Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
Acasaintrebare :) EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 intrebare :)

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
ByMyself
Membru
Membru



Data de inscriere : 21/02/2012

intrebare :) Empty
MesajSubiect: intrebare :)   intrebare :) Icon_minitimeMar Feb 21, 2012 4:42 pm

De ce ma scoate din joc cand dau mantii in iad? nu cred sa fie de la lagg ,dar absolut de fiecare data cand dau mantie in iad sau iau mai multi mobi ma scoate din joc .PC-ul e bunicel nu imi face probleme dar doar in iad ma da afara.poate cineva sa ma ajute cu niste sfaturi??? multumesc frumos
Sus In jos
Danny :]
Membru Elite
Membru Elite
Danny :]


Data de inscriere : 28/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi

intrebare :) Empty
MesajSubiect: Re: intrebare :)   intrebare :) Icon_minitimeMier Feb 22, 2012 2:58 am

Fiindca Iadul este in general o zona unde se creeaza ceva lag in momentul in care folosesti mantii :\ !
Eu unul nu intampin aceasta problema desi FPS'urile scad de la 60 constat undeva pe la 40 cand folosesc mantii :\ !
De deconectat ma scoate cam dupa o jumatate de ora asa de crescut intens!Dupa incepe sa ma scoata cam din 10 in 10 minute :\ !
In orice caz exista posibilitatea ca procesorul tau sa devina instabil (CPU) in momentul in care folosesti mantiile pentru a aduna foarte multi moobi si,ca o masura de precautie,windows'ul inchide aplicatia ce cauzeaza instabilitatea,in cazul tau Metinul Smile !
Sus In jos
ByMyself
Membru
Membru



Data de inscriere : 21/02/2012

intrebare :) Empty
MesajSubiect: Re: intrebare :)   intrebare :) Icon_minitimeMier Feb 22, 2012 9:44 pm

ms mult Dani
Sus In jos
Continut sponsorizat





intrebare :) Empty
MesajSubiect: Re: intrebare :)   intrebare :) Icon_minitime

Sus In jos
 
intrebare :)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» intrebare
» IntreBaRe..:-s
» Intrebare..:P
» am si eu intrebare
» am o intrebare

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: