Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaProbleme la Noul Client  EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Probleme la Noul Client

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
xXNikeXx
Membru
Membru



Data de inscriere : 11/04/2012

Probleme la Noul Client  Empty
MesajSubiect: Probleme la Noul Client    Probleme la Noul Client  Icon_minitimeMier Apr 11, 2012 3:31 am

Deci dupa ce se doownloadeaza de pe net merge tot dar cand il dezarhivez da eroarea asta E:\Metin2rospeed_New_-transfer_Ro-10ap-8a7ba8.rar: Verificarea CRC a esuat la Metin2RoSpeed(New)\pack\pc2.epk.Fisierul e compromis ! un gm sau un player care Poate Uploada fiesierul pc2.epk ca sa`l putem descarca si noi ... ca fara el mie nu`mi merge Mt Sad va multumesc!! :X :help :help :help respect:
Sus In jos
Creionel
Membru
Membru



Data de inscriere : 12/06/2011
Varsta : 25

Probleme la Noul Client  Empty
MesajSubiect: Re: Probleme la Noul Client    Probleme la Noul Client  Icon_minitimeMier Apr 11, 2012 4:20 am

xXNikeXx a scris:
Deci dupa ce se doownloadeaza de pe net merge tot dar cand il dezarhivez da eroarea asta E:\Metin2rospeed_New_-transfer_Ro-10ap-8a7ba8.rar: Verificarea CRC a esuat la Metin2RoSpeed(New)\pack\pc2.epk.Fisierul e compromis ! un gm sau un player care Poate Uploada fiesierul pc2.epk ca sa`l putem descarca si noi ... ca fara el mie nu`mi merge Mt Sad va multumesc!! :X :help :help :help respect:


voi incerca sa uploadez eu undeva Smile
Sus In jos
http://...
 
Probleme la Noul Client
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: