Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaAuzi stiti cv Maa doare in *** de el server :)) EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Auzi stiti cv Maa doare in *** de el server :))

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Beleses
Membru
Membru



Data de inscriere : 12/02/2012

Auzi stiti cv Maa doare in *** de el server :)) Empty
MesajSubiect: Auzi stiti cv Maa doare in *** de el server :))   Auzi stiti cv Maa doare in *** de el server :)) Icon_minitimeMar Feb 14, 2012 11:27 am

Banul lam luat ca lam meritat Sad( AM FOLOSIT HECK STIU DAR AM FACUT DOAR UN DUEL SA VVAD SI EU CUM E PLM Smile)



inf m.aam. apucat pe Ro totusi am iteme de peste 300kk CAND mi se deblocheaza contu revi pee metin2rospeed ..................................................... Dati un exemplu cand mi se deblocheaza contu Wink


Edit by DarkAngel !
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Auzi stiti cv Maa doare in *** de el server :)) Empty
MesajSubiect: Re: Auzi stiti cv Maa doare in *** de el server :))   Auzi stiti cv Maa doare in *** de el server :)) Icon_minitimeMar Feb 14, 2012 11:29 am

NICIODATA SI DEGEABA
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
xTiGeR
Membru Elite
Membru Elite
xTiGeR


Data de inscriere : 12/06/2011
Localizare : In Universul Meu !

Auzi stiti cv Maa doare in *** de el server :)) Empty
MesajSubiect: Re: Auzi stiti cv Maa doare in *** de el server :))   Auzi stiti cv Maa doare in *** de el server :)) Icon_minitimeMar Feb 14, 2012 11:30 am

Deci tzi'ai dat seama ca degeaba ne tot amenintzi ca inchizi srv ..ca tot tu o sa suferi.

Felicitari Smile
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Auzi stiti cv Maa doare in *** de el server :)) Empty
MesajSubiect: Re: Auzi stiti cv Maa doare in *** de el server :))   Auzi stiti cv Maa doare in *** de el server :)) Icon_minitimeMar Feb 14, 2012 11:33 am

TheAng3L a scris:
Deci tzi'ai dat seama ca degeaba ne tot amenintzi ca inchizi srv ..ca tot tu o sa suferi.

Felicitari Smile

Sa inchida svr? Lui ii ia 2 ore sa asi inchida propriul pc Neutral Hai sa fim seriosi si inca are probleme la 1 ora jumatate i se stinge ecranu
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
╚»Dracila«╝
V.I.P.
V.I.P.
╚»Dracila«╝


Data de inscriere : 08/04/2011
Localizare : In spatele thau [;x]

Auzi stiti cv Maa doare in *** de el server :)) Empty
MesajSubiect: Re: Auzi stiti cv Maa doare in *** de el server :))   Auzi stiti cv Maa doare in *** de el server :)) Icon_minitimeMier Feb 15, 2012 7:42 am

T.C !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Auzi stiti cv Maa doare in *** de el server :)) Empty
MesajSubiect: Re: Auzi stiti cv Maa doare in *** de el server :))   Auzi stiti cv Maa doare in *** de el server :)) Icon_minitime

Sus In jos
 
Auzi stiti cv Maa doare in *** de el server :))
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: