Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaEvente regulate in Metin2RoSpeed EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Evente regulate in Metin2RoSpeed

In jos 
+7
SoulKeeper
DarckFloowl
7Pacate
.Úniqúe
*AnduStar*
dRuId.#
[Owner]Angel
11 participanți
AutorMesaj
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 33
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Evente regulate in Metin2RoSpeed Empty
MesajSubiect: Evente regulate in Metin2RoSpeed   Evente regulate in Metin2RoSpeed Icon_minitimeLun Oct 03, 2011 11:12 pm

Stimati jucatori,
Pentru ca am ajuns asa departe datorita dvs. m-am gandit sa avem mai multa activitate cu jucatorii in ceea ce priveste eventele.
Asadar, o idee pentru a va atasa mai mult de Speed si astfel sa ni se alature chiar si alte persoane ar fi eventele regulate.
Aceste evente presupun repetarea lor de mai multe ori lunar. Asadar, pana la un event mai special si rar jucatorii nostrii vor avea de lucru cu alte 3-4 evente regulate (1-2 pe saptamana) din care vor avea de castigat cu totii cate putin.

Sper ca aceasta idee sa va placa si va astept la cat mai multe evente PENTRU CA MERITATI.



Primul eveniment de acest gen este dupa cum prea bine stiti "Eventul de pescuit". Cred ca mai toti stiti despre ce este vorba insa cei care nu cunosc inca eventul pot da click AICI pentru a afla mai multe detalii.

Al doilea eveniment este numit "Boss & Metins Spawn" si l-am adaugat in sectiunea eventelor astazi, ca event regulat. Mai multe detalii gasiti in acea sectiune sau dand click AICI

Al treilea eveniment se numeste "Ascunde si Gaseste". Mai multe detalii despre acest eveniment gasiti in sectiunea "Evente" sau dand click AICI

Evenimentul regulat Nr.4 se numeste "Secret Itemshop". Detalii despre acest event se gasesc in sectiunea "Evente" sau direct dand click AICI



Vor mai urma cateva evente regulate asa ca va doresc distractie placuta tuturor. Dupa anuntarea tuturor eventelor regulate voi afisa un "calendar" al eventelor unde se va anunta fiecare event inainte cu 1-2 zile !


Ultima editare efectuata de catre [Owner]Angel in Dum Oct 09, 2011 11:09 am, editata de 2 ori
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Evente regulate in Metin2RoSpeed Empty
MesajSubiect: Re: Evente regulate in Metin2RoSpeed   Evente regulate in Metin2RoSpeed Icon_minitimeMar Oct 04, 2011 12:44 am

Ieste .... Asa te vreau angel ...si ptr toti dusmani mei ..."Ati vazut ca nea ascultat angel .. " :> Angele Te LOVE[SC] glm .. Very Happy
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
*AnduStar*
Membru
Membru
*AnduStar*


Data de inscriere : 09/09/2011
Varsta : 30
Localizare : Jud. Cta

Evente regulate in Metin2RoSpeed Empty
MesajSubiect: Re: Evente regulate in Metin2RoSpeed   Evente regulate in Metin2RoSpeed Icon_minitimeMar Oct 04, 2011 12:45 am

Super!, multumim !
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Evente regulate in Metin2RoSpeed Empty
MesajSubiect: Re: Evente regulate in Metin2RoSpeed   Evente regulate in Metin2RoSpeed Icon_minitimeMar Oct 04, 2011 12:49 am

Dar eventul acela cu metine ...cand va fi metine & mobi ??
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Evente regulate in Metin2RoSpeed Empty
MesajSubiect: Re: Evente regulate in Metin2RoSpeed   Evente regulate in Metin2RoSpeed Icon_minitimeMar Oct 04, 2011 9:00 am

Misto:)
Sus In jos
7Pacate
Membru Elite
Membru Elite
7Pacate


Data de inscriere : 29/06/2011
Varsta : 31
Localizare : Satu-Mare

Evente regulate in Metin2RoSpeed Empty
MesajSubiect: Re: Evente regulate in Metin2RoSpeed   Evente regulate in Metin2RoSpeed Icon_minitimeJoi Oct 06, 2011 12:27 am

:bravo:
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 33
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Evente regulate in Metin2RoSpeed Empty
MesajSubiect: Re: Evente regulate in Metin2RoSpeed   Evente regulate in Metin2RoSpeed Icon_minitimeJoi Oct 06, 2011 8:36 am

Al treilea eveniment se numeste "Ascunde si Gaseste". Mai multe detalii despre acest eveniment gasiti in sectiunea "Evente" sau dand click AICI
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
DarckFloowl
Membru
Membru
DarckFloowl


Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 25
Localizare : Pierdut in Shifonier:))

Evente regulate in Metin2RoSpeed Empty
MesajSubiect: Re: Evente regulate in Metin2RoSpeed   Evente regulate in Metin2RoSpeed Icon_minitimeVin Oct 07, 2011 12:43 am

Suuuuper,ms mult Angel,uite ma vedeti,ca voi ziceati ca il doare in papuc de noi,uite ca nu e asa!!!! :bravo: lol! :bravo: lol! :LoooL: respect: Metin2RoSpeed STAFF respect: Exclamation Exclamation
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro/site/
SoulKeeper
Membru Elite
Membru Elite
SoulKeeper


Data de inscriere : 24/10/2010
Varsta : 26
Localizare : Iη Yσύя Єγεs xD

Evente regulate in Metin2RoSpeed Empty
MesajSubiect: Re: Evente regulate in Metin2RoSpeed   Evente regulate in Metin2RoSpeed Icon_minitimeVin Oct 07, 2011 10:35 am

Meserie:))
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 33
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Evente regulate in Metin2RoSpeed Empty
MesajSubiect: Re: Evente regulate in Metin2RoSpeed   Evente regulate in Metin2RoSpeed Icon_minitimeDum Oct 09, 2011 11:06 am

Evenimentul regulat Nr.4 se numeste "Secret Itemshop". Detalii despre acest event se gasesc in sectiunea "Evente" sau direct dand click AICI

Acesta este ultimul din evenimentele regulate. In curand se va afisa calendarul evenimentelor lunii Octombrie.
Calendarul fiecarei luni va cuprinde, pe rand, 4 categorii reprezentand cele 4 saptamani. Fiecare saptamana va fi postata la sfarsitul celei dinainte.
Jucatorii vor putea posta comentarii in calendar pana la anuntarea celei de-a 4a saptamanii dupa care subiectul va fi inchis.



Va doresc distractie placuta tuturor !
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
KlausePs
Membru Elite
Membru Elite
KlausePs


Data de inscriere : 04/08/2010
Varsta : 28
Localizare : In lumea mea :P

Evente regulate in Metin2RoSpeed Empty
MesajSubiect: Re: Evente regulate in Metin2RoSpeed   Evente regulate in Metin2RoSpeed Icon_minitimeDum Oct 09, 2011 10:14 pm

:bravo:
Sus In jos
$Fast3R$
Membru
Membru
$Fast3R$


Data de inscriere : 07/01/2011

Evente regulate in Metin2RoSpeed Empty
MesajSubiect: Re: Evente regulate in Metin2RoSpeed   Evente regulate in Metin2RoSpeed Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 12:38 am

:bravo: Abea astept :trabuc:











Evente regulate in Metin2RoSpeed 12e5b0d74ceb7d726a508b9
Sus In jos
SpRyTeX
Membru
Membru
SpRyTeX


Data de inscriere : 18/11/2011
Localizare : Galati

Evente regulate in Metin2RoSpeed Empty
MesajSubiect: Re: Evente regulate in Metin2RoSpeed   Evente regulate in Metin2RoSpeed Icon_minitimeMier Noi 23, 2011 11:21 pm

Mesierie :bravo:
Sus In jos
ReePuLeTz
Helper
Helper
ReePuLeTz


Data de inscriere : 30/06/2011
Varsta : 30
Localizare : Undeva in lumea larga!!!

Evente regulate in Metin2RoSpeed Empty
MesajSubiect: Re: Evente regulate in Metin2RoSpeed   Evente regulate in Metin2RoSpeed Icon_minitimeVin Dec 02, 2011 11:44 am

Tine`o tot asa What a Face
respect:
Sus In jos
Continut sponsorizat





Evente regulate in Metin2RoSpeed Empty
MesajSubiect: Re: Evente regulate in Metin2RoSpeed   Evente regulate in Metin2RoSpeed Icon_minitime

Sus In jos
 
Evente regulate in Metin2RoSpeed
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Da' evente nu se fac? =))
» Calendar Evente : Aprilie 2012 !
» Calendar Evente : Noiembrie 2011
» Evente 14 Februarie : Ziua Indragostitilor !
» Calendar Evente : Martie 2012 !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Actualizari-
Mergi direct la: