Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
Acasaajutor Ardeash! EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 ajutor Ardeash!

In jos 
+2
ScRe3nN
FeAr!!:X
6 participanți
AutorMesaj
FeAr!!:X
Membru
Membru
FeAr!!:X


Data de inscriere : 16/03/2012
Varsta : 28
Localizare : pe WC!

ajutor Ardeash! Empty
MesajSubiect: ajutor Ardeash!   ajutor Ardeash! Icon_minitimeVin Apr 27, 2012 8:25 am

salut am o mica intrebare ptr voi, deci azi am donat 5 euro cu o cartela cosmote... si nustiu cesa fac cu md ul/.. sami iau armura de smarald? sau sa mai astept , ardeassh a zis ca vor aparea niste armuri noi, extravagante dar nustiu cat va costa o asemenea armura. oare voi putea cumpara o armura dinaceea cu 250md?? bounce sunt curios..... si vreau sfatul vostru, sami iau armura de smarald?? sau sa mai astept :help II cer ajutorul lui ardeash, angel, sau orcarui helper sau moderator depe acest forum!!! ajutatima sa ma decid! affraid bounce nustiu cesa fac--


Ultima editare efectuata de catre FeAr!!:X in Vin Apr 27, 2012 10:30 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
ScRe3nN
Helper
Helper
ScRe3nN


Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

ajutor Ardeash! Empty
MesajSubiect: Re: ajutor Ardeash!   ajutor Ardeash! Icon_minitimeVin Apr 27, 2012 8:41 am

FeAr!!:X a scris:
salut am o mica intrebare ptr voi, deci azi am donat 5 euro cu o cartela cosmote... si nustiu cesa fac cu md ul/.. sami iau armura de smarald? sau sa mai astept , ardeassh a zis ca vor aparea niste armuri noi, extravagante dar nustiu cat va costa o asemenea armura. oare voi putea cumpara o armura dinaceea cu 250md?? bounce sunt curios..... si vreau sfatul vostru, sami iau armura de smarald?? sau sa mai astept :help


ia armura de smarald, ca armurile acealea spectaculoase vor aparea peste vreo 3 luni cred Laughing .
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
xAisha ♥Shiori♥
Membru Elite
Membru Elite
xAisha ♥Shiori♥


Data de inscriere : 30/08/2010
Varsta : 30
Localizare : in lumea mea:o3 ♥

ajutor Ardeash! Empty
MesajSubiect: Re: ajutor Ardeash!   ajutor Ardeash! Icon_minitimeVin Apr 27, 2012 9:23 am

decizia itzi apartzine Smile dak o vrei armura aia ia-o Razz
Sus In jos
http://dannaloveindiax3.sunphoto.ro
FrostBite
Helper
Helper
FrostBite


Data de inscriere : 14/01/2012
Localizare : Sibiu

ajutor Ardeash! Empty
MesajSubiect: Re: ajutor Ardeash!   ajutor Ardeash! Icon_minitimeVin Apr 27, 2012 10:44 am

FeAr!!:X a scris:
salut am o mica intrebare ptr voi, deci azi am donat 5 euro cu o cartela cosmote... si nustiu cesa fac cu md ul/.. sami iau armura de smarald? sau sa mai astept , ardeassh a zis ca vor aparea niste armuri noi, extravagante dar nustiu cat va costa o asemenea armura. oare voi putea cumpara o armura dinaceea cu 250md?? bounce sunt curios..... si vreau sfatul vostru, sami iau armura de smarald?? sau sa mai astept :help
Smaraludl se baga la evoluat parca in curand.Eu zic ca nu are rost sa strici md pe el .Il faci cand se baga la evoluat Smile
Sus In jos
FeAr!!:X
Membru
Membru
FeAr!!:X


Data de inscriere : 16/03/2012
Varsta : 28
Localizare : pe WC!

ajutor Ardeash! Empty
MesajSubiect: Re: ajutor Ardeash!   ajutor Ardeash! Icon_minitimeVin Apr 27, 2012 11:57 am

Venom a scris:
FeAr!!:X a scris:
salut am o mica intrebare ptr voi, deci azi am donat 5 euro cu o cartela cosmote... si nustiu cesa fac cu md ul/.. sami iau armura de smarald? sau sa mai astept , ardeassh a zis ca vor aparea niste armuri noi, extravagante dar nustiu cat va costa o asemenea armura. oare voi putea cumpara o armura dinaceea cu 250md?? bounce sunt curios..... si vreau sfatul vostru, sami iau armura de smarald?? sau sa mai astept :help
Smaraludl se baga la evoluat parca in curand.Eu zic ca nu are rost sa strici md pe el .Il faci cand se baga la evoluat Smile
ms man ai dreptate, dar oricum am donat azi casa am bns de 25 la suta ptr md:)
Sus In jos
Op3nN
Membru Elite
Membru Elite
Op3nN


Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 29
Localizare : Galati

ajutor Ardeash! Empty
MesajSubiect: Re: ajutor Ardeash!   ajutor Ardeash! Icon_minitimeSam Apr 28, 2012 9:28 am

gadestete k pe armura aia poti scoate pe putin 2 arme gm . iar o arma gm e 150 md
Sus In jos
ReePuLeTz
Helper
Helper
ReePuLeTz


Data de inscriere : 30/06/2011
Varsta : 30
Localizare : Undeva in lumea larga!!!

ajutor Ardeash! Empty
MesajSubiect: Re: ajutor Ardeash!   ajutor Ardeash! Icon_minitimeSam Apr 28, 2012 9:35 am

sfatul meu e sa astepti pana baga o armura noua pt k smaraldul o sa se evolueze cat de curand din leg...si nu are rost..
Dami un+ la reputatie dak team ajutat...
Sus In jos
Continut sponsorizat





ajutor Ardeash! Empty
MesajSubiect: Re: ajutor Ardeash!   ajutor Ardeash! Icon_minitime

Sus In jos
 
ajutor Ardeash!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: