Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaTi se pare ca sunt micutul hekar  ok :)) poti sa vo dovedesc de ce sunt in stare maine e si timpul    EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Ti se pare ca sunt micutul hekar ok :)) poti sa vo dovedesc de ce sunt in stare maine e si timpul

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Beleses
Membru
Membru



Data de inscriere : 12/02/2012

Ti se pare ca sunt micutul hekar  ok :)) poti sa vo dovedesc de ce sunt in stare maine e si timpul    Empty
MesajSubiect: Ti se pare ca sunt micutul hekar ok :)) poti sa vo dovedesc de ce sunt in stare maine e si timpul    Ti se pare ca sunt micutul hekar  ok :)) poti sa vo dovedesc de ce sunt in stare maine e si timpul    Icon_minitimeDum Feb 12, 2012 12:20 pm





Pt un prost maine o sa va treziti fara server Smile) o sa va demostrez nu sunt unul ca voi da o sa ma razbun Smile)

O sa va demostrez ca sunt cel mai mare Hekar si va spun ca nu glumesc in regula cu astea ///////////////////

Maxim in cel putin 2 3 zile servaru va fi stricat Smile=)) Scz angel stiam ca bagi bani in facultate cei castigi depe
metin2rospeed



Ok ??????????? Asa va fi sfarsitul unor dobitoci ca Boogie si tie ti se va apela ? sa nu crezi ca uit Bafta Smile)=))
Sus In jos
Danny :]
Membru Elite
Membru Elite
Danny :]


Data de inscriere : 28/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi

Ti se pare ca sunt micutul hekar  ok :)) poti sa vo dovedesc de ce sunt in stare maine e si timpul    Empty
MesajSubiect: Re: Ti se pare ca sunt micutul hekar ok :)) poti sa vo dovedesc de ce sunt in stare maine e si timpul    Ti se pare ca sunt micutul hekar  ok :)) poti sa vo dovedesc de ce sunt in stare maine e si timpul    Icon_minitimeDum Feb 12, 2012 12:28 pm

Okay....Stai asa putin pune pe pauza pune pe pauza :-? !!

1 la mana :Parerea mea despre tine nu este asa satisfacatoare comparativ cu parerea despre propria'ti persoana care este una asa de buna (Presupun)! Draga copil orgolios...presupunand ca ai putea sa iti duci la capat planul malefic (Desi ma indoiesc teribil...ca sa nu mai zic de partea in care ma tavalesc pe joc de ras),ce ai obtine?Sentimentul dulce al razbunarii....!!Dulce zici tu...dar razbunarea este arma prostului,fraza ce ne duce inapoi la parerea mea despre tine...mai exact...ilustreaza parerea mea despre tine...:]] !! Imi vine acuma sa ma pun in genunchi si sa imi cer scuze pentru tot...vai vai....bine inteles ca asta a fost o minciuna =]]] Ce credeai?...Asaa =]] !!Ramane de asteptat ce ne rezervi domnisorule...eu unul... I peed in my fucking own pants Neutral !! =]]

2 la mana:Probabil esti un hacker din'ala...gangster din America latina...ce stim noi?Limba Romania este grea pentru persoana ta !!

Si 3 la mana: Bine ai venit in categoria noobilor...!!
Sus In jos
Boogie qTp
Membru
Membru
Boogie qTp


Data de inscriere : 29/01/2012
Varsta : 31
Localizare : Intre blocuri:D

Ti se pare ca sunt micutul hekar  ok :)) poti sa vo dovedesc de ce sunt in stare maine e si timpul    Empty
MesajSubiect: Re: Ti se pare ca sunt micutul hekar ok :)) poti sa vo dovedesc de ce sunt in stare maine e si timpul    Ti se pare ca sunt micutul hekar  ok :)) poti sa vo dovedesc de ce sunt in stare maine e si timpul    Icon_minitimeDum Feb 12, 2012 3:33 pm

Beleses a scris:




Pt un prost maine o sa va treziti fara server Smile) o sa va demostrez nu sunt unul ca voi da o sa ma razbun Smile)

O sa va demostrez ca sunt cel mai mare Hekar si va spun ca nu glumesc in regula cu astea ///////////////////

Maxim in cel putin 2 3 zile servaru va fi stricat Smile=)) Scz angel stiam ca bagi bani in facultate cei castigi depe
metin2rospeed



Ok ??????????? Asa va fi sfarsitul unor dobitoci ca Boogie si tie ti se va apela ? sa nu crezi ca uit Bafta Smile)=))
a mai spart unu sv anu trecut si dp o ora maxim dp ce a aflat angel la refacut sau ardeashu nu mai stiu
a si eu joc pe speed cat nu e vrun scandal pe ro Wink din partea mea spargemi contu ka lam fct la misto cat eram crud si tineam contu la grad akum am termin 5 p nu prea o sa mai intru pe speed
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro/
╚»Dracila«╝
V.I.P.
V.I.P.
╚»Dracila«╝


Data de inscriere : 08/04/2011
Localizare : In spatele thau [;x]

Ti se pare ca sunt micutul hekar  ok :)) poti sa vo dovedesc de ce sunt in stare maine e si timpul    Empty
MesajSubiect: Re: Ti se pare ca sunt micutul hekar ok :)) poti sa vo dovedesc de ce sunt in stare maine e si timpul    Ti se pare ca sunt micutul hekar  ok :)) poti sa vo dovedesc de ce sunt in stare maine e si timpul    Icon_minitimeLun Feb 13, 2012 3:31 am

T.C!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ti se pare ca sunt micutul hekar  ok :)) poti sa vo dovedesc de ce sunt in stare maine e si timpul    Empty
MesajSubiect: Re: Ti se pare ca sunt micutul hekar ok :)) poti sa vo dovedesc de ce sunt in stare maine e si timpul    Ti se pare ca sunt micutul hekar  ok :)) poti sa vo dovedesc de ce sunt in stare maine e si timpul    Icon_minitime

Sus In jos
 
Ti se pare ca sunt micutul hekar ok :)) poti sa vo dovedesc de ce sunt in stare maine e si timpul
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: