Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaUnde is RECLAMATIILE???? EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Unde is RECLAMATIILE????

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
SmiZ
Membru
Membru



Data de inscriere : 29/03/2012

Unde is RECLAMATIILE???? Empty
MesajSubiect: Unde is RECLAMATIILE????   Unde is RECLAMATIILE???? Icon_minitimeMier Apr 04, 2012 11:30 am

Unde se afla reclamatiile pe forum ca nu dau de ele nici de cum??Ajutati-ma va rog...am de postat ceva...;)MC
Sus In jos
╚»Dracila«╝
V.I.P.
V.I.P.
╚»Dracila«╝


Data de inscriere : 08/04/2011
Localizare : In spatele thau [;x]

Unde is RECLAMATIILE???? Empty
MesajSubiect: Re: Unde is RECLAMATIILE????   Unde is RECLAMATIILE???? Icon_minitimeJoi Apr 05, 2012 12:31 am

Reclamatii forum, au fost socase ! nu ai unde sa le gasesti..
Reclamatii joc, le gasesti dupa logarea pe site cu contul din joc...

Sus In jos
claubazatu
Membru
Membru



Data de inscriere : 05/04/2012

Unde is RECLAMATIILE???? Empty
MesajSubiect: Buna ma numesc DjClauuu un joc si nu sunt lamurit cu ceva ..!!!!!   Unde is RECLAMATIILE???? Icon_minitimeJoi Apr 05, 2012 2:49 am

Da inca odata ma numesc DjClauuu in joc si nu sunt lamurit dc am luat ban si vreau un raspuns vreau sami fie deblocat contul de pe metin2rospeed pt ca eu am donat pentru moduri!!!!si nu stiu dc ma rog frumos am luat ban as vreau sa imi deblocati contul !!!VA MULTUMESC !!!!!
Sus In jos
Amethist
Super Moderator
Super Moderator
Amethist


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30
Localizare : # Bucureşti

Unde is RECLAMATIILE???? Empty
MesajSubiect: Re: Unde is RECLAMATIILE????   Unde is RECLAMATIILE???? Icon_minitimeJoi Apr 05, 2012 5:13 am

* Pt. a afla mai multe informatii despre banul pe care l-ai luat, dai un mail lu Angel.. explicai ce faceai in ziua in care ai luat ban si intreabal si pe el de ce ti-a dat, daca ai folosit hack fi sigur ca ai luat ban pe buna dreptate si nu ti-l scoate asa usor. Smile
Sus In jos
Boogie qTp
Membru
Membru
Boogie qTp


Data de inscriere : 29/01/2012
Varsta : 31
Localizare : Intre blocuri:D

Unde is RECLAMATIILE???? Empty
MesajSubiect: Re: Unde is RECLAMATIILE????   Unde is RECLAMATIILE???? Icon_minitimeJoi Apr 05, 2012 5:19 am

Citat :
Da inca odata ma numesc DjClauuu in joc si nu sunt lamurit dc am luat ban si vreau un raspuns vreau sami fie deblocat contul de pe metin2rospeed pt ca eu am donat pentru moduri!!!!si nu stiu dc ma rog frumos am luat ban as vreau sa imi deblocati contul !!!VA MULTUMESC !!!!!
prietene sa te lamureasca baiatu Smile)
la un warul la care mai injurat si te dadai smeker si ai fugit de mn cam juma de ora si eu am filmat tiam zis sa stai ka iei bann nai crezut akum ma crezi?
si sa ma mai injuri:)
dak vr iti arat si video:P

P.S: am vrt sa dau de tn sa te intreb dak vrei sa te reclam si dak ma injurai si atunci dadeam reclamatzie dak nu nu dar nu team gasit..
akum faci pe nevinovatul ka ai luat bann pe nedrept si nu esti singurul care a fct asa dp ce lam postat
si stai linistit:P Banat 1 zi. By Angel
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro/
Continut sponsorizat





Unde is RECLAMATIILE???? Empty
MesajSubiect: Re: Unde is RECLAMATIILE????   Unde is RECLAMATIILE???? Icon_minitime

Sus In jos
 
Unde is RECLAMATIILE????
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» LoooooooooL Dc sau scos reclamatiile?
» de unde?????????????????????????
» Unde pot creste de la lvl 90+?
» DE UNDE DESCARC
» Angel de unde sti ca am cod

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: