Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
Acasa,,,uitativa EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 ,,,uitativa

In jos 
+2
CR7
FeAr!!:X
6 participanți
AutorMesaj
FeAr!!:X
Membru
Membru
FeAr!!:X


Data de inscriere : 16/03/2012
Varsta : 28
Localizare : pe WC!

,,,uitativa Empty
MesajSubiect: ,,,uitativa   ,,,uitativa Icon_minitimeLun Apr 23, 2012 11:23 am

poate ca osa credeti ca am facut un topic inutil , dar in acest topic vreau sa va intreb, mai raspunde vr unu la acel topic cu HelP!! FATAL ERROR!!?? tot eu lam publicat, si va astept in continuare sa va expuneti parerile voastre mai mult sau mai putin interesante
respect: staff Maximm!!




Dami terog un plus la reputatie.. vreau sa am si eu 0 la reputatie deci plzz dami un pluss.


Ultima editare efectuata de catre FeAr!!:X in Mar Apr 24, 2012 11:52 am, editata de 3 ori (Motiv : Spam!)
Sus In jos
CR7
Helper
Helper
CR7


Data de inscriere : 29/11/2011
Varsta : 25
Localizare : Cernavoda(CvD)

,,,uitativa Empty
MesajSubiect: Re: ,,,uitativa   ,,,uitativa Icon_minitimeLun Apr 23, 2012 11:54 am

mai usor cu spamul ca te ia radarul.
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

,,,uitativa Empty
MesajSubiect: Re: ,,,uitativa   ,,,uitativa Icon_minitimeLun Apr 23, 2012 10:27 pm

Pentru eroarea aia inca se cauta o rezolvare, vezi sa ai toate updateurile facute..si nu mai pune atatea emoticonuri!

Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
ǩhƪLL
Membru Elite
Membru Elite
ǩhƪLL


Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Shibusen

,,,uitativa Empty
MesajSubiect: Re: ,,,uitativa   ,,,uitativa Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 3:56 am

.......Tu faci ph sau pur si simplu iti place sa fii bagat in seama?Nu vreau sa te vad ca injuri pt ca ti-am zis asta,asa ca daca ai gand sa vorbesti porcos,mai bine nu posta!
Sus In jos
FeAr!!:X
Membru
Membru
FeAr!!:X


Data de inscriere : 16/03/2012
Varsta : 28
Localizare : pe WC!

,,,uitativa Empty
MesajSubiect: Re: ,,,uitativa   ,,,uitativa Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 4:09 am

Jung Hye-Mun a scris:
.......Tu faci ph sau pur si simplu iti place sa fii bagat in seama?Nu vreau sa te vad ca injuri pt ca ti-am zis asta,asa ca daca ai gand sa vorbesti porcos,mai bine nu posta!
auzi ma copil de 13 ani ce esti ? tu nu sti sa citesti ?? eu voiam mai multe raspunsuri la un alt topic, si ce vrei tu ma? cand am vorbit io porcos?? eu vreau sa scap de o eroare si att, incerc sa fac tot ce pot sa o rezolv,ssi tu vi si zici ca am gand sa vb porcos Rolling Eyes invata ma sa citesti ! study si mai mult tu vb ma?? eu postez nu pentru a fi bagT IN SEAMA CI PENTRU A MA INFORMA,si tu vb ca postez casa fiu bagat inseama??! scratch mai uitete ma la tn, se vede ca cu acest coment al tau dovedesti ca nu esti prea bine crescut.
Sus In jos
FeAr!!:X
Membru
Membru
FeAr!!:X


Data de inscriere : 16/03/2012
Varsta : 28
Localizare : pe WC!

,,,uitativa Empty
MesajSubiect: Re: ,,,uitativa   ,,,uitativa Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 4:11 am

¡Gøđ a scris:
Pentru eroarea aia inca se cauta o rezolvare, vezi sa ai toate updateurile facute..si nu mai pune atatea emoticonuri!

multumesc enorm , ca incerci de fiecare data sa ma ajuti pe mine cat si pe ceilalti, depe forum.. ce bine ar fi fost daca toti ar fi asa amabili ca tn.. respect: :calm: :bravo: sti foarte detreaba, mult succes king
Sus In jos
╚»Dracila«╝
V.I.P.
V.I.P.
╚»Dracila«╝


Data de inscriere : 08/04/2011
Localizare : In spatele thau [;x]

,,,uitativa Empty
MesajSubiect: Re: ,,,uitativa   ,,,uitativa Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 8:26 am

FeAr!!:X a scris:
¡Gøđ a scris:
Pentru eroarea aia inca se cauta o rezolvare, vezi sa ai toate updateurile facute..si nu mai pune atatea emoticonuri!

multumesc enorm , ca incerci de fiecare data sa ma ajuti pe mine cat si pe ceilalti, depe forum.. ce bine ar fi fost daca toti ar fi asa amabili ca tn.. respect: :calm: :bravo: sti foarte detreaba, mult succes king

AI grija cu dublu post! Puteai da edit la postul de mai sus.
Daca vrei sa ti se mai rasp la topicul acella, lasa un post pt up Smile
Sus In jos
CR7
Helper
Helper
CR7


Data de inscriere : 29/11/2011
Varsta : 25
Localizare : Cernavoda(CvD)

,,,uitativa Empty
MesajSubiect: Re: ,,,uitativa   ,,,uitativa Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 10:10 am

invata sa vorbesti inteligentule dupaia vi pe forum.
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

,,,uitativa Empty
MesajSubiect: Re: ,,,uitativa   ,,,uitativa Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 10:22 am

Darkstar,cu spamul,limbajul vulgar sau reclame etc se ocupa helperii etc..nu le mai atrage tu atentia tuturor.. decat daca se incalca grav regulamentul,fa o reclamatie!
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
ScRe3nN
Helper
Helper
ScRe3nN


Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

,,,uitativa Empty
MesajSubiect: Re: ,,,uitativa   ,,,uitativa Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 11:27 am

¡Gøđ a scris:
Darkstar,cu spamul,limbajul vulgar sau reclame etc se ocupa helperii etc..nu le mai atrage tu atentia tuturor.. decat daca se incalca grav regulamentul,fa o reclamatie!


cu spamul, limbaj vulgar are deja al vreo 20-lea warn Smile iar eu la warn 2 am luat ban 1 luna Smile
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
ǩhƪLL
Membru Elite
Membru Elite
ǩhƪLL


Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Shibusen

,,,uitativa Empty
MesajSubiect: Re: ,,,uitativa   ,,,uitativa Icon_minitimeMier Apr 25, 2012 2:02 am

FeAr!!:X a scris:
Jung Hye-Mun a scris:
.......Tu faci ph sau pur si simplu iti place sa fii bagat in seama?Nu vreau sa te vad ca injuri pt ca ti-am zis asta,asa ca daca ai gand sa vorbesti porcos,mai bine nu posta!
auzi ma copil de 13 ani ce esti ? tu nu sti sa citesti ?? eu voiam mai multe raspunsuri la un alt topic, si ce vrei tu ma? cand am vorbit io porcos?? eu vreau sa scap de o eroare si att, incerc sa fac tot ce pot sa o rezolv,ssi tu vi si zici ca am gand sa vb porcos Rolling Eyes invata ma sa citesti ! study si mai mult tu vb ma?? eu postez nu pentru a fi bagT IN SEAMA CI PENTRU A MA INFORMA,si tu vb ca postez casa fiu bagat inseama??! scratch mai uitete ma la tn, se vede ca cu acest coment al tau dovedesti ca nu esti prea bine crescut.
SE vede ca nu intelegi romana copile!Eu am zis:"daca ai de gand sa vorbesti porcos,mai bine nu posta".Din asta ai inteles tu ca eu am zis ca tu ai vorbit porcos?Ma,DUTE NAIBII IN CLASA A 5-A SI REPETA TIMPURILE VERBALE!SUNT SATUL DE ASTIA CA VOI CARE NE DISTRUG TOTAL LIMBA MATERNA!Frate ii aud pe unii: anyways,pa-pa!Frate daca ai de gand sa vorbesti engleza dute naibii si ia-ti viza si dute in Statele Unite!!!Pe forum,COPILE DACA VREI ATENTIE MACAR N-O MAI CERE,LASA PE ALTCINEVA SA TI-O DEA!!S-a umplut forumu de inculti si de "baieti de cartier",bine,sunt exceptii.
Sus In jos
FeAr!!:X
Membru
Membru
FeAr!!:X


Data de inscriere : 16/03/2012
Varsta : 28
Localizare : pe WC!

,,,uitativa Empty
MesajSubiect: Re: ,,,uitativa   ,,,uitativa Icon_minitimeMier Apr 25, 2012 11:38 am

Jung Hye-Mun a scris:
FeAr!!:X a scris:
Jung Hye-Mun a scris:
.......Tu faci ph sau pur si simplu iti place sa fii bagat in seama?Nu vreau sa te vad ca injuri pt ca ti-am zis asta,asa ca daca ai gand sa vorbesti porcos,mai bine nu posta!
auzi ma copil de 13 ani ce esti ? tu nu sti sa citesti ?? eu voiam mai multe raspunsuri la un alt topic, si ce vrei tu ma? cand am vorbit io porcos?? eu vreau sa scap de o eroare si att, incerc sa fac tot ce pot sa o rezolv,ssi tu vi si zici ca am gand sa vb porcos Rolling Eyes invata ma sa citesti ! study si mai mult tu vb ma?? eu postez nu pentru a fi bagT IN SEAMA CI PENTRU A MA INFORMA,si tu vb ca postez casa fiu bagat inseama??! scratch mai uitete ma la tn, se vede ca cu acest coment al tau dovedesti ca nu esti prea bine crescut.
SE vede ca nu intelegi romana copile!Eu am zis:"daca ai de gand sa vorbesti porcos,mai bine nu posta".Din asta ai inteles tu ca eu am zis ca tu ai vorbit porcos?Ma,DUTE NAIBII IN CLASA A 5-A SI REPETA TIMPURILE VERBALE!SUNT SATUL DE ASTIA CA VOI CARE NE DISTRUG TOTAL LIMBA MATERNA!Frate ii aud pe unii: anyways,pa-pa!Frate daca ai de gand sa vorbesti engleza dute naibii si ia-ti viza si dute in Statele Unite!!!Pe forum,COPILE DACA VREI ATENTIE MACAR N-O MAI CERE,LASA PE ALTCINEVA SA TI-O DEA!!S-a umplut forumu de inculti si de "baieti de cartier",bine,sunt exceptii.
dar cand am vorbit io engleza Question si im plus tu vmb mah Neutral eu nu am vorbit porcos apsolut deloc, ssi tu zici de bagare de seama Question uitete la tn,faci comenturi pur si simplu... stupide, si apropo? eu cetiam facut sami zici dute naibi?? tise pare ca esti mai destept daca injuri??Acesta este un forum , aici nuse vorbeste ca la usa cortului, dar luand in considerare comportamentul tau.. .... Neutral se pare ca.. poate .. ai vreo problema.... si nu are rost sa ne coboram la nivelul tau injositor...


ADICA EU NU CRED CA TEAM INJURAT, CE VINA AM EU, CA TU VI SI MA INJURI? NU AI ALTCEVA DE LUCRU?... ROG UN MEMBRU AL STAFULUI SA IA MASURI, IN PRIVINTA ACESTUI COMPORTAMENT--- TOATE CELE BUNE. king
Sus In jos
Continut sponsorizat





,,,uitativa Empty
MesajSubiect: Re: ,,,uitativa   ,,,uitativa Icon_minitime

Sus In jos
 
,,,uitativa
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: