Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaUn zambet pt o zi amara. EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Un zambet pt o zi amara.

In jos 
+6
$Fast3R$
*AnduStar*
DarkRoyal
VyLyFiRsT
GodFather♥
mafia203
10 participanți
AutorMesaj
mafia203
Membru
Membru
mafia203


Data de inscriere : 05/11/2011
Varsta : 35
Localizare : Targoviste

Un zambet pt o zi amara. Empty
MesajSubiect: Un zambet pt o zi amara.   Un zambet pt o zi amara. Icon_minitimeMar Noi 15, 2011 11:26 pm

Ma gandeam k in acest topic sa postam cate un banc sa mai iesim din acreala si sa incepem ziua cu un zambet
Voi incepe eu cu unul despre Metin:
Skill-urile (sau competentele) sunt niste miscari speciale foarte puternice.

Fiecare clasa are competentele sale:

Razboinic :



-Patrundere(atacul spiritului) : Acest skill este puternic mai ales impotriva shamanelor, ninja-agile , sura gay si chiar si impotriva fierarului care indura acest skill cu un zambet pe buze.



-Zdruncinare : In general razboinicul moare datorita efectului acestui skill, asta datorita faptului ca de fiecare data cand incearca sa faca acest skill, inevitabil calca pe coada unui Tigru Alb Flamand, sau daca e ghinionist pe piciorul unui Orc Negru.



-Izibitura : Un geamat lansat de catre razboinic in timpul perioadei de imperechere care ii permite sa ajunga rapid in spatele unei femei si sa o cucereasca.



-Vartejul Sabiei : razboinicul isi arunca sabia in vartejul unui Sura Gay, fara sa-si dea seama ca astfel va fi ciopartit intr-un instant.



-Incizie Tripla : skill devastant , mai ales in cazul in care este adaugata "setului complet Miracle Blade 3". Cu acest skill puteti taia rosii, portocale, pui , sura , pietre ...etc



-Aura Sabiei : razboinicul emite o duhoare puternica spre sabia pe care cu putin inainte a incendiat-o , provocand astfel o flacara verde pe sabie. Skill letal impotriva Shamanilor si Ninja schizofrenici.



-Iures : Competenta utilizata de foarte multi EMO in discoteci. Efectele sale constau intr-o crestere exponentiala a vitezei, acest lucru poate fi folosit pentru a inventa noi dansuri house si techno.





Sura :



-Protectie intunecata la fund : cu acest skill deveniti imuni la atacul de "patrundere" al razboinicilor mentali. Atentie : utilizarea indelungata a acestei competente provoaca efecte colaterale grave.



-Spiritul Gay-ului : cu acest skill , sura evoca un spirit cu tendinte gay care se “impreuneaza” cu monstrii si playerii din jurul sau , facand pagube absurde. Are efect impotriva tuturor personajelor in afara de Ninja baiat si Shamana fata.



-Piatra intunecata (blocaj-intestinal) : sura ia o piatra de jos printr-un salt mortal si o arunca in dosul jucatorilor blocandu-le intestinul si cauzand probleme grave. Cititi cu atentie prospectul , daca apar manifestari neplacute adresati-va unui razboinc mental (“Patrundere/Atacul Spiritului”) .





Shamana :



-Ragetul Wc-ului : shamana trage apa unui Wc magic care incepe sa faca scantei si lanseaza dragoni turmentati care zboara spre cer, atac inutil
.
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Un zambet pt o zi amara. Empty
MesajSubiect: Re: Un zambet pt o zi amara.   Un zambet pt o zi amara. Icon_minitimeMar Noi 15, 2011 11:35 pm

misto=)))))))))))))))))))
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
VyLyFiRsT
Membru Elite
Membru Elite
VyLyFiRsT


Data de inscriere : 11/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Da

Un zambet pt o zi amara. Empty
MesajSubiect: Re: Un zambet pt o zi amara.   Un zambet pt o zi amara. Icon_minitimeMar Noi 15, 2011 11:42 pm

Uite aici ceva A-De-Va-Rat : Metin2 este unul din acele jocuri de pe internet în care mintea ta este inceţosata de joc , si in care in cele din urma ajungi sa pierzi viata ta reala pentru a te concentra in viata din acest joc in tentativa de a-ti creste personajul la un nivel cat mai mare. Deseori cand ajungi la un nivel decent , ti se rupe pentru ca intelegi ca ai pierdut o luna(cel putin) din viata intr-un mod inutil.Din pacate exista oameni ca tine care acest lucru nu-l inteleg nici macar dupa un an.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
mafia203
Membru
Membru
mafia203


Data de inscriere : 05/11/2011
Varsta : 35
Localizare : Targoviste

Un zambet pt o zi amara. Empty
MesajSubiect: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Un zambet pt o zi amara. Icon_minitimeMar Noi 15, 2011 11:46 pm

Il stiu pe asta! dar asta nu e banc=)))))))))))))
Sus In jos
DarkRoyal
Membru
Membru



Data de inscriere : 13/11/2011

Un zambet pt o zi amara. Empty
MesajSubiect: Re: Un zambet pt o zi amara.   Un zambet pt o zi amara. Icon_minitimeMier Noi 16, 2011 12:00 am

VyLyFiRsT a scris:
Uite aici ceva A-De-Va-Rat : Metin2 este unul din acele jocuri de pe internet în care mintea ta este inceţosata de joc , si in care in cele din urma ajungi sa pierzi viata ta reala pentru a te concentra in viata din acest joc in tentativa de a-ti creste personajul la un nivel cat mai mare. Deseori cand ajungi la un nivel decent , ti se rupe pentru ca intelegi ca ai pierdut o luna(cel putin) din viata intr-un mod inutil.Din pacate exista oameni ca tine care acest lucru nu-l inteleg nici macar dupa un an.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

da si deaia ai lvl 101 la semnatura =)))))))

on : Foarte tare =)))))))
Sus In jos
mafia203
Membru
Membru
mafia203


Data de inscriere : 05/11/2011
Varsta : 35
Localizare : Targoviste

Un zambet pt o zi amara. Empty
MesajSubiect: Imagini funny   Un zambet pt o zi amara. Icon_minitimeMier Noi 16, 2011 12:07 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
VyLyFiRsT
Membru Elite
Membru Elite
VyLyFiRsT


Data de inscriere : 11/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Da

Un zambet pt o zi amara. Empty
MesajSubiect: Re: Un zambet pt o zi amara.   Un zambet pt o zi amara. Icon_minitimeMier Noi 16, 2011 12:40 am

DarkRoyal a scris:
VyLyFiRsT a scris:
Uite aici ceva A-De-Va-Rat : Metin2 este unul din acele jocuri de pe internet în care mintea ta este inceţosata de joc , si in care in cele din urma ajungi sa pierzi viata ta reala pentru a te concentra in viata din acest joc in tentativa de a-ti creste personajul la un nivel cat mai mare. Deseori cand ajungi la un nivel decent , ti se rupe pentru ca intelegi ca ai pierdut o luna(cel putin) din viata intr-un mod inutil.Din pacate exista oameni ca tine care acest lucru nu-l inteleg nici macar dupa un an.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

da si deaia ai lvl 101 la semnatura =)))))))

on : Foarte tare =)))))))



off : daca am lvl 101 inseamna ca nu mai am viata personala ? :-s si ca stau toata viata in fata unui calculator jucandu-ma metin !?
on : tare Smile)))
Sus In jos
mafia203
Membru
Membru
mafia203


Data de inscriere : 05/11/2011
Varsta : 35
Localizare : Targoviste

Un zambet pt o zi amara. Empty
MesajSubiect: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Un zambet pt o zi amara. Icon_minitimeMier Noi 16, 2011 12:46 am

nu incepeti sa va certati! postati un banc mai bine! sa radem
Sus In jos
VyLyFiRsT
Membru Elite
Membru Elite
VyLyFiRsT


Data de inscriere : 11/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Da

Un zambet pt o zi amara. Empty
MesajSubiect: Re: Un zambet pt o zi amara.   Un zambet pt o zi amara. Icon_minitimeMier Noi 16, 2011 12:55 am

Americani au facut un robot care prinde toti hotii lau dus in italia si in doua ore au prins toti hotii.A doua zi lau dus in germania in 3 ore in anglia 1 ora in rusia 5ore apoi au venit in romania dar in 5 minute robotul a fost furat ! =))
Sus In jos
mafia203
Membru
Membru
mafia203


Data de inscriere : 05/11/2011
Varsta : 35
Localizare : Targoviste

Un zambet pt o zi amara. Empty
MesajSubiect: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Un zambet pt o zi amara. Icon_minitimeMier Noi 16, 2011 1:01 am

hai Romania!!!!!!!!!!!! =)))))))))))
Sus In jos
*AnduStar*
Membru
Membru
*AnduStar*


Data de inscriere : 09/09/2011
Varsta : 30
Localizare : Jud. Cta

Un zambet pt o zi amara. Empty
MesajSubiect: Re: Un zambet pt o zi amara.   Un zambet pt o zi amara. Icon_minitimeMier Noi 16, 2011 4:08 am

Intra un domn disperat in farmacie si tipa:
-Repede dati-mi ceva pentru diaree,e urgent!!
Farmacistul, care era nou, devine foarte nervos si-i da un calmant.
Domnul, in foarte mare graba, ia medicamentul si pleaca.
Dupa cateva ore, domnul cu diaree revine, si farmacistul ii spune:
-Mii de scuze domnule. Cred ca din greseala v-am dat un medicament pentru nervi. Cum va simtiti?
La care domnul raspunde:
-Cacat tot.....dar linistiiit...

=))
Sus In jos
$Fast3R$
Membru
Membru
$Fast3R$


Data de inscriere : 07/01/2011

Un zambet pt o zi amara. Empty
MesajSubiect: Re: Un zambet pt o zi amara.   Un zambet pt o zi amara. Icon_minitimeMier Noi 16, 2011 11:50 am

Bula, cind era mic, se duce la ta-su si il intreaba:
- Tata, ce e ala penis?
Tatal se deschide la slit si ii arata obiectul lui Bula:
- Uite, fiule, acesta este un penis, iar ca fapt divers acesta este un penis perfect!
A doua zi, la scoala, Bula isi cheama colegii, isi deschide slitul, scoate obiectul si le spune:
- Baieti, acesta este un penis, iar ca fapt divers, daca era cu 3 cm mai scurt, era un penis perfect.
=)) What a Face
Sus In jos
Dumii
V.I.P.
V.I.P.
Dumii


Data de inscriere : 05/02/2011
Varsta : 31
Localizare : My World ;x

Un zambet pt o zi amara. Empty
MesajSubiect: Re: Un zambet pt o zi amara.   Un zambet pt o zi amara. Icon_minitimeMier Noi 16, 2011 12:07 pm

Era un spaniol , francez si un roman. Fiecare trece prin tara sa ! Spaniolul :
-Aceasta este tara mea !
-De unde stii ?
-Turnul !
Francezul :
-Aceasta este tara mea!
-De unde stii ?
-Turnul
Romanul :
-Aceasta este tara mea !
-De unde stii?
-Am scos mana pe geam si am observat ca mi sa furat ceasul Smile))))=))))

II

Un om se duce la judecata :
Judecatorul : Ati mai fost condamnat?
Omul : Da dar am divortat imediat!

III

Romanu si tiganu:
Romanu : Stii de ce iti lasi mustata?
Tiganul: De ce?
Romanul : Ca sa semeni mai mult cu ma*a
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Un zambet pt o zi amara. Empty
MesajSubiect: Re: Un zambet pt o zi amara.   Un zambet pt o zi amara. Icon_minitimeJoi Noi 17, 2011 1:00 am

Cateva bancuri seci..


Ce e mic,rosu,gras si se rostogoleste prin zapada?

Mos Craciun lovit la coae Smile)


Pe o creanga..un vultur era plesuv,altul era sa cada


Un caine da tarcoale in jurul unui stalp,dc sa oprit? nu mai avea tarcoale

sau

De ce politistii nu se fac scafandrii?kkt`u iese mereu la suprafata=)))))))))))))))))))

Un politist trecut in rezerva, care se cam plictisea, a hotarat sa se ocupe cu pescuitul. Si-a cumparat manuale, undite, si-a facut rost de momeala si s-a dus la balta. Dupa 4 ore de asteptare, el reuseste sa prinda un peste mic. Furios, politistul il scoate din carlig, il apuca de coada si incepe sa-i traga palme:- Spune unde sunt ceilalti! Spune unde sunt ceilalti!!

si unele mai bune:))

Un politist merge intr-o zi pe strada gaseste o oglinda, o ridica, se uita la ea si zice:
- Ba, parca-l cunosc pe asta de undeva.A..,da,dela frizerie.
Baga oglinda in buzunar si pleaca acasa. Aici nevasta-sa ii cauta prin buzunare is gaseste oglinda. O ia se uita la ea si zice:
- Nenorocitul, ma inseala. Ia oglinda si pleaca la maica-sa:
- Ia uite mama, barbatu\' meu ma inseala.Maica-sa ii zice:
- Lasa mama ca si-asa e urata si batrana.
A doua zi sotia inselata se duce la comandantul sotului ei si ii spune:
- Ia uitati domnule comandant, sotul meu ma inseala.Comandantul ia oglinda se uita la ea si zice:
- Ia uite domnule!!!Nenorocitii !!! S-au infiltrat homosexualii si in politie.

sau

Vine Garcea de la bar acasa si se ia de nevasta.
-Marie, dezbracate
-De ce , ma ce ai cu mine?
-Fa , tu n-auzi ?!
Maria se dezbraca.
-Fa , pun-te in fata oglinzi cu picioarele in sus desfacute!
-Doamne, Ioane, ai invatat o pozitie noua.
Garcea se pune cu barbia intre picioarele ei si zice:
-Al dracu\' e tiganul asta, ma, avu dreptate, CE BINE IMI STA CU BARBA.
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
❼Days
V.I.P.
V.I.P.
❼Days


Data de inscriere : 04/08/2011

Un zambet pt o zi amara. Empty
MesajSubiect: Re: Un zambet pt o zi amara.   Un zambet pt o zi amara. Icon_minitimeJoi Noi 17, 2011 6:32 am

Angel (Seful de la birou)
Ardeash( muncitorul)


Vine ardeash la Angel: -Domnule , se bat 4"lesbience" cu 4 gay (homosexuali)
La care Angel: -Si ce zici , castigam?



Sa fie fara suparare , e doar o gluma.
Sus In jos
DeadMachineS
Membru Elite
Membru Elite
DeadMachineS


Data de inscriere : 08/10/2011
Varsta : 25
Localizare : CONSTANTA CERNAVODA

Un zambet pt o zi amara. Empty
MesajSubiect: Re: Un zambet pt o zi amara.   Un zambet pt o zi amara. Icon_minitimeSam Noi 19, 2011 5:52 am

culmea fotbalului

Sa dai gol si la reluare sa fie ratare.
Sus In jos
SoulKeeper
Membru Elite
Membru Elite
SoulKeeper


Data de inscriere : 24/10/2010
Varsta : 26
Localizare : Iη Yσύя Єγεs xD

Un zambet pt o zi amara. Empty
MesajSubiect: Re: Un zambet pt o zi amara.   Un zambet pt o zi amara. Icon_minitimeLun Noi 21, 2011 10:18 am

culmea fotbalului Smile sa deschizi frigiderul si sa strigi GoooooooooooooooooooooooooooL !!!!!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Un zambet pt o zi amara. Empty
MesajSubiect: Re: Un zambet pt o zi amara.   Un zambet pt o zi amara. Icon_minitime

Sus In jos
 
Un zambet pt o zi amara.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: