Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaGhid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!!

In jos 
+18
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAмα. ✡
alexPvP
StreetArt
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡
Neymar.:*
Ciupanezzu'
Ing3rash
Coca-Cola;x
metin2rospeedemi
GodFather♥
ǩhƪLL
Danger2010
Danny :]
Creionel
BlackFox
Luck2
.Úniqúe
sSsHaDoW
22 participanți
AutorMesaj
sSsHaDoW
Membru
Membru



Data de inscriere : 18/10/2011
Varsta : 27

Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!!   Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Icon_minitimeVin Noi 25, 2011 9:40 pm

Bun inainte sa va explic fiecare etaj..voi vb un pik despre reaper!!!!! Bun reaperul are un drop de 50% si este singurl sef care dopeaza si la lvl 99. Ladda pe care o dropeaza e speciala deoarece poate contine si arme de lvl 75.
Ca sa infrangi acest "sef", exista 2 modalitatzi:
1) glob de transformare
2)100% vamp
LA AMBELE MODALITATZI ESTE DE PREFERABIL SA AI RIDICATA SI SANSA OTRAVIRII!!

Revenim la dt in general:

Etajul numarul 1:Obiectiv: Spargerea metinului tariei

Etajul numarul 2:Obiectiv: Omorati toti demoni din sala (nu trebuie sa ramana nici unul)

Etajul numarul 3:Obiectiv: Omorati toti demoni din sala si regele demon

Etajul numarul 4:Obiectiv: Spargerea metinului diavolului (metinul corect): coordonatele va sunt date
de primul metin!!!

Etajul numarul 5: Obiectiv: Trebuiesc ¨deschisi¨ toti cei 5 stalpi (in 20 de minute). Fiecare tura va da o cheie..care trebuie pusa pe stalp.

Etajul numarul 6: Obiectiv: Omoratzi Regele demon mandru (aici este fierarul legendar)

Etajul numarul 7: Obiectiv: Spargerea metinelor de moarte (4)
-->Dupa aceea spargerea metinelor crimelor pana da harta buna
Aici sunt 2 feluri de harti.....cea buna se
numeste ZIN - Sa - Gui...iar cealalta Sa-Gui.....sa nu
confundati....cea cu ZIN este cea adevarata. Dati click dreapta pe harta ZIN-Sa-Gui si ve-ti urca la urmataoru etaj.

Etajul numarul 8: Obiectiv: Omorati fantome inmortale pana da cheia buna
La fel si cheile.....ZIN-Bong-In si Bong-In.....cea cu ZIN este cheia buna. Cheia trebuie pusa pe monument pentru a urca la etajul 9.

Etajul numarul 9: Obiectiv: Omorat Reaper

PS: Dt-ul are un anumit timp pt a reusii trebuie sa va grabitzi sa terminatzi tote obiectivele

MULT SUCCES:P

By sSsHaDoW ^^
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!!   Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Icon_minitimeSam Noi 26, 2011 11:00 am

:bravo:
Sus In jos
Luck2
Membru
Membru
Luck2


Data de inscriere : 02/12/2011

Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!!   Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Icon_minitimeSam Dec 03, 2011 5:21 am

ms supere tare
Sus In jos
BlackFox
Membru
Membru
BlackFox


Data de inscriere : 27/11/2011
Varsta : 27
Localizare : Hunedoara

Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Comm   Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Icon_minitimeDum Dec 04, 2011 5:01 am

:bravo: Felicitari
Sus In jos
Creionel
Membru
Membru



Data de inscriere : 12/06/2011
Varsta : 25

Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!!   Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Icon_minitimeSam Ian 28, 2012 5:46 am

:bravo:
Sus In jos
http://...
Danny :]
Membru Elite
Membru Elite
Danny :]


Data de inscriere : 28/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi

Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!!   Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Icon_minitimeMar Feb 14, 2012 12:56 pm

:bravo:
Sus In jos
Danger2010
Membru Elite
Membru Elite
Danger2010


Data de inscriere : 05/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Brasov

Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!!   Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Icon_minitimeMier Mar 28, 2012 11:08 am

Bravo dar cam pe la etaju 7 te scoate la ce lag e Smile)
Sus In jos
ǩhƪLL
Membru Elite
Membru Elite
ǩhƪLL


Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Shibusen

Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!!   Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Icon_minitimeMier Mar 28, 2012 6:15 pm

Ai ma? Lag la etaj 7?Pe un pvp cu lagu cât casa am ajuns la 9,şi nu eram singur..
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!!   Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Icon_minitimeJoi Mar 29, 2012 11:52 am

Perfect!
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
metin2rospeedemi
Membru
Membru
metin2rospeedemi


Data de inscriere : 02/07/2011
Localizare : Suceva

Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!!   Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Icon_minitimeMar Apr 10, 2012 9:06 am

Bv ma! alien
Sus In jos
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Constanta

Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!!   Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Icon_minitimeVin Iun 08, 2012 9:57 pm

sSsHaDoW a scris:
Bun inainte sa va explic fiecare etaj..voi vb un pik despre reaper!!!!! Bun reaperul are un drop de 50% si este singurl sef care dopeaza si la lvl 99. Ladda pe care o dropeaza e speciala deoarece poate contine si arme de lvl 75.
Ca sa infrangi acest "sef", exista 2 modalitatzi:
1) glob de transformare
2)100% vamp
LA AMBELE MODALITATZI ESTE DE PREFERABIL SA AI RIDICATA SI SANSA OTRAVIRII!!

Revenim la dt in general:

Etajul numarul 1:Obiectiv: Spargerea metinului tariei

Etajul numarul 2:Obiectiv: Omorati toti demoni din sala (nu trebuie sa ramana nici unul)

Etajul numarul 3:Obiectiv: Omorati toti demoni din sala si regele demon

Etajul numarul 4:Obiectiv: Spargerea metinului diavolului (metinul corect): coordonatele va sunt date
de primul metin!!!

Etajul numarul 5: Obiectiv: Trebuiesc ¨deschisi¨ toti cei 5 stalpi (in 20 de minute). Fiecare tura va da o cheie..care trebuie pusa pe stalp.

Etajul numarul 6: Obiectiv: Omoratzi Regele demon mandru (aici este fierarul legendar)

Etajul numarul 7: Obiectiv: Spargerea metinelor de moarte (4)
-->Dupa aceea spargerea metinelor crimelor pana da harta buna
Aici sunt 2 feluri de harti.....cea buna se
numeste ZIN - Sa - Gui...iar cealalta Sa-Gui.....sa nu
confundati....cea cu ZIN este cea adevarata. Dati click dreapta pe harta ZIN-Sa-Gui si ve-ti urca la urmataoru etaj.

Etajul numarul 8: Obiectiv: Omorati fantome inmortale pana da cheia buna
La fel si cheile.....ZIN-Bong-In si Bong-In.....cea cu ZIN este cheia buna. Cheia trebuie pusa pe monument pentru a urca la etajul 9.

Etajul numarul 9: Obiectiv: Omorat Reaper

PS: Dt-ul are un anumit timp pt a reusii trebuie sa va grabitzi sa terminatzi tote obiectivele

MULT SUCCES:P

By sSsHaDoW ^^
Am sesizat cateva greseli...poate nu sunt eu informat corect. La etajul 5 erau 15 minute pentru deschiderea stalpilor nu 20...eu asa stiu.
Etajul7: Metinele acelea de 65 trebuie sparte intr-o anumita ordine...este unul care este mai inspre mijloc ; acela trebuie spart ultimul. Si exista un timp in care sa reusesti dt u? Si cam cat este acel timp in care trebuie sa reusesti? De curiozitate. Ca eu nu am auzit despre ,,un timp in care trebuie sa treci de toate etajele'' ( doar la et. 5.
In fine, Good job.
Sus In jos
Ing3rash
Membru
Membru
Ing3rash


Data de inscriere : 16/06/2012
Varsta : 24
Localizare : In lumea mea :D

Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!!   Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Icon_minitimeVin Iun 22, 2012 11:23 pm

Bun topic
Sus In jos
Ciupanezzu'
Membru
Membru



Data de inscriere : 06/04/2012

Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!!   Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Icon_minitimeMar Iun 26, 2012 11:48 pm

Coca-Cola;x a scris:

Am sesizat cateva greseli...poate nu sunt eu informat corect. La etajul 5 erau 15 minute pentru deschiderea stalpilor nu 20...eu asa stiu.
Etajul7: Metinele acelea de 65 trebuie sparte intr-o anumita ordine...este unul care este mai inspre mijloc ; acela trebuie spart ultimul. Si exista un timp in care sa reusesti dt u? Si cam cat este acel timp in care trebuie sa reusesti? De curiozitate. Ca eu nu am auzit despre ,,un timp in care trebuie sa treci de toate etajele'' ( doar la et. 5.
In fine, Good job.

Imi pare rau ca te contrazic dar nu sunt greseli, e totul ,,ca la carte"
P.S. Extraordinar, chiar m-a ajutat cheers
Sus In jos
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Constanta

Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!!   Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Icon_minitimeJoi Iun 28, 2012 1:27 am

Ciupanezzu' a scris:
Coca-Cola;x a scris:

Am sesizat cateva greseli...poate nu sunt eu informat corect. La etajul 5 erau 15 minute pentru deschiderea stalpilor nu 20...eu asa stiu.
Etajul7: Metinele acelea de 65 trebuie sparte intr-o anumita ordine...este unul care este mai inspre mijloc ; acela trebuie spart ultimul. Si exista un timp in care sa reusesti dt u? Si cam cat este acel timp in care trebuie sa reusesti? De curiozitate. Ca eu nu am auzit despre ,,un timp in care trebuie sa treci de toate etajele'' ( doar la et. 5.
In fine, Good job.

Imi pare rau ca te contrazic dar nu sunt greseli, e totul ,,ca la carte"
P.S. Extraordinar, chiar m-a ajutat cheers
Nu e complet, ia incearca tu la levelu cu metinele de 65 sa le spargi intr-o ordine aleatorie...adica cel din mijloc primu. Smile) Sa vezi cum zbori imediat afara. Sau stai la etaju cu chei mai mult de 15 minute sa vezi cum zbori afara. Smile
Sus In jos
Neymar.:*
Membru Elite
Membru Elite
Neymar.:*


Data de inscriere : 08/01/2012
Varsta : 28
Localizare : fetesti

Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!!   Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Icon_minitimeVin Iun 29, 2012 12:21 am

:bravo:
Sus In jos
Neymar.:*
Membru Elite
Membru Elite
Neymar.:*


Data de inscriere : 08/01/2012
Varsta : 28
Localizare : fetesti

Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!!   Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Icon_minitimeDum Iul 01, 2012 8:18 am

folositor!
Sus In jos
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡
Moderator
Moderator
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡


Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 27

Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!!   Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Icon_minitimeMier Iul 04, 2012 7:18 am

:bravo:
Sus In jos
StreetArt
Membru
Membru
StreetArt


Data de inscriere : 27/06/2012
Varsta : 25
Localizare : Constanta,RO

Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!!   Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Icon_minitimeMier Iul 04, 2012 10:25 am

Coca-Cola;x a scris:
Ciupanezzu' a scris:
Coca-Cola;x a scris:

Am sesizat cateva greseli...poate nu sunt eu informat corect. La etajul 5 erau 15 minute pentru deschiderea stalpilor nu 20...eu asa stiu.
Etajul7: Metinele acelea de 65 trebuie sparte intr-o anumita ordine...este unul care este mai inspre mijloc ; acela trebuie spart ultimul. Si exista un timp in care sa reusesti dt u? Si cam cat este acel timp in care trebuie sa reusesti? De curiozitate. Ca eu nu am auzit despre ,,un timp in care trebuie sa treci de toate etajele'' ( doar la et. 5.
In fine, Good job.

Imi pare rau ca te contrazic dar nu sunt greseli, e totul ,,ca la carte"
P.S. Extraordinar, chiar m-a ajutat cheers
Nu e complet, ia incearca tu la levelu cu metinele de 65 sa le spargi intr-o ordine aleatorie...adica cel din mijloc primu. Smile) Sa vezi cum zbori imediat afara. Sau stai la etaju cu chei mai mult de 15 minute sa vezi cum zbori afara. Smile
Asta e cam adevarat. Eu si acum cand intru in dt si ajung la etajul 5 stau cu ochii pe ceas de parca intazii la intalnire. Very Happy
Sus In jos
alexPvP
Membru
Membru
alexPvP


Data de inscriere : 07/07/2012

Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!!   Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Icon_minitimeDum Iul 08, 2012 4:12 am

Cum sa ajungi la el este bine :bravo: .

Ajungi degeaba la el daca mori pe la etajul 3 4 Smile)
Sus In jos
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAмα. ✡
Helper
Helper
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAмα. ✡


Data de inscriere : 15/05/2012
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!!   Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Icon_minitimeDum Iul 08, 2012 11:40 am

:bravo: .
Sus In jos
Amethist
Super Moderator
Super Moderator
Amethist


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30
Localizare : # Bucureşti

Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!!   Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Icon_minitimeLun Iul 09, 2012 9:22 am

* Bravo! bounce
Sus In jos
UnSafe
Membru
Membru



Data de inscriere : 06/07/2012
Varsta : 26
Localizare : Baia-Mare

Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!!   Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Icon_minitimeMar Iul 10, 2012 7:46 am

1 la mana la etajul 5 ai timp 20 de minute! 2 la mana metinele de 65 trebuie sparte de la cea mai departata de mijloc pana la cea mai apropiata de mijloc:P>.......



By UnSafe:P
Sus In jos
ħεяśǿniśś
Membru
Membru
ħεяśǿniśś


Data de inscriere : 16/08/2012
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!!   Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Icon_minitimeLun Aug 20, 2012 11:44 am

1 la mana, pe uni dintre voi va doare capul.. timpul corect la etajul 5 este de 20 minute.

2 la mana, pietrele le poti sparge cum ai tu chef, de la cea mai frumoasa la cea mai urata (o sa fie cam greu fiindca sunt toate la fel Smile))) ) la acel etaj este o piatra care este ca o "cheie" spre etajul urmator, cand spargi acea piatra obti "cheia" si te trece automat la urmatorul etaj.....

3 la mana, reaperul pe speed este inutil, il omori doar ca sa ai si tu placerea ca ai reusit sa omori sefu dt.ului (daca pe ro nu reusesti mergi pe private si reusesti :*)

4 la mana, SEFUL DE LA ETAJU 6 cum trebuie omorat? Smile hai ca nu stiti, ULTIMUL trebuie omorat... daca il omori inainte sa omori toti arcasi spiridusi fantome zombi ce mai e pe acolo, daca seful il omori inainte sa omori toti acesti "fenomeni supranaturali" cand apare fierarul.... poti baga o p.. fiindca se activeaza bugul si spune "Ai primit deja recompensa pentru bla bla bla bla...." si culmea? nu ai bagat nimic la fierar.

Acestea sunt spune de un profesionist care "traieste" pe oficial din DT (macio19) si nu consulta google sa vada daca e bine sau nu...

Bafta la reaper :*:*:*
Sus In jos
december
Membru
Membru
december


Data de inscriere : 29/08/2012

Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!!   Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Icon_minitimeVin Aug 31, 2012 12:31 pm

Coca-Cola;x a scris:
sSsHaDoW a scris:
Bun inainte sa va explic fiecare etaj..voi vb un pik despre reaper!!!!! Bun reaperul are un drop de 50% si este singurl sef care dopeaza si la lvl 99. Ladda pe care o dropeaza e speciala deoarece poate contine si arme de lvl 75.
Ca sa infrangi acest "sef", exista 2 modalitatzi:
1) glob de transformare
2)100% vamp
LA AMBELE MODALITATZI ESTE DE PREFERABIL SA AI RIDICATA SI SANSA OTRAVIRII!!

Revenim la dt in general:

Etajul numarul 1:Obiectiv: Spargerea metinului tariei

Etajul numarul 2:Obiectiv: Omorati toti demoni din sala (nu trebuie sa ramana nici unul)

Etajul numarul 3:Obiectiv: Omorati toti demoni din sala si regele demon

Etajul numarul 4:Obiectiv: Spargerea metinului diavolului (metinul corect): coordonatele va sunt date
de primul metin!!!

Etajul numarul 5: Obiectiv: Trebuiesc ¨deschisi¨ toti cei 5 stalpi (in 20 de minute). Fiecare tura va da o cheie..care trebuie pusa pe stalp.

Etajul numarul 6: Obiectiv: Omoratzi Regele demon mandru (aici este fierarul legendar)

Etajul numarul 7: Obiectiv: Spargerea metinelor de moarte (4)
-->Dupa aceea spargerea metinelor crimelor pana da harta buna
Aici sunt 2 feluri de harti.....cea buna se
numeste ZIN - Sa - Gui...iar cealalta Sa-Gui.....sa nu
confundati....cea cu ZIN este cea adevarata. Dati click dreapta pe harta ZIN-Sa-Gui si ve-ti urca la urmataoru etaj.

Etajul numarul 8: Obiectiv: Omorati fantome inmortale pana da cheia buna
La fel si cheile.....ZIN-Bong-In si Bong-In.....cea cu ZIN este cheia buna. Cheia trebuie pusa pe monument pentru a urca la etajul 9.

Etajul numarul 9: Obiectiv: Omorat Reaper

PS: Dt-ul are un anumit timp pt a reusii trebuie sa va grabitzi sa terminatzi tote obiectivele

MULT SUCCES:P

By sSsHaDoW ^^
Am sesizat cateva greseli...poate nu sunt eu informat corect. La etajul 5 erau 15 minute pentru deschiderea stalpilor nu 20...eu asa stiu.
Etajul7: Metinele acelea de 65 trebuie sparte intr-o anumita ordine...este unul care este mai inspre mijloc ; acela trebuie spart ultimul. Si exista un timp in care sa reusesti dt u? Si cam cat este acel timp in care trebuie sa reusesti? De curiozitate. Ca eu nu am auzit despre ,,un timp in care trebuie sa treci de toate etajele'' ( doar la et. 5.
In fine, Good job.
Ai dreptate aici . . .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!!   Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Ghid Cum sa reusesti sa ajungi la reaper si sa iei si lada!!!!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Tutoriale vechi-
Mergi direct la: