Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaO problema in iad si in V4. EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 O problema in iad si in V4.

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
AlexCool80
Membru
Membru
AlexCool80


Data de inscriere : 05/01/2012
Varsta : 24
Localizare : Timisoara

O problema in iad si in V4. Empty
MesajSubiect: O problema in iad si in V4.   O problema in iad si in V4. Icon_minitimeLun Ian 09, 2012 9:52 am

Este un bug in iad sau in V4? pentru ca eu pot bate vreo 10 monstri in iad fara probleme dar il vad pe jos la 7 grupe de setaoua in V4.Este un bug sau ceva?Daca nu,imi puteti spune va rog dc rezista in iad si in V4 nu.
Sus In jos
ScRe3nN
Helper
Helper
ScRe3nN


Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

O problema in iad si in V4. Empty
MesajSubiect: Re: O problema in iad si in V4.   O problema in iad si in V4. Icon_minitimeMar Ian 10, 2012 5:57 am

nu e bug, dar aia din v4 au atac muuuult mai mare ca cei din iad Razz
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

O problema in iad si in V4. Empty
MesajSubiect: Re: O problema in iad si in V4.   O problema in iad si in V4. Icon_minitimeMar Ian 10, 2012 8:18 am

Nu este adevarat nu au atacul mai mare ..ai atacul mai rapid .. adica cate un ... om dala da de 3x dmg sau de 2x dmg ..
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
BlackEagle
Membru
Membru
BlackEagle


Data de inscriere : 28/08/2011
Varsta : 29
Localizare : La Charite - Franta

O problema in iad si in V4. Empty
MesajSubiect: Re: O problema in iad si in V4.   O problema in iad si in V4. Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 3:34 am

Da in v4 este bug, toti mobii dau de 10 ori mai mult decat trebuie + ca te ataca inaite sa ajunga la tine si ataca si de 10 ori mai rapid ( pe toate serverele private este prezent bug`ul nu ai ce sa`i face ).
Sus In jos
.kancuro
Membru
Membru
.kancuro


Data de inscriere : 11/01/2012

O problema in iad si in V4. Empty
MesajSubiect: Re: O problema in iad si in V4.   O problema in iad si in V4. Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 11:34 pm

Nu e o chestie dar te poti folosi de lucrul ca vin setour langa tn pt ca dai mantie si te urci pe cal si sunt langa tine toti dar intrebarea e in iad nu prea ai nev de aparare multa in schimb la setour tre sa ai peste 1500+ aparare ca altfel te ... pe ele de iteme si mai ai nevoie si de sansa de a bloca atacul cu sageti . Iti sugerez sa iei coif de 90 scut de 90 si papuci de 90 pt ca dau si aia 150 aparare. Sper sa fi inteles
Sus In jos
Continut sponsorizat





O problema in iad si in V4. Empty
MesajSubiect: Re: O problema in iad si in V4.   O problema in iad si in V4. Icon_minitime

Sus In jos
 
O problema in iad si in V4.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Am si eu o problema...
» Problema ...
» Problema..
» Am si eu o problema
» Am si eu o problema

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: