Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaAm deschis acest topic pentru a-mi regasi prietenii( Just4Friends) EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Am deschis acest topic pentru a-mi regasi prietenii( Just4Friends)

In jos 
+2
ǩhƪLL
Jumong
6 participanți
AutorMesaj
Jumong
Membru
Membru



Data de inscriere : 11/03/2012
Varsta : 25
Localizare : Botosani

Am deschis acest topic pentru a-mi regasi prietenii( Just4Friends) Empty
MesajSubiect: Am deschis acest topic pentru a-mi regasi prietenii( Just4Friends)   Am deschis acest topic pentru a-mi regasi prietenii( Just4Friends) Icon_minitimeDum Mar 11, 2012 12:15 pm

Am deschis acest subiect pentru a regasi fosti jucatori de pe metin2ro speed.. generatia in care nu toti playeri aveau arme de GM ca acum.. cei care au jucat pe metin2ro speed(SexMeUp , xXSilentXx , Batarcap , Combi , Comby , YouMan , fanoson si ceilalti care se stiu va rog sa ma contactati la ...eu si cu ceilalti va asteptam :welcome :help
Sus In jos
ǩhƪLL
Membru Elite
Membru Elite
ǩhƪLL


Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Shibusen

Am deschis acest topic pentru a-mi regasi prietenii( Just4Friends) Empty
MesajSubiect: Re: Am deschis acest topic pentru a-mi regasi prietenii( Just4Friends)   Am deschis acest topic pentru a-mi regasi prietenii( Just4Friends) Icon_minitimeLun Mar 12, 2012 6:43 am

Eu sunt ceva mai ciudat,pe unii prieteni ii uit dar pe ceialti cu care m-am intalnit doar o singura data in joc ii mai tin minte.Mi se pare ca noi 2 ne-am intalnit la un razboi de bresle ,tu erai intins si ai zis ca o sa vina mopalmo si o sa iti faca o armura mai tare:)) alea erau vremuri bune,nu ca acum cand 3/5 din numaru playerlor snt modati. Nush daca ma mai tii minte eu eram BlessRevine
Sus In jos
xAisha ♥Shiori♥
Membru Elite
Membru Elite
xAisha ♥Shiori♥


Data de inscriere : 30/08/2010
Varsta : 30
Localizare : in lumea mea:o3 ♥

Am deschis acest topic pentru a-mi regasi prietenii( Just4Friends) Empty
MesajSubiect: Re: Am deschis acest topic pentru a-mi regasi prietenii( Just4Friends)   Am deschis acest topic pentru a-mi regasi prietenii( Just4Friends) Icon_minitimeLun Mar 12, 2012 8:18 am

pai eu cand am jucat prima data pe sv eram razboink pe mental nume:Sagome,uh ce nume aveai?
Sus In jos
http://dannaloveindiax3.sunphoto.ro
OV1D1UU
Helper
Helper
OV1D1UU


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30

Am deschis acest topic pentru a-mi regasi prietenii( Just4Friends) Empty
MesajSubiect: Re: Am deschis acest topic pentru a-mi regasi prietenii( Just4Friends)   Am deschis acest topic pentru a-mi regasi prietenii( Just4Friends) Icon_minitimeLun Mar 12, 2012 1:18 pm

si pe mine trebuia sa ma pui pe acea lista ca si eu sunt vechi:P
Sus In jos
Nevermore
Membru
Membru
Nevermore


Data de inscriere : 21/02/2012
Varsta : 31
Localizare : iasi/pascani

Am deschis acest topic pentru a-mi regasi prietenii( Just4Friends) Empty
MesajSubiect: Am deschis acest topic pentru a-mi regasi prietenii( Just4Friends)   Am deschis acest topic pentru a-mi regasi prietenii( Just4Friends) Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 1:33 am

si eu sunt vechi pe speed....dar stiti cum sta treaba?
daca nu esti modat nu esti bagat in seama Wink
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Am deschis acest topic pentru a-mi regasi prietenii( Just4Friends) Empty
MesajSubiect: Re: Am deschis acest topic pentru a-mi regasi prietenii( Just4Friends)   Am deschis acest topic pentru a-mi regasi prietenii( Just4Friends) Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 5:14 am

eh poate o fi si asa Smile
Cred ca eu sunt cel mai vechi vechi Smile)
Sus In jos
Jumong
Membru
Membru



Data de inscriere : 11/03/2012
Varsta : 25
Localizare : Botosani

Am deschis acest topic pentru a-mi regasi prietenii( Just4Friends) Empty
MesajSubiect: Re: Am deschis acest topic pentru a-mi regasi prietenii( Just4Friends)   Am deschis acest topic pentru a-mi regasi prietenii( Just4Friends) Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 5:23 am

Da nu va mai stiu pe multi dintre cei vechi dar mi-am adus aminte de cei mentionati si am spus si ceilalti...
Eu am Jucat cu numele Jumong va rog sa bagati id de mess:: Warn 1 fara id de mess pe forum ! edit by Ovy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Am deschis acest topic pentru a-mi regasi prietenii( Just4Friends) Empty
MesajSubiect: Re: Am deschis acest topic pentru a-mi regasi prietenii( Just4Friends)   Am deschis acest topic pentru a-mi regasi prietenii( Just4Friends) Icon_minitime

Sus In jos
 
Am deschis acest topic pentru a-mi regasi prietenii( Just4Friends)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sura banal dar deschis
» Multumesc ca mi-ati deschis ochii :)
» Prietenii vostri
» SPAM TOPIC!
» New Topic ! < > ! :)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: