Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
Acasacumpar bai, nimeni nu are ? EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 cumpar bai, nimeni nu are ?

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
ScRe3nN
Helper
Helper
ScRe3nN


Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

cumpar bai, nimeni nu are ? Empty
MesajSubiect: cumpar bai, nimeni nu are ?   cumpar bai, nimeni nu are ? Icon_minitimeDum Mar 11, 2012 3:37 am

cumpar set mobi, sa aiba minim 40%xp, minim 30% diavol respectiv vampiri si mai cumpar si set tare,rez sura, la asta nu conteaza bns sus


pe oricare dintre ele, dau orice arma de gm la alegere, si suprem dar trb sa fie belea setu atunci Smile
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
xAisha ♥Shiori♥
Membru Elite
Membru Elite
xAisha ♥Shiori♥


Data de inscriere : 30/08/2010
Varsta : 30
Localizare : in lumea mea:o3 ♥

cumpar bai, nimeni nu are ? Empty
MesajSubiect: Re: cumpar bai, nimeni nu are ?   cumpar bai, nimeni nu are ? Icon_minitimeLun Mar 12, 2012 4:55 am

fratemeu are set mobi shi ink cv set(nush de care) dak vrei sa vb cu el are numele dany112 (joak pe galben)



PS:nush dak da cv set,dar eu tzi-am spus sa shtii Smile
Sus In jos
http://dannaloveindiax3.sunphoto.ro
ScRe3nN
Helper
Helper
ScRe3nN


Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

cumpar bai, nimeni nu are ? Empty
MesajSubiect: Re: cumpar bai, nimeni nu are ?   cumpar bai, nimeni nu are ? Icon_minitimeJoi Mar 15, 2012 9:44 am

Shiori:X a scris:
fratemeu are set mobi shi ink cv set(nush de care) dak vrei sa vb cu el are numele dany112 (joak pe galben)



PS:nush dak da cv set,dar eu tzi-am spus sa shtii Smile

i-am dat pm de 3 ori si nu a raspuns. poate era pe afk. oricum, UP
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
HardStyle
Membru Elite
Membru Elite
HardStyle


Data de inscriere : 26/03/2011
Varsta : 29
Localizare : [BV] :X

cumpar bai, nimeni nu are ? Empty
MesajSubiect: Re: cumpar bai, nimeni nu are ?   cumpar bai, nimeni nu are ? Icon_minitimeJoi Mar 15, 2012 9:16 pm

ScRe3nN a scris:
cumpar set mobi, sa aiba minim 40%xp, minim 30% diavol respectiv vampiri si mai cumpar si set tare,rez sura, la asta nu conteaza bns sus


pe oricare dintre ele, dau orice arma de gm la alegere, si suprem dar trb sa fie belea setu atunci Smile

pt set cu tare si rez nu prea se merita o arma de gm;)
minim 2 arme bune
Sus In jos
kiduu
Membru
Membru
kiduu


Data de inscriere : 27/02/2011
Varsta : 29

cumpar bai, nimeni nu are ? Empty
MesajSubiect: Re: cumpar bai, nimeni nu are ?   cumpar bai, nimeni nu are ? Icon_minitimeVin Mar 16, 2012 12:07 am

ScRe3nN a scris:
cumpar set mobi, sa aiba minim 40%xp, minim 30% diavol respectiv vampiri si mai cumpar si set tare,rez sura, la asta nu conteaza bns sus


pe oricare dintre ele, dau orice arma de gm la alegere, si suprem dar trb sa fie belea setu atunci Smile

Dami Pm in joc ,Nume kaida . am cercei set sura jos si o armura de ninja legendara set war jos .. sunt dispusa sa facem schimburi Razz.
Sus In jos
ScRe3nN
Helper
Helper
ScRe3nN


Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

cumpar bai, nimeni nu are ? Empty
MesajSubiect: Re: cumpar bai, nimeni nu are ?   cumpar bai, nimeni nu are ? Icon_minitimeVin Mar 16, 2012 5:16 am

kiduu a scris:
ScRe3nN a scris:
cumpar set mobi, sa aiba minim 40%xp, minim 30% diavol respectiv vampiri si mai cumpar si set tare,rez sura, la asta nu conteaza bns sus


pe oricare dintre ele, dau orice arma de gm la alegere, si suprem dar trb sa fie belea setu atunci Smile

Dami Pm in joc ,Nume kaida . am cercei set sura jos si o armura de ninja legendara set war jos .. sunt dispusa sa facem schimburi Razz.


cred ca nu ati inteles Smile voiam sa zic SE CU TARII sau un SET CU REZISTENTE. aveti ???
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
kiduu
Membru
Membru
kiduu


Data de inscriere : 27/02/2011
Varsta : 29

cumpar bai, nimeni nu are ? Empty
MesajSubiect: Re: cumpar bai, nimeni nu are ?   cumpar bai, nimeni nu are ? Icon_minitimeVin Mar 23, 2012 3:17 am

[quote="ScRe3nN"]
kiduu a scris:
ScRe3nN a scris:
cumpar set mobi, sa aiba minim 40%xp, minim 30% diavol respectiv vampiri si mai cumpar si set tare,rez sura, la asta nu conteaza bns sus


pe oricare dintre ele, dau orice arma de gm la alegere, si suprem dar trb sa fie belea setu atunci Smile

Dami Pm in joc ,Nume kaida . am cercei set sura jos si o armura de ninja legendara set war jos .. sunt dispusa sa facem schimburi Razz.


cred ca nu ati inteles Smile voiam sa zic SE CU TARII sau un SET CU REZISTENTE. aveti ???[/quote
am eu set 2 rez :d .PM me in joc
Sus In jos
BlackEagle
Membru
Membru
BlackEagle


Data de inscriere : 28/08/2011
Varsta : 29
Localizare : La Charite - Franta

cumpar bai, nimeni nu are ? Empty
MesajSubiect: Re: cumpar bai, nimeni nu are ?   cumpar bai, nimeni nu are ? Icon_minitimeDum Apr 01, 2012 8:19 am

Am eu set mobi, dar nu prea intru pe metin, daca abia daca ma gasesti on... Numele BlackEagle, poate totusi..
Sus In jos
ScRe3nN
Helper
Helper
ScRe3nN


Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

cumpar bai, nimeni nu are ? Empty
MesajSubiect: Re: cumpar bai, nimeni nu are ?   cumpar bai, nimeni nu are ? Icon_minitimeMar Apr 03, 2012 10:49 am

l-as lua cu placere. doar ca mi-e spart contu Sad. am zis
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
Continut sponsorizat





cumpar bai, nimeni nu are ? Empty
MesajSubiect: Re: cumpar bai, nimeni nu are ?   cumpar bai, nimeni nu are ? Icon_minitime

Sus In jos
 
cumpar bai, nimeni nu are ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» CUMPAR MA NIMENI NARE CE DRQ
» nu da nimeni?:/
» Excalibur Mod si itm gm
» NU MA AJUTA NIMENI?
» Chiar nimeni nu are ...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Negot-
Mergi direct la: