Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaKeylogerele. EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Keylogerele.

In jos 
+9
ScRe3nN
S0fisticaT
OV1D1UU
ReMyX13
❼Days
Edward`
.Úniqúe
Perry*
BlackFox
13 participanți
AutorMesaj
BlackFox
Membru
Membru
BlackFox


Data de inscriere : 27/11/2011
Varsta : 27
Localizare : Hunedoara

Keylogerele. Empty
MesajSubiect: Keylogerele.   Keylogerele. Icon_minitimeSam Dec 17, 2011 2:50 am

Buna.Am facut acest tutorial pentru incepatorii si vreau sa le prezint in acesta cum se primeste un keyloger.
Uitati o poza cu exemplu: http://linkvalidator.net/warn.php?p=aHR0cDovL3d3dy5pbWFnZXNoYWNrLnVz .
Keylogerele le primiti astafel:
-vine un caracter la voi si va intreaba daca vreti hack;
-voi iti vei spune ca :"da";
-acesta va va cere ID-ul;
-el va va da un program(care voi credeti ca e hack);
-deschindet"hack-ul";
-va logati si atunci se inntampla totul,keyloger-ul actioneaza(adica:keyloger-ul trimite username-ul si parola celui care va dat hackul,iar acesta le va primi pe toate,inclusiv parola,fara stelute sau ahrostihuri);
-dupa ce voi veti iesi el va intra si va fura itemele(pe acest metin nu va poate schimba parola pentru ca exista intrebarea de securitate si adresa de email trebuie sa fie aceeasi).


Nu dati ID-ul celor ca va spun ca au hack.
Sus In jos
Perry*
Membru
Membru
Perry*


Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 30
Localizare : La dracu.

Keylogerele. Empty
MesajSubiect: Re: Keylogerele.   Keylogerele. Icon_minitimeDum Dec 18, 2011 1:38 am

:bravo:
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Keylogerele. Empty
MesajSubiect: Re: Keylogerele.   Keylogerele. Icon_minitimeDum Dec 18, 2011 1:47 am

:bravo:
Sus In jos
Perry*
Membru
Membru
Perry*


Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 30
Localizare : La dracu.

Keylogerele. Empty
MesajSubiect: Re: Keylogerele.   Keylogerele. Icon_minitimeDum Dec 18, 2011 2:16 am

app nu merge poza
Sus In jos
Edward`
Membru
Membru
Edward`


Data de inscriere : 21/10/2011
Localizare : Constanta

Keylogerele. Empty
MesajSubiect: Re: Keylogerele.   Keylogerele. Icon_minitimeDum Dec 18, 2011 3:01 am

:bravo:
Sus In jos
❼Days
V.I.P.
V.I.P.
❼Days


Data de inscriere : 04/08/2011

Keylogerele. Empty
MesajSubiect: Re: Keylogerele.   Keylogerele. Icon_minitimeLun Dec 19, 2011 6:32 am

bv
Sus In jos
BlackFox
Membru
Membru
BlackFox


Data de inscriere : 27/11/2011
Varsta : 27
Localizare : Hunedoara

Keylogerele. Empty
MesajSubiect: Re: Keylogerele.   Keylogerele. Icon_minitimeMar Dec 20, 2011 9:34 am

Ce poza nu merge???
Sus In jos
ReMyX13
V.I.P.
V.I.P.
ReMyX13


Data de inscriere : 29/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Constanta/Poarta6

Keylogerele. Empty
MesajSubiect: Re: Keylogerele.   Keylogerele. Icon_minitimeVin Ian 20, 2012 11:54 pm

Bun gg :bravo:
Sus In jos
OV1D1UU
Helper
Helper
OV1D1UU


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30

Keylogerele. Empty
MesajSubiect: Re: Keylogerele.   Keylogerele. Icon_minitimeDum Mai 13, 2012 6:34 am

eu am patit altfel:

Vine unul de lv 44 si te intreaba:Salut am si eu un metin,se da gm gratis vrei?
Eu eram curios..mi'a dat siteul..intradevar era un site de metin dar cand am descarcat jocul sa vad cum e pe metin era keylogger nu metin.Am intrat in asazisul metin si mi'a dat un fel de eroare nu mai tin minte chair tot.Am vazut ca a dat eroarea am zis bag picioru in el l'am sters.A 2 zi am intrat pe cont si eram gol...NeutralNeutralNeutral

Deci aveti grija nu va lasati pacaliti nu luati nimic de la nimeni..
Sus In jos
S0fisticaT
Membru
Membru
S0fisticaT


Data de inscriere : 12/12/2011
Varsta : 31
Localizare : In Visele Fetelor...alea erotice :$

Keylogerele. Empty
MesajSubiect: Re: Keylogerele.   Keylogerele. Icon_minitimeLun Mai 14, 2012 2:47 am

OV1D1UU(pintball) a scris:
eu am patit altfel:

Vine unul de lv 44 si te intreaba:Salut am si eu un metin,se da gm gratis vrei?
Eu eram curios..mi'a dat siteul..intradevar era un site de metin dar cand am descarcat jocul sa vad cum e pe metin era keylogger nu metin.Am intrat in asazisul metin si mi'a dat un fel de eroare nu mai tin minte chair tot.Am vazut ca a dat eroarea am zis bag picioru in el l'am sters.A 2 zi am intrat pe cont si eram gol...NeutralNeutralNeutral

Deci aveti grija nu va lasati pacaliti nu luati nimic de la nimeni..


Nu introduceti niciodata datele voastre de logare aici:
http://metin2rospeed-vote.wgz.ro/

Este doar un Fake prin care ei primesc pe mail ceea ce tu scrii acolo! mare atentie affraid affraid

De asemenea metinul de care spune ovidiu cu siguranta este acesta:
http://rox-mt2.tk/

Este un intreg keylogger cat si un mod de a va stoarce toate "intrebarile secrete" posibile!

Accesand sectiunea inregistrare acolo gasiti foarte multe cerinte cum ar fi data de nastere intrebarea secreta , locul unde stai si e'mailul Ideale pentru a recupera o parola "pierduta" la un mail.

De asemenea va cere experienta care o aveti pe alte servere si nickul ca ei sa stie unde sa "scotoceasca" in caz nu functioneaza trojanul sau cum scrie acolo "downloadul de metin"

mare mare atentie affraid affraid
Sus In jos
ScRe3nN
Helper
Helper
ScRe3nN


Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

Keylogerele. Empty
MesajSubiect: Re: Keylogerele.   Keylogerele. Icon_minitimeLun Mai 14, 2012 3:19 am

S0fisticaT a scris:
OV1D1UU(pintball) a scris:
eu am patit altfel:

Vine unul de lv 44 si te intreaba:Salut am si eu un metin,se da gm gratis vrei?
Eu eram curios..mi'a dat siteul..intradevar era un site de metin dar cand am descarcat jocul sa vad cum e pe metin era keylogger nu metin.Am intrat in asazisul metin si mi'a dat un fel de eroare nu mai tin minte chair tot.Am vazut ca a dat eroarea am zis bag picioru in el l'am sters.A 2 zi am intrat pe cont si eram gol...NeutralNeutralNeutral

Deci aveti grija nu va lasati pacaliti nu luati nimic de la nimeni..


Nu introduceti niciodata datele voastre de logare aici:
http://metin2rospeed-vote.wgz.ro/

Este doar un Fake prin care ei primesc pe mail ceea ce tu scrii acolo! mare atentie affraid affraid

De asemenea metinul de care spune ovidiu cu siguranta este acesta:
http://rox-mt2.tk/

Este un intreg keylogger cat si un mod de a va stoarce toate "intrebarile secrete" posibile!

Accesand sectiunea inregistrare acolo gasiti foarte multe cerinte cum ar fi data de nastere intrebarea secreta , locul unde stai si e'mailul Ideale pentru a recupera o parola "pierduta" la un mail.

De asemenea va cere experienta care o aveti pe alte servere si nickul ca ei sa stie unde sa "scotoceasca" in caz nu functioneaza trojanul sau cum scrie acolo "downloadul de metin"

mare mare atentie affraid affraid


si eu am intrat pe rox metin2 si exact la fel !@!!!!! vine unu de lv 44 si ma intreaba acelasi lucru. ma rog, mi-am luat pc nou ca sa fiu sigur ca nu mai am nici un program de-asta Smile
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
S0fisticaT
Membru
Membru
S0fisticaT


Data de inscriere : 12/12/2011
Varsta : 31
Localizare : In Visele Fetelor...alea erotice :$

Keylogerele. Empty
MesajSubiect: Re: Keylogerele.   Keylogerele. Icon_minitimeLun Mai 14, 2012 3:38 am

ScRe3nN a scris:
S0fisticaT a scris:
OV1D1UU(pintball) a scris:
eu am patit altfel:

Vine unul de lv 44 si te intreaba:Salut am si eu un metin,se da gm gratis vrei?
Eu eram curios..mi'a dat siteul..intradevar era un site de metin dar cand am descarcat jocul sa vad cum e pe metin era keylogger nu metin.Am intrat in asazisul metin si mi'a dat un fel de eroare nu mai tin minte chair tot.Am vazut ca a dat eroarea am zis bag picioru in el l'am sters.A 2 zi am intrat pe cont si eram gol...NeutralNeutralNeutral

Deci aveti grija nu va lasati pacaliti nu luati nimic de la nimeni..


Nu introduceti niciodata datele voastre de logare aici:
http://metin2rospeed-vote.wgz.ro/

Este doar un Fake prin care ei primesc pe mail ceea ce tu scrii acolo! mare atentie affraid affraid

De asemenea metinul de care spune ovidiu cu siguranta este acesta:
http://rox-mt2.tk/


Este un intreg keylogger cat si un mod de a va stoarce toate "intrebarile secrete" posibile!

Accesand sectiunea inregistrare acolo gasiti foarte multe cerinte cum ar fi data de nastere intrebarea secreta , locul unde stai si e'mailul Ideale pentru a recupera o parola "pierduta" la un mail.

De asemenea va cere experienta care o aveti pe alte servere si nickul ca ei sa stie unde sa "scotoceasca" in caz nu functioneaza trojanul sau cum scrie acolo "downloadul de metin"

mare mare atentie affraid affraid


si eu am intrat pe rox metin2 si exact la fel !@!!!!! vine unu de lv 44 si ma intreaba acelasi lucru. ma rog, mi-am luat pc nou ca sa fiu sigur ca nu mai am nici un program de-asta Smile

Personal am fost contactat de o " xDenisaxX" ceva de genul...
Sus In jos
BlackFox
Membru
Membru
BlackFox


Data de inscriere : 27/11/2011
Varsta : 27
Localizare : Hunedoara

Keylogerele. Empty
MesajSubiect: Re: Keylogerele.   Keylogerele. Icon_minitimeJoi Mai 17, 2012 6:46 am

Ma bucur ca va fost de folos,acum ca am revenit o sa mai fac despre acestea Smile
Sus In jos
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡
Moderator
Moderator
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡


Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 27

Keylogerele. Empty
MesajSubiect: Re: Keylogerele.   Keylogerele. Icon_minitimeSam Mai 19, 2012 6:38 am

:bravo:
Sus In jos
Dev1lMayςrY
Membru
Membru
Dev1lMayςrY


Data de inscriere : 18/05/2012
Varsta : 32
Localizare : Iasi

Keylogerele. Empty
MesajSubiect: Re: Keylogerele.   Keylogerele. Icon_minitimeMar Mai 22, 2012 8:08 am

Mai este o metoda ceva de genu!
Vine cineva la tine si te intreaba daca vrei sa intri pe serverul lui de metin,tu ii zici"da",iar el iti va promite Gm si iti va da link de download ptr. metinul lui.Vei observa ca marimea marimea dosarului respectiv are aproximativ 10mb si nu are decat cateva link-uri ,o poza cu launcer-ul.Dupa ce iti va da o eroare persoana respectiva iti va zice sa te conectezi pe metin-ul pe care il joci tu si apoi sa incerci iar sa intri pe metinul lui.Odata ce ai apasat pe respectivul louncer automat ti sa va copia parola si user-ul.

Aceasta este o alta metoda prin care puteti fi furati,eu zic din propria experienta:) respect:
Sus In jos
OV1D1UU
Helper
Helper
OV1D1UU


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30

Keylogerele. Empty
MesajSubiect: Re: Keylogerele.   Keylogerele. Icon_minitimeMier Mai 23, 2012 2:58 am

S0fisticaT a scris:
OV1D1UU(pintball) a scris:
eu am patit altfel:

Vine unul de lv 44 si te intreaba:Salut am si eu un metin,se da gm gratis vrei?
Eu eram curios..mi'a dat siteul..intradevar era un site de metin dar cand am descarcat jocul sa vad cum e pe metin era keylogger nu metin.Am intrat in asazisul metin si mi'a dat un fel de eroare nu mai tin minte chair tot.Am vazut ca a dat eroarea am zis bag picioru in el l'am sters.A 2 zi am intrat pe cont si eram gol...NeutralNeutralNeutral

Deci aveti grija nu va lasati pacaliti nu luati nimic de la nimeni..


Nu introduceti niciodata datele voastre de logare aici:
http://metin2rospeed-vote.wgz.ro/

Este doar un Fake prin care ei primesc pe mail ceea ce tu scrii acolo! mare atentie affraid affraid

De asemenea metinul de care spune ovidiu cu siguranta este acesta:
http://rox-mt2.tk/

Este un intreg keylogger cat si un mod de a va stoarce toate "intrebarile secrete" posibile!

Accesand sectiunea inregistrare acolo gasiti foarte multe cerinte cum ar fi data de nastere intrebarea secreta , locul unde stai si e'mailul Ideale pentru a recupera o parola "pierduta" la un mail.

De asemenea va cere experienta care o aveti pe alte servere si nickul ca ei sa stie unde sa "scotoceasca" in caz nu functioneaza trojanul sau cum scrie acolo "downloadul de metin"

mare mare atentie affraid affraid

da acela era siteul metin rox acela..
Sus In jos
xLionN
Membru
Membru



Data de inscriere : 18/01/2012
Varsta : 25
Localizare : Acasa

Keylogerele. Empty
MesajSubiect: Re: Keylogerele.   Keylogerele. Icon_minitimeMar Oct 16, 2012 4:45 am

Da si eu am patit la fel si pe urma aveam o persoana noua in lista de messenger si mi-a zis ca daca vreau itemele inapoi sa ii dau 7 euro
Sus In jos
[GA]Shaimas
Moderator
Moderator
[GA]Shaimas


Data de inscriere : 29/06/2012
Localizare : Far away

Keylogerele. Empty
MesajSubiect: Re: Keylogerele.   Keylogerele. Icon_minitimeJoi Oct 18, 2012 2:48 am

:bravo:
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro/
Continut sponsorizat





Keylogerele. Empty
MesajSubiect: Re: Keylogerele.   Keylogerele. Icon_minitime

Sus In jos
 
Keylogerele.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Tutoriale vechi-
Mergi direct la: