Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaTehnici esentiale de supravietuire EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Tehnici esentiale de supravietuire

In jos 
+2
xTiGeR
BlackArrow
6 participanți
AutorMesaj
BlackArrow
Membru Elite
Membru Elite
BlackArrow


Data de inscriere : 12/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Sub Bradu de Craciun :P

Tehnici esentiale de supravietuire Empty
MesajSubiect: Tehnici esentiale de supravietuire   Tehnici esentiale de supravietuire Icon_minitimeLun Mar 26, 2012 2:21 am

Se pare ca Bear Grylls de la emisiunea Tehnici esentiale de supravietuire pe discovery nu stie sa aplice tehnicile si in cazul lui.Ba chiar unur din cameramanii lui vroia sa se razbune pe el. Asa ca a angajat un ucigas:
1. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] (cameramanul suparat)
2. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] (bear grylls MORT!)
Sus In jos
xTiGeR
Membru Elite
Membru Elite
xTiGeR


Data de inscriere : 12/06/2011
Localizare : In Universul Meu !

Tehnici esentiale de supravietuire Empty
MesajSubiect: Re: Tehnici esentiale de supravietuire   Tehnici esentiale de supravietuire Icon_minitimeLun Mar 26, 2012 2:41 am

Trebuia sa rad ? ...
Sus In jos
FrostBite
Helper
Helper
FrostBite


Data de inscriere : 14/01/2012
Localizare : Sibiu

Tehnici esentiale de supravietuire Empty
MesajSubiect: Re: Tehnici esentiale de supravietuire   Tehnici esentiale de supravietuire Icon_minitimeLun Mar 26, 2012 4:26 am

e... penala.Cum zice xTiGeR trebuia sa rad?
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Tehnici esentiale de supravietuire Empty
MesajSubiect: Re: Tehnici esentiale de supravietuire   Tehnici esentiale de supravietuire Icon_minitimeLun Mar 26, 2012 4:59 am

Care e ideea? Dupa ce ca avea una din cele mai frumoase emisiuni pe Discovery si a fost concediat acum iti bati joc ? :-s
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
BlackArrow
Membru Elite
Membru Elite
BlackArrow


Data de inscriere : 12/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Sub Bradu de Craciun :P

Tehnici esentiale de supravietuire Empty
MesajSubiect: Re: Tehnici esentiale de supravietuire   Tehnici esentiale de supravietuire Icon_minitimeVin Mar 30, 2012 2:35 am

ma pupati in cur
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

Tehnici esentiale de supravietuire Empty
MesajSubiect: Re: Tehnici esentiale de supravietuire   Tehnici esentiale de supravietuire Icon_minitimeVin Mar 30, 2012 2:47 am

You first Razz
Sus In jos
FrostBite
Helper
Helper
FrostBite


Data de inscriere : 14/01/2012
Localizare : Sibiu

Tehnici esentiale de supravietuire Empty
MesajSubiect: Re: Tehnici esentiale de supravietuire   Tehnici esentiale de supravietuire Icon_minitimeVin Mar 30, 2012 2:58 am

BlackArrow a scris:
ma pupati in cur

Sa te pupe mata si tactu ma retardatule.
Sus In jos
anohoolic
Membru
Membru
anohoolic


Data de inscriere : 12/04/2012

Tehnici esentiale de supravietuire Empty
MesajSubiect: Re: Tehnici esentiale de supravietuire   Tehnici esentiale de supravietuire Icon_minitimeVin Apr 13, 2012 2:06 am

Buna ziua.

Cred ca nu ar trebui sa facem misto de Bear Grylls, daca am urmari fiecare emisiune a lui, ne-am da seama ca avem foarte multe de invatat [niciodata nu se stie ce poti pati in viitor], mai bine sa fi informat. Bear Grylls, nu face ceea ce face pentru divertizment, face aceste lucruri in ideea ca putem invata ceva in cazuri extreme.

Este de apreciat munca lui, fiindca multi nu stiu [sau n-au fost] intr-o postura extrema, fara cale de iesire.
Este adevarat ca nu m-as vedea in anumite posturi prezentate de el, dar ce n-am face pentru o supravetuire? Smile

Paste fericit.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Tehnici esentiale de supravietuire Empty
MesajSubiect: Re: Tehnici esentiale de supravietuire   Tehnici esentiale de supravietuire Icon_minitime

Sus In jos
 
Tehnici esentiale de supravietuire
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: