Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaBuna !! ~ nu am revenit,sunt NEW aici :)) ~ EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Buna !! ~ nu am revenit,sunt NEW aici :)) ~

In jos 
+3
Amethist
Lika.
Evyy
7 participanți
AutorMesaj
Evyy
Membru
Membru
Evyy


Data de inscriere : 09/11/2011

Buna !! ~ nu am revenit,sunt NEW aici :)) ~ Empty
MesajSubiect: Buna !! ~ nu am revenit,sunt NEW aici :)) ~   Buna !! ~ nu am revenit,sunt NEW aici :)) ~ Icon_minitimeMier Noi 09, 2011 11:40 am

Buna tuturor Very Happy Ma cheama Andreea,am 14 ani si sunt din Teleorman ( orasul secret - nu,nu e ala din Paris Wink ) Nu prea sunt pasionata de Metin2 [ nu sariti cu intrebarile gen "ce cauti aici atunci ?! " ca va raspund de pe acum Smile) ] Pai acum un an cred ma apucasem de Mt2 dar m-am lasat din cauza lipsei de timp,dar nici nu planuiesc sa revin...Am ajuns aici din pura intamplare in sectiunea discutii libere,mai precis la niste semnaturi.Cam asta e pasiunea mea,grafica,designul si orice tine de arta in general.
Daca aveti alte intrebari sau mai stiu eu ce...puteti sa spuneti. What a Face
Sus In jos
Lika.
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 28/03/2011
Localizare : Bacău

Buna !! ~ nu am revenit,sunt NEW aici :)) ~ Empty
MesajSubiect: Buna !! ~ nu am revenit,sunt NEW aici :)) ~   Buna !! ~ nu am revenit,sunt NEW aici :)) ~ Icon_minitimeMier Noi 09, 2011 11:49 am

Buna ! :d
Sus In jos
Amethist
Super Moderator
Super Moderator
Amethist


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30
Localizare : # Bucureşti

Buna !! ~ nu am revenit,sunt NEW aici :)) ~ Empty
MesajSubiect: Re: Buna !! ~ nu am revenit,sunt NEW aici :)) ~   Buna !! ~ nu am revenit,sunt NEW aici :)) ~ Icon_minitimeMier Noi 09, 2011 12:30 pm

* Bun venit ! Smile
Sus In jos
Kaori`:x
Membru
Membru
Kaori`:x


Data de inscriere : 03/11/2011
Varsta : 29
Localizare : My WorlD ;x

Buna !! ~ nu am revenit,sunt NEW aici :)) ~ Empty
MesajSubiect: Re: Buna !! ~ nu am revenit,sunt NEW aici :)) ~   Buna !! ~ nu am revenit,sunt NEW aici :)) ~ Icon_minitimeMier Noi 09, 2011 12:43 pm

Buna`;;] ! <3
Sus In jos
╚»Dracila«╝
V.I.P.
V.I.P.
╚»Dracila«╝


Data de inscriere : 08/04/2011
Localizare : In spatele thau [;x]

Buna !! ~ nu am revenit,sunt NEW aici :)) ~ Empty
MesajSubiect: Re: Buna !! ~ nu am revenit,sunt NEW aici :)) ~   Buna !! ~ nu am revenit,sunt NEW aici :)) ~ Icon_minitimeJoi Noi 10, 2011 6:07 am

Welcome Smile.
Sus In jos
*AnduStar*
Membru
Membru
*AnduStar*


Data de inscriere : 09/09/2011
Varsta : 30
Localizare : Jud. Cta

Buna !! ~ nu am revenit,sunt NEW aici :)) ~ Empty
MesajSubiect: Re: Buna !! ~ nu am revenit,sunt NEW aici :)) ~   Buna !! ~ nu am revenit,sunt NEW aici :)) ~ Icon_minitimeJoi Noi 10, 2011 10:59 am

Buna si Bun Venit,

Hope sa ai Fun xD.
Sus In jos
OV1D1UU
Helper
Helper
OV1D1UU


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30

Buna !! ~ nu am revenit,sunt NEW aici :)) ~ Empty
MesajSubiect: Re: Buna !! ~ nu am revenit,sunt NEW aici :)) ~   Buna !! ~ nu am revenit,sunt NEW aici :)) ~ Icon_minitimeSam Noi 19, 2011 5:31 am

Buna !! ~ nu am revenit,sunt NEW aici :)) ~ 2120589027
Sus In jos
Continut sponsorizat





Buna !! ~ nu am revenit,sunt NEW aici :)) ~ Empty
MesajSubiect: Re: Buna !! ~ nu am revenit,sunt NEW aici :)) ~   Buna !! ~ nu am revenit,sunt NEW aici :)) ~ Icon_minitime

Sus In jos
 
Buna !! ~ nu am revenit,sunt NEW aici :)) ~
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Esti nou ? Prezinta-te !-
Mergi direct la: