Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
Acasaam o intrebare despre noul client.. EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 am o intrebare despre noul client..

In jos 
+2
GodFather♥
OV1D1UU
6 participanți
AutorMesaj
OV1D1UU
Helper
Helper
OV1D1UU


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30

am o intrebare despre noul client.. Empty
MesajSubiect: am o intrebare despre noul client..   am o intrebare despre noul client.. Icon_minitimeMier Apr 11, 2012 12:26 am

nu se maresc si lvl??
si daca stie cineva ce armuri sau alte chestii noi ianfara de itemele traduse,scrisul mai mare si stralucirea itemelor mai e pe noul client.posedate am vazut ca nu s'au bagat in itemshop deci presupun ca nu a bagat posedatele.
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

am o intrebare despre noul client.. Empty
MesajSubiect: Re: am o intrebare despre noul client..   am o intrebare despre noul client.. Icon_minitimeMier Apr 11, 2012 12:34 am

OV1D1UU :* a scris:
nu se maresc si lvl??
si daca stie cineva ce armuri sau alte chestii noi ianfara de itemele traduse,scrisul mai mare si stralucirea itemelor mai e pe noul client.posedate am vazut ca nu s'au bagat in itemshop deci presupun ca nu a bagat posedatele.

Inca nu au fost adaugate,uitate la actualizari si va rog nu mai faceti topicuri daca nu va uitati la actualizari,se vor baga toate la randul lor,asteapta si tu
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

am o intrebare despre noul client.. Empty
MesajSubiect: Re: am o intrebare despre noul client..   am o intrebare despre noul client.. Icon_minitimeMier Apr 11, 2012 2:37 am

Mutat la nelamuriri
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

am o intrebare despre noul client.. Empty
MesajSubiect: Re: am o intrebare despre noul client..   am o intrebare despre noul client.. Icon_minitimeMier Apr 11, 2012 6:12 am

OV1D1UU :* a scris:
nu se maresc si lvl??
si daca stie cineva ce armuri sau alte chestii noi ianfara de itemele traduse,scrisul mai mare si stralucirea itemelor mai e pe noul client.posedate am vazut ca nu s'au bagat in itemshop deci presupun ca nu a bagat posedatele.

Ma voi dc ziceti ca se face lv mai mare Smile? Ca nu se face nimic
posedatele o sa se bage foarte curand
Sus In jos
OV1D1UU
Helper
Helper
OV1D1UU


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30

am o intrebare despre noul client.. Empty
MesajSubiect: Re: am o intrebare despre noul client..   am o intrebare despre noul client.. Icon_minitimeMier Apr 11, 2012 7:12 am

scz nu am vazut ca a fost mutat la nelamuriri:D poi asa ar fi mai misto sa se mareasca si lv..Very Happy
Sus In jos
artist88
Membru Elite
Membru Elite
artist88


Data de inscriere : 06/11/2011
Localizare : Langa tine !!!

am o intrebare despre noul client.. Empty
MesajSubiect: Re: am o intrebare despre noul client..   am o intrebare despre noul client.. Icon_minitimeMier Apr 11, 2012 7:41 am

OV1D1UU :* a scris:
scz nu am vazut ca a fost mutat la nelamuriri:D poi asa ar fi mai misto sa se mareasca si lv..Very Happy

ce rost sa fie lvl mai mare .oricum faci greu 127 ,eu zic cai destul 127 sau 130 sa fie maxim sa fie numar rotund What a Face dar nu mai mult Wink
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

am o intrebare despre noul client.. Empty
MesajSubiect: Re: am o intrebare despre noul client..   am o intrebare despre noul client.. Icon_minitimeJoi Apr 12, 2012 4:14 am

T.C raspuns primit Smile
Sus In jos
OV1D1UU
Helper
Helper
OV1D1UU


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30

am o intrebare despre noul client.. Empty
MesajSubiect: Re: am o intrebare despre noul client..   am o intrebare despre noul client.. Icon_minitimeJoi Apr 12, 2012 4:59 am

130 sau 200 nu cont dar ar fi mai interesant..gandestete ca noi care avem lv maxim 127 deja ne plictisim nu mai avem ce face..si multi nu mai joaca ca nu mai au ce face..
Sus In jos
Creionel
Membru
Membru



Data de inscriere : 12/06/2011
Varsta : 25

am o intrebare despre noul client.. Empty
MesajSubiect: Re: am o intrebare despre noul client..   am o intrebare despre noul client.. Icon_minitimeJoi Apr 12, 2012 5:01 am

OV1D1UU :* a scris:
130 sau 200 nu cont dar ar fi mai interesant..gandestete ca noi care avem lv maxim 127 deja ne plictisim nu mai avem ce face..si multi nu mai joaca ca nu mai au ce face..


exact. ar fi super ca lv maxim sa fie cv gen 250, ca si gm-ii, sau macar 150-200. asa cv
Sus In jos
http://...
Continut sponsorizat





am o intrebare despre noul client.. Empty
MesajSubiect: Re: am o intrebare despre noul client..   am o intrebare despre noul client.. Icon_minitime

Sus In jos
 
am o intrebare despre noul client..
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: