/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Vreau sai ajut pe cei incepatori care acum se apuca de speed sa nu mai cerseasca iteme si yang. Empty
MesajSubiect: Vreau sai ajut pe cei incepatori care acum se apuca de speed sa nu mai cerseasca iteme si yang.   Vreau sai ajut pe cei incepatori care acum se apuca de speed sa nu mai cerseasca iteme si yang. Icon_minitimeLun Mai 14, 2012 3:15 am

Daca esti nou , si vrei sa rezisti din lvl 34 sa mergi in v2 Iti va trebuii asa: Te cresti lvl 34 mergi la neg de armuri si iti cumperi Armura de lvl 34 +9 depinde ce rasa esti .Mergi la mag general cumperi cercei de abanos +9 dupa care mergi la neg de arme si iti iei un fms :Ninja Sura Warior :rib daca esti warior til recomand deoarece are atacul mare.Colier ai de lvl 0 +9 bratara ,papuci scut de 21 si casca de 21 pe casca pui asa bonusurile : rezistenta magie 15 semi om 15 (daca intra mai mult mai bine )pe armura pui Pv 6000(6k)piatra protectiei +6 ac 100Pe rib/fms pui paguba medie 30+ pietre monstrii +6 critika +6 pe papuci pui pv 6ksi sansa unei lovitura critika (intra dupa ce schimbi poa' intra si necunostiinta) bratara pv 6k tare semi oameni 10/15 % (depinde cat intra)pe cerceii pui Tare Semi Oameni 15% ca sa dai mai mult e bonus si pvp. pe colier pui pv 6k , sansa unei lovituri critike .. Iar dwpa mergi in v2 si dai pe mantie si pleci la perete ( ii omori pe toti garantat)dar cumperi de la neg special din centruu : binecuvantarile zeului dragon si inel experienta de la pescar deoarece cand bati multi omori 2 3 si faci o bulina si viata ti se face full. SI asa tu vei rezista .in lvl 80 iiti iei bratara colier de lvl 80 negustor special si pui tot aceste bonusuri iiti iei otel +9 de orice rasa deoarece te poti schimba in map 2 la judy (iei otel saman +9 mai ieftin il faci king si il poti pune sau iei otel saman +9 tu esti warior mergi map 2 judy schimba caracter si dai saman barbat si pui otelul dupa iara dai scihmba caracterul warior ninja sura si otelul va ramane pe tine . iei o otravita +9 pui pgm 35+ chiar 40+ si pui critik +6 monstrii +6 patrunzatoare +6 si dupa aceea cu armura e recomandat sa iti faci king deoarece are mai multa aparare si mergi in v3 la omuleti si te faci lvl 90 in 90 mergi la neg special si cumperi scut bratara casca lvl 90 si mergi in v4 acolo vei face o gramada de yang si vei face foarte usor si lvl . Dupa ce te faci lvl 95 ai bani foate multi si iiti creezi o breasla sau intrii intro breasla si donezi exp ca sa ramai lvl 95 pana iti faci yang ca sa iti poti face usor bonus 5/6 . Cu toate acestea necesita munca multa si nu veti regreta . Daca vreti sa farmati dvs. otel si otravita mergeti in map 2 Judy siti PAG 2 TELEPORTER 2 si mergi MAPE NOI : IAD sau portile IADULUI acolo vor aparea metine de lvl 100 care dropeaza itm 70 + .Topic realizat de OmulNegru regat galben daca aveti neclaritati datimi PM in joc folosint tastele Shift +enter si scrieti la nume OmulNegru. Acolo va voi ajuta .
Sus In jos
ScRe3nN
Helper
Helper
ScRe3nN


Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

Vreau sai ajut pe cei incepatori care acum se apuca de speed sa nu mai cerseasca iteme si yang. Empty
MesajSubiect: Re: Vreau sai ajut pe cei incepatori care acum se apuca de speed sa nu mai cerseasca iteme si yang.   Vreau sai ajut pe cei incepatori care acum se apuca de speed sa nu mai cerseasca iteme si yang. Icon_minitimeLun Mai 14, 2012 3:25 am

tutorialul asta il gasesti oriunde. si-n plus cred ca toata lumea stie ca te duci in v2 cu arma de 30 si cu armura de 34 Neutral . si trebuia postat la tutoriale Neutral
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
dKn
Membru
Membru
dKn


Data de inscriere : 25/04/2012
Varsta : 31

Vreau sai ajut pe cei incepatori care acum se apuca de speed sa nu mai cerseasca iteme si yang. Empty
MesajSubiect: Re: Vreau sai ajut pe cei incepatori care acum se apuca de speed sa nu mai cerseasca iteme si yang.   Vreau sai ajut pe cei incepatori care acum se apuca de speed sa nu mai cerseasca iteme si yang. Icon_minitimeLun Mai 14, 2012 3:28 am

ScRe3nN a scris:
tutorialul asta il gasesti oriunde. si-n plus cred ca toata lumea stie ca te duci in v2 cu arma de 30 si cu armura de 34 Neutral . si trebuia postat la tutoriale Neutral
Nu vezi ca e nou pe forum ?Neutral
In loc sa il areciezi pt ceea ce a scris acolo sau sa il ajuti.. incepi sa comentezi Smile
Sus In jos
ǩhƪLL
Membru Elite
Membru Elite
ǩhƪLL


Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Shibusen

Vreau sai ajut pe cei incepatori care acum se apuca de speed sa nu mai cerseasca iteme si yang. Empty
MesajSubiect: Re: Vreau sai ajut pe cei incepatori care acum se apuca de speed sa nu mai cerseasca iteme si yang.   Vreau sai ajut pe cei incepatori care acum se apuca de speed sa nu mai cerseasca iteme si yang. Icon_minitimeLun Mai 14, 2012 3:55 am

Daca vrei sa mergi in v2 nu ai nevoie de semi-om!Daca esti war ai nevoie de tarie,pv,si eventual putina critica.Te pui pe mental,faci corpu P ca poti! si mergi v2
Daca esti sura:te ppui pe arme,faci lvl 40,armura vrajita si spada vrajita le faci P.Pui int ,pv,si eventual critica si gata.
La fel si cu samanu ca si la sura.
Ps:Data viitoare posteaza astfel de topicuri la tutoriale Smile.
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Vreau sai ajut pe cei incepatori care acum se apuca de speed sa nu mai cerseasca iteme si yang. Empty
MesajSubiect: Re: Vreau sai ajut pe cei incepatori care acum se apuca de speed sa nu mai cerseasca iteme si yang.   Vreau sai ajut pe cei incepatori care acum se apuca de speed sa nu mai cerseasca iteme si yang. Icon_minitimeLun Mai 14, 2012 4:58 am

Omul vrea sa ii ajute pe altii,de ce va luati de el?! E foarte bun tutorialul,bravo! Mutat la tutoriale.


Ultima editare efectuata de catre ¡Gøđ in Lun Mai 14, 2012 5:10 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
xKanNabiS
Membru
Membru
xKanNabiS


Data de inscriere : 24/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Vreau sai ajut pe cei incepatori care acum se apuca de speed sa nu mai cerseasca iteme si yang. Empty
MesajSubiect: Re: Vreau sai ajut pe cei incepatori care acum se apuca de speed sa nu mai cerseasca iteme si yang.   Vreau sai ajut pe cei incepatori care acum se apuca de speed sa nu mai cerseasca iteme si yang. Icon_minitimeLun Mai 14, 2012 8:23 am

Am mai fost pe forum de 2 ani joc speed din primavara de cand sa deschis ;Wink contu pe forum e now ca la cate rr au fost mam saturat ;Wink si am mai facut asa turoriale si uitasem ca se pwne la tutoriale in fine .daca il aflii oriunde de ce toti vin la mine dami te rog 100kk . ma ajuti cu armura :-@ ?
Sus In jos
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡
Moderator
Moderator
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡


Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 27

Vreau sai ajut pe cei incepatori care acum se apuca de speed sa nu mai cerseasca iteme si yang. Empty
MesajSubiect: Re: Vreau sai ajut pe cei incepatori care acum se apuca de speed sa nu mai cerseasca iteme si yang.   Vreau sai ajut pe cei incepatori care acum se apuca de speed sa nu mai cerseasca iteme si yang. Icon_minitimeLun Mai 28, 2012 12:15 pm

Nu e rau , bravo Wink !
Sus In jos
ǩhƪLL
Membru Elite
Membru Elite
ǩhƪLL


Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Shibusen

Vreau sai ajut pe cei incepatori care acum se apuca de speed sa nu mai cerseasca iteme si yang. Empty
MesajSubiect: Re: Vreau sai ajut pe cei incepatori care acum se apuca de speed sa nu mai cerseasca iteme si yang.   Vreau sai ajut pe cei incepatori care acum se apuca de speed sa nu mai cerseasca iteme si yang. Icon_minitimeMar Mai 29, 2012 8:35 am

Vin sa iti ceara bani pentru ca sunt niste ignoranti lenesi!Nu-i ajutati pe niciunul dintre astia!
Sus In jos
Nevermore
Membru
Membru
Nevermore


Data de inscriere : 21/02/2012
Varsta : 31
Localizare : iasi/pascani

Vreau sai ajut pe cei incepatori care acum se apuca de speed sa nu mai cerseasca iteme si yang. Empty
MesajSubiect: Vreau sai ajut pe cei incepatori care acum se apuca de speed sa nu mai cerseasca iteme si yang   Vreau sai ajut pe cei incepatori care acum se apuca de speed sa nu mai cerseasca iteme si yang. Icon_minitimeJoi Mai 31, 2012 3:12 am

cam bonusurile astea trebe puse pe iteme daca vreti sa farmati in v2

-fms/rib: pm 40+ mob fatala patrundere
-armura:6k pv/reflect atac/pagube absorbite de pv
-coif:otravire/30 regen pv/20 animale
-scut:imun/bloc atac/tarie sau int/20 animale
-cercei:rez otrava/20 animale
-colier:6k pv/30 reg pv/15 critic sau patrundere
-bratara:20 animale/pagube abs de pv/15 patrundere/6k pv
-papuci:6k pv/15 critic/rez otrava
Sus In jos
Ing3rash
Membru
Membru
Ing3rash


Data de inscriere : 16/06/2012
Varsta : 24
Localizare : In lumea mea :D

Vreau sai ajut pe cei incepatori care acum se apuca de speed sa nu mai cerseasca iteme si yang. Empty
MesajSubiect: Re: Vreau sai ajut pe cei incepatori care acum se apuca de speed sa nu mai cerseasca iteme si yang.   Vreau sai ajut pe cei incepatori care acum se apuca de speed sa nu mai cerseasca iteme si yang. Icon_minitimeVin Iun 22, 2012 11:24 pm

copiat
Sus In jos
Drag0n4everr
Membru
Membru
Drag0n4everr


Data de inscriere : 14/01/2012
Varsta : 26
Localizare : Prin cartier.

Vreau sai ajut pe cei incepatori care acum se apuca de speed sa nu mai cerseasca iteme si yang. Empty
MesajSubiect: Re: Vreau sai ajut pe cei incepatori care acum se apuca de speed sa nu mai cerseasca iteme si yang.   Vreau sai ajut pe cei incepatori care acum se apuca de speed sa nu mai cerseasca iteme si yang. Icon_minitimeMar Iun 26, 2012 8:17 am

Copy/Paste. lol!
Sus In jos
Neymar.:*
Membru Elite
Membru Elite
Neymar.:*


Data de inscriere : 08/01/2012
Varsta : 28
Localizare : fetesti

Vreau sai ajut pe cei incepatori care acum se apuca de speed sa nu mai cerseasca iteme si yang. Empty
MesajSubiect: Re: Vreau sai ajut pe cei incepatori care acum se apuca de speed sa nu mai cerseasca iteme si yang.   Vreau sai ajut pe cei incepatori care acum se apuca de speed sa nu mai cerseasca iteme si yang. Icon_minitimeVin Iun 29, 2012 12:22 am

:bravo:
Sus In jos
Continut sponsorizat





Vreau sai ajut pe cei incepatori care acum se apuca de speed sa nu mai cerseasca iteme si yang. Empty
MesajSubiect: Re: Vreau sai ajut pe cei incepatori care acum se apuca de speed sa nu mai cerseasca iteme si yang.   Vreau sai ajut pe cei incepatori care acum se apuca de speed sa nu mai cerseasca iteme si yang. Icon_minitime

Sus In jos
 
Vreau sai ajut pe cei incepatori care acum se apuca de speed sa nu mai cerseasca iteme si yang.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» vreau sa ajut forumu
» dau iteme aici pe speed pe iteme ro sagita
» Iteme mod la schimb pentru YANG.
» schim iteme pe speed pe iteme pe ro
» vREAU SA VA ANUNT CA MA LAS DE SPEED

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Tutoriale vechi-
Mergi direct la: