Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
Acasacand pica.... EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 cand pica....

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Jesye
Membru
Membru
Jesye


Data de inscriere : 13/12/2011
Varsta : 32
Localizare : brasov

cand pica.... Empty
MesajSubiect: cand pica....   cand pica.... Icon_minitimeDum Ian 08, 2012 1:43 pm

stiu ca pe grad negativ iti poate pica item daca te omoara cineva. am fost omorat si eram pe grad negativ da nu mi'a picat nimic, am omorat playeri "rautaciosi" da nu lea picat nimic.....cum functioneaza?

edit: defapt mi'a picat o katana :head: Laughing dar am fost omorat de 10 ori inainte si nu a picat nimic
Sus In jos
Cath
Membru
Membru



Data de inscriere : 07/01/2012

cand pica.... Empty
MesajSubiect: Re: cand pica....   cand pica.... Icon_minitimeDum Ian 08, 2012 11:34 pm

Pica de obicei cand ai crud , sau grad foarte scazut , dar nu mereu. Poate sa nu iti pice de 10 ori , dar apoi sa iti pice mai multe iteme.. Daca ai ghinion iti pica si cand nu ai gradul foarte scazut , depinde de ce noroc ai.
Sus In jos
Jesye
Membru
Membru
Jesye


Data de inscriere : 13/12/2011
Varsta : 32
Localizare : brasov

cand pica.... Empty
MesajSubiect: Re: cand pica....   cand pica.... Icon_minitimeLun Ian 09, 2012 3:48 am

evident ca am avut ghinion Smile)
Sus In jos
╚»Dracila«╝
V.I.P.
V.I.P.
╚»Dracila«╝


Data de inscriere : 08/04/2011
Localizare : In spatele thau [;x]

cand pica.... Empty
MesajSubiect: Re: cand pica....   cand pica.... Icon_minitimeLun Ian 09, 2012 5:56 am

Agresiv = 20% şanse de a cade lucruri din inventar - 5% şanse de a cădea echipamentul
Făţarnic = 30% şanse de a cade lucruri din inventar - 10% şanse de a cădea echipamentul
Rău = 40% şanse de a cade lucruri din inventar - 30% şanse de a cădea echipamentul
Crud = 80% şanse de a cade lucruri din inventar - 40% şanse de a cădea echipamentul
Sus In jos
ReMyX13
V.I.P.
V.I.P.
ReMyX13


Data de inscriere : 29/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Constanta/Poarta6

cand pica.... Empty
MesajSubiect: Re: cand pica....   cand pica.... Icon_minitimeLun Ian 09, 2012 6:25 am

╚»DarkAngel♥Lavi«╝ a scris:
Agresiv = 20% şanse de a cade lucruri din inventar - 5% şanse de a cădea echipamentul
Făţarnic = 30% şanse de a cade lucruri din inventar - 10% şanse de a cădea echipamentul
Rău = 40% şanse de a cade lucruri din inventar - 30% şanse de a cădea echipamentul
Crud = 80% şanse de a cade lucruri din inventar - 40% şanse de a cădea echipamentul


de la lvl 50+ pica itemele celor cu grad negativ
Sus In jos
Continut sponsorizat





cand pica.... Empty
MesajSubiect: Re: cand pica....   cand pica.... Icon_minitime

Sus In jos
 
cand pica....
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ce pica in v3?
» Nu pica Cufere??
» Cand se redeschid.....
» cand bagi bani GM
» de ce cand crestem (lvl) ne scoate din 5 in 5 min

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: