Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaAtentie! Va rog ! EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Atentie! Va rog !

In jos 
+4
mortisS
OV1D1UU
Dumii
dRuId.#
8 participanți
AutorMesaj
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Atentie! Va rog ! Empty
MesajSubiect: Atentie! Va rog !   Atentie! Va rog ! Icon_minitimeMier Apr 18, 2012 7:43 am

Va rog acum cat se poate de serios ! Aveti grija de conturile voastre trecem printr-o perioada in care nici cei mai buni prieteni nu mai sunt de incredere.

• Va rog aveti grija de conturile/seturile/modurile/armele voastre [am subliniat " modurile" deoarece ati muncit pentru ele si totusi sunt niste bani bagati in acest joc
• Va rog ma-m saturat sa aud ca va-ti luat teapa ! Chiar daca Staff-ul nu raspunde de itemele voastre , va rog aveti grija pentru ca numai voi sunteti de vina pentru ce vi se intampla !
• Nu! faceti schimburi intre servere ! O sa va luati `Teapa` !

BuBu - Cu Respect !
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
Dumii
V.I.P.
V.I.P.
Dumii


Data de inscriere : 05/02/2011
Varsta : 31
Localizare : My World ;x

Atentie! Va rog ! Empty
MesajSubiect: Re: Atentie! Va rog !   Atentie! Va rog ! Icon_minitimeMier Apr 18, 2012 9:04 am

BuBu ;X a scris:
Va rog acum cat se poate de serios ! Aveti grija de conturile voastre trecem printr-o perioada in care nici cei mai buni prieteni nu mai sunt de incredere.

• Va rog aveti grija de conturile/seturile/modurile/armele voastre [am subliniat " modurile" deoarece ati muncit pentru ele si totusi sunt niste bani bagati in acest joc
• Va rog ma-m saturat sa aud ca va-ti luat teapa ! Chiar daca Staff-ul nu raspunde de itemele voastre , va rog aveti grija pentru ca numai voi sunteti de vina pentru ce vi se intampla !
• Nu! faceti schimburi intre servere ! O sa va luati `Teapa` !

BuBu - Cu Respect !
Ai zis foarte bine !
Zi de zi vedem pe forum player care se plang ca au luat teapa !
STAFF-UL NU RASPUNDE DE ITEMELE VOASTRE
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
OV1D1UU
Helper
Helper
OV1D1UU


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30

Atentie! Va rog ! Empty
MesajSubiect: Re: Atentie! Va rog !   Atentie! Va rog ! Icon_minitimeMier Apr 18, 2012 12:13 pm

da...foarte aevarat..Sad
Sus In jos
mortisS
Membru
Membru
mortisS


Data de inscriere : 14/09/2010
Varsta : 35
Localizare : Focsani

Atentie! Va rog ! Empty
MesajSubiect: Tutoriale :: Atentie! Va rog !   Atentie! Va rog ! Icon_minitimeDum Apr 22, 2012 11:46 pm

Daca stafful ar interveni putin,nu s-ar mai fura asa de mult.am observat ca daca un jucator incearca sa-i avertizeze si pe altii,de unu care fura,moderatorii dau tc la topicul respectiv,ceea ce arata ca sunt indiferenti.nu inteleg cum pot ei sa zica ca ajuta playeri,cand il vezi pe unu cum e igod cu atitudinea aia de 2 bani.nu stie decat sa dea tc,dar sa discute problema unui jucator,e cam mult ptr el.
Sus In jos
ǩhƪLL
Membru Elite
Membru Elite
ǩhƪLL


Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Shibusen

Atentie! Va rog ! Empty
MesajSubiect: Re: Atentie! Va rog !   Atentie! Va rog ! Icon_minitimeLun Apr 23, 2012 6:02 am

Tu nu intelegi ca astia cu pierderile lor de iteme l-au disperat pe iGod? ROMANIA E O TARA DE MINCINOSI!SI DE FRAIERI!Cred ca doar 29-30% din oamenii din Ro sunt de treaba si au capu pe umeri!NU DATI NIMENUI CONTU SAU O BELITI!INVATATI-VA! JUCATI SINGURI!DE CE EU NU AM FOST FURAT DIN VARA LUI 2010 DE CAND JOC?HAAA?DE CE?PENTRU CA ORICE PRIETEN DE AL TAU,CARE INTR-ADEVAR TI-E PRIETEN SI ARE BUN SIMT NU ITI CERE NICIODATA ITEME!!!!!!!INVATATI-VA!
Sus In jos
ScRe3nN
Helper
Helper
ScRe3nN


Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

Atentie! Va rog ! Empty
MesajSubiect: Re: Atentie! Va rog !   Atentie! Va rog ! Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 4:10 am

Jung Hye-Mun a scris:
Tu nu intelegi ca astia cu pierderile lor de iteme l-au disperat pe iGod? ROMANIA E O TARA DE MINCINOSI!SI DE FRAIERI!Cred ca doar 29-30% din oamenii din Ro sunt de treaba si au capu pe umeri!NU DATI NIMENUI CONTU SAU O BELITI!INVATATI-VA! JUCATI SINGURI!DE CE EU NU AM FOST FURAT DIN VARA LUI 2010 DE CAND JOC?HAAA?DE CE?PENTRU CA ORICE PRIETEN DE AL TAU,CARE INTR-ADEVAR TI-E PRIETEN SI ARE BUN SIMT NU ITI CERE NICIODATA ITEME!!!!!!!INVATATI-VA!


ai avut noroc Razz
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
OV1D1UU
Helper
Helper
OV1D1UU


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30

Atentie! Va rog ! Empty
MesajSubiect: Re: Atentie! Va rog !   Atentie! Va rog ! Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 6:51 am

BuBu ;x poti sterge topicul frate de geaba l'ai facut tu avertizezi pe altii dar esti un prefacut spui ca nu ai jucat dar tot timpul stim bine ca tu erai si pe caracterul DruidOfHell si pe xCrankx si te dadeai drept altcineva acum joci pe xPheonix sau ceva de genul pentru ca pe celelalte 2 conturi ai furat la greu.Eu nu pot sa cred cum o persoana ca tien este in staff.Ce ai rezolvat frate ca ai furat 2 oameni care au donat si poate au muncit pentru bani esti mai inteligent te simti tu mai bine esti mai smecher cum esti?

p.s acum imediat dupa ce ai sa vezi postul meu tu sau alt moderator o sa tea t.c sau o sa imi stearga mesajul pentru ca asa e tot ce am spus mai sus este adevarat;)

EDIT:SI dark mai taci naibii tu si ceilalti care va aud cu:"STAFFUL NU RASPUNDE DE ITEMELE VOASTRE"parca sunteti niste papagali care spuneti asta mereu..cum sa nu raspunda staful de itemele voastre doar ai dat bani pe ele(ma refer la cele mod) de acum aveti un rang acolo micut si le luati apararea parca va da de mancare angel,daca spui replica aia idioata de care s'au saturat toti si o sa vedeti ca in cateva luni sau saptamani nu o sa mai fie asa multi pe speed deja azi cand am intrat s'au lasat vreo 15 si cu timpul o sa se lase toti din cauza ca nu al intereseaza pe angel sa te ajute..
Sus In jos
ǩhƪLL
Membru Elite
Membru Elite
ǩhƪLL


Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Shibusen

Atentie! Va rog ! Empty
MesajSubiect: Re: Atentie! Va rog !   Atentie! Va rog ! Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 7:07 am

ScRe3nN a scris:
Jung Hye-Mun a scris:
Tu nu intelegi ca astia cu pierderile lor de iteme l-au disperat pe iGod? ROMANIA E O TARA DE MINCINOSI!SI DE FRAIERI!Cred ca doar 29-30% din oamenii din Ro sunt de treaba si au capu pe umeri!NU DATI NIMENUI CONTU SAU O BELITI!INVATATI-VA! JUCATI SINGURI!DE CE EU NU AM FOST FURAT DIN VARA LUI 2010 DE CAND JOC?HAAA?DE CE?PENTRU CA ORICE PRIETEN DE AL TAU,CARE INTR-ADEVAR TI-E PRIETEN SI ARE BUN SIMT NU ITI CERE NICIODATA ITEME!!!!!!!INVATATI-VA!


ai avut noroc Razz
Aha da ce sa zic am avut noroc Razz.Crezi ca la mine nu s-au dat astia cu hackurile si keyloggerele si cu "multiplicarile" lor de arme?Eu joc corect,fara hackuri.Si snt capabil sa ma gandesc ca nu pot multiplica o arma sau o armura."Norocu" asta eu mi l-am facut.
OV1D1UU :* a scris:
[b]BuBu ;x poti sterge topicul frate de geaba l'ai facut tu avertizezi pe altii dar esti un prefacut spui ca nu ai jucat dar tot timpul stim bine ca tu erai si pe caracterul DruidOfHell si pe xCrankx si te dadeai drept altcineva acum joci pe xPheonix sau ceva de genul pentru ca pe celelalte 2 conturi ai furat la greu.Eu nu pot sa cred cum o persoana ca tien este in staff.Ce ai rezolvat frate ca ai furat 2 oameni care au donat si poate au muncit pentru bani esti mai inteligent te simti tu mai bine esti mai smecher cum esti?

p.s acum imediat dupa ce ai sa vezi postul meu tu sau alt moderator o sa tea t.c sau o sa imi stearga mesajul pentru ca asa e tot ce am spus mai sus este adevarat;)

EDIT:SI dark mai taci naibii tu si ceilalti care va aud cu:"STAFFUL NU RASPUNDE DE ITEMELE VOASTRE"parca sunteti niste papagali care spuneti asta mereu..cum sa nu raspunda staful de itemele voastre doar ai dat bani pe ele(ma refer la cele mod) de acum aveti un rang acolo micut si le luati apararea parca va da de mancare angel,daca spui replica aia idioata de care s'au saturat toti si o sa vedeti ca in cateva luni sau saptamani nu o sa mai fie asa multi pe speed deja azi cand am intrat s'au lasat vreo 15 si cu timpul o sa se lase toti din cauza ca nu al intereseaza pe angel sa te ajute..
Ps:Ovidiu sunt de acord cu tine!100%,pana si eu m-am saturat sa aud replica aia tampita cu stafful nu raspunde de itemele voastre,Multi se lasa,pana si eu m-am lasat pt ca speedu devenea PREA plictisitor!Adica frate,bag 150 lei si gata sunt CEL MAI BUN.E mult mai bine sa muncesti decat sa te caci pe ei bani si gata esti tare,cand muncesti si realizezi ceva te simti mult mai bine!Si chiar daca ai bagat hai sa zic 100-200 lei in jocu asta MERITI A DOUA SANSA IN DARAVELA MEA!!!Ca poate a reusit unu odata sa stranga 100-150 lei,ii baga in jocu asta si ce?e furat de un handicapat are se da drept prietenul lui si gata,nu mai primeste inapoi nimic!Server-ul s-a schimbat foarte mult,si la fel si tu Angel!!!INCEP SA CRED CA TIE ITI PASA DOAR DE BANI,NU DE PLAYERI,DACA TI-AR PASA DE JUCATORI AI FACE CEVA IN LEGATURA CU FURATU DE ITEME!!!!!!!
Sus In jos
╚»Dracila«╝
V.I.P.
V.I.P.
╚»Dracila«╝


Data de inscriere : 08/04/2011
Localizare : In spatele thau [;x]

Atentie! Va rog ! Empty
MesajSubiect: Re: Atentie! Va rog !   Atentie! Va rog ! Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 8:31 am

OV1D1UU :* a scris:
BuBu ;x poti sterge topicul frate de geaba l'ai facut tu avertizezi pe altii dar esti un prefacut spui ca nu ai jucat dar tot timpul stim bine ca tu erai si pe caracterul DruidOfHell si pe xCrankx si te dadeai drept altcineva acum joci pe xPheonix sau ceva de genul pentru ca pe celelalte 2 conturi ai furat la greu.Eu nu pot sa cred cum o persoana ca tien este in staff.Ce ai rezolvat frate ca ai furat 2 oameni care au donat si poate au muncit pentru bani esti mai inteligent te simti tu mai bine esti mai smecher cum esti?

p.s acum imediat dupa ce ai sa vezi postul meu tu sau alt moderator o sa tea t.c sau o sa imi stearga mesajul pentru ca asa e tot ce am spus mai sus este adevarat;)

EDIT:SI dark mai taci naibii tu si ceilalti care va aud cu:"STAFFUL NU RASPUNDE DE ITEMELE VOASTRE"parca sunteti niste papagali care spuneti asta mereu..cum sa nu raspunda staful de itemele voastre doar ai dat bani pe ele(ma refer la cele mod) de acum aveti un rang acolo micut si le luati apararea parca va da de mancare angel,daca spui replica aia idioata de care s'au saturat toti si o sa vedeti ca in cateva luni sau saptamani nu o sa mai fie asa multi pe speed deja azi cand am intrat s'au lasat vreo 15 si cu timpul o sa se lase toti din cauza ca nu al intereseaza pe angel sa te ajute..

OV1D1UU, staff`ul nu are obligatia sa raspunda de itemele pierdute Smile ei isi indeplinsc datoria fata de cei care au donat, dandu-le modate Smile, odata ce au primit modatele , si le-au pierdut, sunt buni de plata Smile! Unii playeri isi muta itemele pe alt cont, si vin pe chat/forum zicand ca le-au pierdut... Wink Dak ai fi in locu lu Angel sau Arde, sa faci modate de cate ori cineva si le pierde, ti-ar conveni ? Suspect
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Atentie! Va rog ! Empty
MesajSubiect: Re: Atentie! Va rog !   Atentie! Va rog ! Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 9:28 am

Ma care e problema ta(OV1DIU)? Ti-ai luat figuri? Acu te iei de staff ca ti-ai pierdut tu modatele si cine stie cui i-ai dat contu! Deja ma enervezi ai WARN!

Te iei intruna de staff si faci topicuri sa ne jignesti pe noi moderatorii sau pe helperi ca ti-ai pierdut tu itemele ca nu ai stiut sa ai grija! Sa nu te mai prind ca te iei de staff!

Si ala care imi zicea mie ca am atitudinea de doi bani...faci topicuri in care zici ca aveti grija nush cine fura! ORICINE POATE SA FURE,nu facem acu topicuri pt toti care au furat sa prevenim,fiecare trebuie sa fie atent nu sa faca toti topicuri aveti grija ca ala fura!

Ce sa va cer voua(Ovidiu si mortis) cu mentalitatea voastra? Voi va ganditi?

Va dau cel mai bun exemplu:

Ovidiu isi ia din Intersport niste adidasi(ca el e bogat) si apoi niste hoti pe strada ii fura adidasii..apoi el vine la aia din intersport sa isi ceara alti adidasi! E vina celor din intersport?

Asa si in cazul nostru:Ovidiu isi ia niste modate, in timp cineva i le fura apoi vine la staff sa ceara itemele inapoi,e vina staffului?


Twisted Evil Vad ca voi doi aveti o parere proasta despre mine,nu imi convine sa dati posturi prin topicuri sa ziceti ca iGod are mentalitate de 2 bani si altele,ca daca e sa ne comparam iesiti pe minus!
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
OV1D1UU
Helper
Helper
OV1D1UU


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30

Atentie! Va rog ! Empty
MesajSubiect: Re: Atentie! Va rog !   Atentie! Va rog ! Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 12:52 pm

¡Gøđ a scris:
Ma care e problema ta(OV1DIU)? Ti-ai luat figuri? Acu te iei de staff ca ti-ai pierdut tu modatele si cine stie cui i-ai dat contu! Deja ma enervezi ai WARN!

Te iei intruna de staff si faci topicuri sa ne jignesti pe noi moderatorii sau pe helperi ca ti-ai pierdut tu itemele ca nu ai stiut sa ai grija! Sa nu te mai prind ca te iei de staff!

Si ala care imi zicea mie ca am atitudinea de doi bani...faci topicuri in care zici ca aveti grija nush cine fura! ORICINE POATE SA FURE,nu facem acu topicuri pt toti care au furat sa prevenim,fiecare trebuie sa fie atent nu sa faca toti topicuri aveti grija ca ala fura!

Ce sa va cer voua(Ovidiu si mortis) cu mentalitatea voastra? Voi va ganditi?

Va dau cel mai bun exemplu:

Ovidiu isi ia din Intersport niste adidasi(ca el e bogat) si apoi niste hoti pe strada ii fura adidasii..apoi el vine la aia din intersport sa isi ceara alti adidasi! E vina celor din intersport?

Asa si in cazul nostru:Ovidiu isi ia niste modate, in timp cineva i le fura apoi vine la staff sa ceara itemele inapoi,e vina staffului?


Twisted Evil Vad ca voi doi aveti o parere proasta despre mine,nu imi convine sa dati posturi prin topicuri sa ziceti ca iGod are mentalitate de 2 bani si altele,ca daca e sa ne comparam iesiti pe minus!

MA PIS PE WARNUL TAU.Tu ti'ai luat figuri ca esti moderator esti tare:-@ si ala care ma furat e din staf e healper.nu ma intereseaza ce crezi tu bft

DarkAngel stafuul nu are obligatia sa raspunda de itemele mele,nu are obligatia sa raspunda de itemele la altu si ai sa vezi ca cat de curand nu o sa mai aiba la cine sa raspunda ca daca nu ati observat s'au lasat multi:) la cati bani am bagat pe acest server putea sa ma ajute si sa faca cum a explicat baiatul ala intr'un topik dar nu are interes al doare in pla asta e problema:)
Imi pare rau nu vreau sa ma cert cu voi nu vreau sa va suparati pe mine nu sunt ratat nu sunt idiot dar eu si multi altii ne'am cam saturat.Voi Igod si ceilalti care mai spuneti replica aia tampita sunteti doar niste papagali care spuneti ce va zice angel.Cu ce esti mai tare daca ai moderator ia gandestete tu.Ai niste functii in + dar esti sluga lui angel la fel ca restu.Faceti ce va zice angel si macar de v'ar iesi si voua ceva dar asa esti unul dintre noi care nu castigi nimic:) decat dusmani cu atitudinea ta de "Moderator"

Ce dragut,la ora asta sunt 42 de jucatori dintre care 30 sunt sub lv 100(incepatori)


Sus In jos
ǩhƪLL
Membru Elite
Membru Elite
ǩhƪLL


Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Shibusen

Atentie! Va rog ! Empty
MesajSubiect: Re: Atentie! Va rog !   Atentie! Va rog ! Icon_minitimeMier Apr 25, 2012 2:23 am

Cred ca asa o sa ramana server-ul,Mr.Bossi,adica teparii,si astia care isi fac veacu in regatu cel mai putin populat ca sa omoare playeri de lvl mic si ca sa rada de cacaturi,adica...cine?Ghiciti voi:)
Mie chiar nu-mi pasa de moderatori sau de helperi,eu chiar il admir foarte mult pe ¡Gøđ pentru ca stie ce e aia o functie de moderator si cum sa o foloseasca.Eu vreau doar acel server super inapoi.
Sus In jos
ScRe3nN
Helper
Helper
ScRe3nN


Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

Atentie! Va rog ! Empty
MesajSubiect: Re: Atentie! Va rog !   Atentie! Va rog ! Icon_minitimeMier Apr 25, 2012 7:14 am

Jung Hye-Mun a scris:
Cred ca asa o sa ramana server-ul,Mr.Bossi,adica teparii,si astia care isi fac veacu in regatu cel mai putin populat ca sa omoare playeri de lvl mic si ca sa rada de cacaturi,adica...cine?Ghiciti voi:)
Mie chiar nu-mi pasa de moderatori sau de helperi,eu chiar il admir foarte mult pe ¡Gøđ pentru ca stie ce e aia o functie de moderator si cum sa o foloseasca.Eu vreau doar acel server super inapoi.

angel e inca student Smile de unde pana mea vrei sa scoata el banii pt host in fiecare luna ?
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
ǩhƪLL
Membru Elite
Membru Elite
ǩhƪLL


Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Shibusen

Atentie! Va rog ! Empty
MesajSubiect: Re: Atentie! Va rog !   Atentie! Va rog ! Icon_minitimeMier Apr 25, 2012 8:29 am

A zis cineva ceva de host?In fine :-j.Chiar daca o sa se reintoarca putin server-ul inapoi,nu cred ca o sa revina jucatorii care pot sa zic ca stiau sa munceasca si sa isi faca prieteni
Sus In jos
╚»Dracila«╝
V.I.P.
V.I.P.
╚»Dracila«╝


Data de inscriere : 08/04/2011
Localizare : In spatele thau [;x]

Atentie! Va rog ! Empty
MesajSubiect: Re: Atentie! Va rog !   Atentie! Va rog ! Icon_minitimeMier Apr 25, 2012 9:50 am

OV1D1UU :* a scris:
¡Gøđ a scris:
Ma care e problema ta(OV1DIU)? Ti-ai luat figuri? Acu te iei de staff ca ti-ai pierdut tu modatele si cine stie cui i-ai dat contu! Deja ma enervezi ai WARN!

Te iei intruna de staff si faci topicuri sa ne jignesti pe noi moderatorii sau pe helperi ca ti-ai pierdut tu itemele ca nu ai stiut sa ai grija! Sa nu te mai prind ca te iei de staff!

Si ala care imi zicea mie ca am atitudinea de doi bani...faci topicuri in care zici ca aveti grija nush cine fura! ORICINE POATE SA FURE,nu facem acu topicuri pt toti care au furat sa prevenim,fiecare trebuie sa fie atent nu sa faca toti topicuri aveti grija ca ala fura!

Ce sa va cer voua(Ovidiu si mortis) cu mentalitatea voastra? Voi va ganditi?

Va dau cel mai bun exemplu:

Ovidiu isi ia din Intersport niste adidasi(ca el e bogat) si apoi niste hoti pe strada ii fura adidasii..apoi el vine la aia din intersport sa isi ceara alti adidasi! E vina celor din intersport?

Asa si in cazul nostru:Ovidiu isi ia niste modate, in timp cineva i le fura apoi vine la staff sa ceara itemele inapoi,e vina staffului?


Twisted Evil Vad ca voi doi aveti o parere proasta despre mine,nu imi convine sa dati posturi prin topicuri sa ziceti ca iGod are mentalitate de 2 bani si altele,ca daca e sa ne comparam iesiti pe minus!

MA PIS PE WARNUL TAU.Tu ti'ai luat figuri ca esti moderator esti tare:-@ si ala care ma furat e din staf e healper.nu ma intereseaza ce crezi tu bft

DarkAngel stafuul nu are obligatia sa raspunda de itemele mele,nu are obligatia sa raspunda de itemele la altu si ai sa vezi ca cat de curand nu o sa mai aiba la cine sa raspunda ca daca nu ati observat s'au lasat multi:) la cati bani am bagat pe acest server putea sa ma ajute si sa faca cum a explicat baiatul ala intr'un topik dar nu are interes al doare in pla asta e problema:)
Imi pare rau nu vreau sa ma cert cu voi nu vreau sa va suparati pe mine nu sunt ratat nu sunt idiot dar eu si multi altii ne'am cam saturat.Voi Igod si ceilalti care mai spuneti replica aia tampita sunteti doar niste papagali care spuneti ce va zice angel.Cu ce esti mai tare daca ai moderator ia gandestete tu.Ai niste functii in + dar esti sluga lui angel la fel ca restu.Faceti ce va zice angel si macar de v'ar iesi si voua ceva dar asa esti unul dintre noi care nu castigi nimic:) decat dusmani cu atitudinea ta de "Moderator"

Ce dragut,la ora asta sunt 42 de jucatori dintre care 30 sunt sub lv 100(incepatori)


Daca ai functie nu inseamna ca esti mai sus decat restu membrilor Smile
Si intr-adevar, la faza cu playerii, am vazut ca sunt mai putini decat erau inainte, dar nu itemele modate sunt cauza.. Wink

Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Atentie! Va rog ! Empty
MesajSubiect: Re: Atentie! Va rog !   Atentie! Va rog ! Icon_minitimeMier Apr 25, 2012 10:50 am

Si ce prietene vrei sa zici ca din cauza ca tie ti sa furat modu nu sunt playeri pe svr
1 la mana ai grija cu limbaju/2 la mana eu ma-m lasat de ceva timp ...ai avut id lu fratimiu { crank } ai vz ca are un alt fel de anturaj are alt fel de vorbe [e mai matur] in schimb eu ai vz ce vorbe am [asa mai semi - copilaroase] pentru ca am 15 ani si asta sunt dintro bucata./3 la mana nu te mai lua de membri staffului pentru ca nu ei sunt devina ci Poate ca si eu am 1% din vina ca tu ai fost furat/4 la mana nimeni nu te pune pe tine sati dai contu la altii/altele.O data am fost prieteni [acum las la o parte functia] acum vad ca sub vorbele pe care le spuneai se ascunde ura si dispret !

BuBu !
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
OV1D1UU
Helper
Helper
OV1D1UU


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30

Atentie! Va rog ! Empty
MesajSubiect: Re: Atentie! Va rog !   Atentie! Va rog ! Icon_minitimeMier Apr 25, 2012 12:33 pm

BuBu ;X a scris:
Si ce prietene vrei sa zici ca din cauza ca tie ti sa furat modu nu sunt playeri pe svr
1 la mana ai grija cu limbaju/2 la mana eu ma-m lasat de ceva timp ...ai avut id lu fratimiu { crank } ai vz ca are un alt fel de anturaj are alt fel de vorbe [e mai matur] in schimb eu ai vz ce vorbe am [asa mai semi - copilaroase] pentru ca am 15 ani si asta sunt dintro bucata./3 la mana nu te mai lua de membri staffului pentru ca nu ei sunt devina ci Poate ca si eu am 1% din vina ca tu ai fost furat/4 la mana nimeni nu te pune pe tine sati dai contu la altii/altele.O data am fost prieteni [acum las la o parte functia] acum vad ca sub vorbele pe care le spuneai se ascunde ura si dispret !

BuBu !

Stii ce Prietene.1 La mana nu meriti functia asta 2 la mana esti un hot tu nu te'ai lasat nicodata ai fost pe caracterul DruidOfHEll si xCrankx si parca nu era frate era un prieten de pe unde naiba sa va ia ca am si uitat de unde era ala deci nu a existat nicodata acel xCrank tot tu ai fost nu ai 1% vina ai 100% vina ca tu m'ai furat.
Tu pe forum esti un ingeras si pe server joci ep xPheonix sau ceva de genul asta la red si le'ai zis la toti te laudai ca mai furat pe mine.Deci stii sa furi ai reusit sa prostesti playeri dar te'ai si dat de gol Smile
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Atentie! Va rog ! Empty
MesajSubiect: Re: Atentie! Va rog !   Atentie! Va rog ! Icon_minitimeJoi Apr 26, 2012 12:22 am

Ovidiu nici nu sti ce oameni ai langa tine ! Phoenix sau cum se scrie este a lu' fratimiu[alin] asa ca nu mai face dastea la mine ! Daca vroiai puteai sa fi si tu helper dar faza e ca tu na atunci erai un nesuferit de 2 bani ! si acum la fel ai devenit ai avut o perioada in care erai ff de treaba .dar akm ! Ti-am zis ca poate am avut si eu 1% parte din vina dar nu eu am fost cel care a dat contu[ovidiuu] la alti care ii cunosteai de ceva timp si gata haide sa facem schimb de conturi ! Prietenia nu o castigi cati da 1 item 2 acolo prietenia o castigi prin fapte/sfaturi/gesturi ! Nu cu iteme MOD !
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
Continut sponsorizat





Atentie! Va rog ! Empty
MesajSubiect: Re: Atentie! Va rog !   Atentie! Va rog ! Icon_minitime

Sus In jos
 
Atentie! Va rog !
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Tomberon :: Gunoi-
Mergi direct la: