Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaAsta ma scoate din cerk si ma bate cand sunt agresiv cum face asa cefa?? EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Asta ma scoate din cerk si ma bate cand sunt agresiv cum face asa cefa??

In jos 
+7
xAisha ♥Shiori♥
ady_sniper
╚»Dracila«╝
FrostBite
Boogie qTp
ScRe3nN
ironmaine12
11 participanți
AutorMesaj
ironmaine12
Membru
Membru
ironmaine12


Data de inscriere : 07/12/2011
Varsta : 27
Localizare : pitesti

Asta ma scoate din cerk si ma bate cand sunt agresiv cum face asa cefa?? Empty
MesajSubiect: Asta ma scoate din cerk si ma bate cand sunt agresiv cum face asa cefa??   Asta ma scoate din cerk si ma bate cand sunt agresiv cum face asa cefa?? Icon_minitimeVin Mar 30, 2012 9:06 am

Asta scoate palyeri din cerk sii i bate cand sunt agresivi cruzi etc
dovada:http://imageshack.us/gal.php?id=sZenkpummZyrlKWXm6SU1unLpA
Sus In jos
ScRe3nN
Helper
Helper
ScRe3nN


Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

Asta ma scoate din cerk si ma bate cand sunt agresiv cum face asa cefa?? Empty
MesajSubiect: Re: Asta ma scoate din cerk si ma bate cand sunt agresiv cum face asa cefa??   Asta ma scoate din cerk si ma bate cand sunt agresiv cum face asa cefa?? Icon_minitimeVin Mar 30, 2012 9:28 am

fa o filmare
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
Boogie qTp
Membru
Membru
Boogie qTp


Data de inscriere : 29/01/2012
Varsta : 31
Localizare : Intre blocuri:D

Asta ma scoate din cerk si ma bate cand sunt agresiv cum face asa cefa?? Empty
MesajSubiect: Re: Asta ma scoate din cerk si ma bate cand sunt agresiv cum face asa cefa??   Asta ma scoate din cerk si ma bate cand sunt agresiv cum face asa cefa?? Icon_minitimeVin Mar 30, 2012 9:38 am

wall hack cred
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro/
FrostBite
Helper
Helper
FrostBite


Data de inscriere : 14/01/2012
Localizare : Sibiu

Asta ma scoate din cerk si ma bate cand sunt agresiv cum face asa cefa?? Empty
MesajSubiect: Re: Asta ma scoate din cerk si ma bate cand sunt agresiv cum face asa cefa??   Asta ma scoate din cerk si ma bate cand sunt agresiv cum face asa cefa?? Icon_minitimeSam Mar 31, 2012 2:40 am

E un bug nu e wallhack .
Sus In jos
╚»Dracila«╝
V.I.P.
V.I.P.
╚»Dracila«╝


Data de inscriere : 08/04/2011
Localizare : In spatele thau [;x]

Asta ma scoate din cerk si ma bate cand sunt agresiv cum face asa cefa?? Empty
MesajSubiect: Re: Asta ma scoate din cerk si ma bate cand sunt agresiv cum face asa cefa??   Asta ma scoate din cerk si ma bate cand sunt agresiv cum face asa cefa?? Icon_minitimeSam Mar 31, 2012 6:40 am

Va primi ban daca faci recalamatie..nu este primu care face asa ceva !Smile
Sus In jos
ady_sniper
Membru
Membru
ady_sniper


Data de inscriere : 12/10/2011
Varsta : 26
Localizare : Undeva departe :D

Asta ma scoate din cerk si ma bate cand sunt agresiv cum face asa cefa?? Empty
MesajSubiect: Re: Asta ma scoate din cerk si ma bate cand sunt agresiv cum face asa cefa??   Asta ma scoate din cerk si ma bate cand sunt agresiv cum face asa cefa?? Icon_minitimeSam Mar 31, 2012 9:35 am

e un fel de bug...daca esti in grupa cu cineva..el se teleporteaza in zona breslei apoi in timp ce se teleportaza il ''tragi la tine'''poate ataca in cerc
Sus In jos
xAisha ♥Shiori♥
Membru Elite
Membru Elite
xAisha ♥Shiori♥


Data de inscriere : 30/08/2010
Varsta : 30
Localizare : in lumea mea:o3 ♥

Asta ma scoate din cerk si ma bate cand sunt agresiv cum face asa cefa?? Empty
MesajSubiect: Re: Asta ma scoate din cerk si ma bate cand sunt agresiv cum face asa cefa??   Asta ma scoate din cerk si ma bate cand sunt agresiv cum face asa cefa?? Icon_minitimeMier Apr 04, 2012 5:45 am

pai cred k e un fel de hack, eu am jucat pe un sv (nu dau nume) pe care multzi foloseau hack-ul asta despre care mai shi ziceau k ar fi legal...de park asta ar fi adv, cik hack legal,eh fiecare cu mentalitatea lui(ma refer la cei care spuneau k e legal)
Sus In jos
http://dannaloveindiax3.sunphoto.ro
bobby1999
Membru
Membru



Data de inscriere : 30/06/2011

Asta ma scoate din cerk si ma bate cand sunt agresiv cum face asa cefa?? Empty
MesajSubiect: Re: Asta ma scoate din cerk si ma bate cand sunt agresiv cum face asa cefa??   Asta ma scoate din cerk si ma bate cand sunt agresiv cum face asa cefa?? Icon_minitimeLun Apr 16, 2012 3:45 am

NU e hack... E un bug destul de enervant daca vrei sa faci P-uri.... Si eu am patit Smile
Sus In jos
MasterLover
Membru
Membru
MasterLover


Data de inscriere : 13/01/2012
Varsta : 27
Localizare : Jud. Mh.

Asta ma scoate din cerk si ma bate cand sunt agresiv cum face asa cefa?? Empty
MesajSubiect: Re: Asta ma scoate din cerk si ma bate cand sunt agresiv cum face asa cefa??   Asta ma scoate din cerk si ma bate cand sunt agresiv cum face asa cefa?? Icon_minitimeLun Apr 16, 2012 5:01 am

la mental e cel mai bine cand faci P atunci cand incearca sa dea cu tine afara faci corpu rezistent P si nu te mai clinteste:)) cheers Basketball
Sus In jos
OV1D1UU
Helper
Helper
OV1D1UU


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30

Asta ma scoate din cerk si ma bate cand sunt agresiv cum face asa cefa?? Empty
MesajSubiect: Re: Asta ma scoate din cerk si ma bate cand sunt agresiv cum face asa cefa??   Asta ma scoate din cerk si ma bate cand sunt agresiv cum face asa cefa?? Icon_minitimeLun Apr 16, 2012 4:30 pm

Shiori:X Inger Fara Aripi a scris:
pai cred k e un fel de hack, eu am jucat pe un sv (nu dau nume) pe care multzi foloseau hack-ul asta despre care mai shi ziceau k ar fi legal...de park asta ar fi adv, cik hack legal,eh fiecare cu mentalitatea lui(ma refer la cei care spuneau k e legal)

nu e hack e bug:P
Sus In jos
xAisha ♥Shiori♥
Membru Elite
Membru Elite
xAisha ♥Shiori♥


Data de inscriere : 30/08/2010
Varsta : 30
Localizare : in lumea mea:o3 ♥

Asta ma scoate din cerk si ma bate cand sunt agresiv cum face asa cefa?? Empty
MesajSubiect: Re: Asta ma scoate din cerk si ma bate cand sunt agresiv cum face asa cefa??   Asta ma scoate din cerk si ma bate cand sunt agresiv cum face asa cefa?? Icon_minitimeMar Apr 17, 2012 7:57 am

OV1D1UU :* a scris:
Shiori:X Inger Fara Aripi a scris:
pai cred k e un fel de hack, eu am jucat pe un sv (nu dau nume) pe care multzi foloseau hack-ul asta despre care mai shi ziceau k ar fi legal...de park asta ar fi adv, cik hack legal,eh fiecare cu mentalitatea lui(ma refer la cei care spuneau k e legal)

nu e hack e bug:P


fie ce o fi, tot e enervant...
Sus In jos
http://dannaloveindiax3.sunphoto.ro
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Asta ma scoate din cerk si ma bate cand sunt agresiv cum face asa cefa?? Empty
MesajSubiect: Re: Asta ma scoate din cerk si ma bate cand sunt agresiv cum face asa cefa??   Asta ma scoate din cerk si ma bate cand sunt agresiv cum face asa cefa?? Icon_minitimeMier Apr 18, 2012 1:26 am

Profita de acest bug Neutral daca faci reclamatie pe site are sanse sa ia ban
T.C
Sus In jos
Continut sponsorizat





Asta ma scoate din cerk si ma bate cand sunt agresiv cum face asa cefa?? Empty
MesajSubiect: Re: Asta ma scoate din cerk si ma bate cand sunt agresiv cum face asa cefa??   Asta ma scoate din cerk si ma bate cand sunt agresiv cum face asa cefa?? Icon_minitime

Sus In jos
 
Asta ma scoate din cerk si ma bate cand sunt agresiv cum face asa cefa??
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» de ce cand crestem (lvl) ne scoate din 5 in 5 min
» ma scoate cand intru pe caracter
» Evoluare iteme !
» New Item : Buzdugan !
» Scoate-ti mute!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: