Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaCredeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj] EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj]

In jos 
+9
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡
SoulKeeper
Dumii
ReMyX13
ǩhƪLL
,,;;[TheBoy];;,,
Tavi
Coca-Cola;x
ReePuLeTz
13 participanți

Credeti ca MaNu merita functia de owner pe chat?
Da
Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj] Vote_lcap26%Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj] Vote_rcap
 26% [ 6 ]
Nu
Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj] Vote_lcap74%Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj] Vote_rcap
 74% [ 17 ]
Total voturi : 23
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
ReePuLeTz
Helper
Helper
ReePuLeTz


Data de inscriere : 30/06/2011
Varsta : 30
Localizare : Undeva in lumea larga!!!

Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj] Empty
MesajSubiect: Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj]   Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj] Icon_minitimeMar Sept 13, 2011 7:18 am

Am decis sa fac un sondaj deoarece nu se mai poate manu a facut din chat un loc in care dak il contrazici ai ban sau te injura shi nu poti loa masuri...am decis sa facem un sondaj poate il vede ardeash sau cnv si ia down k nu se mai poate Mad
Sus In jos
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Constanta

Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj] Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj]   Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj] Icon_minitimeMar Sept 13, 2011 7:35 am

Nu.
Sus In jos
ReePuLeTz
Helper
Helper
ReePuLeTz


Data de inscriere : 30/06/2011
Varsta : 30
Localizare : Undeva in lumea larga!!!

Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj] Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj]   Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj] Icon_minitimeMar Sept 13, 2011 7:43 am

sa vedem dak o sa se ia in considerare ceea ce nu cred:Ddar incercam totu sa scapam d el
Sus In jos
Tavi
Helper
Helper
Tavi


Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 25
Localizare : Navodari
Comentarii : De ce sa fie comentari?nu sunt rau Razz

Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj] Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj]   Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj] Icon_minitimeMar Sept 13, 2011 8:00 am

no... Evil or Very Mad
Sus In jos
,,;;[TheBoy];;,,
Membru Elite
Membru Elite
,,;;[TheBoy];;,,


Data de inscriere : 04/09/2011
Varsta : 28
Localizare : In IAD, printre ingeri

Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj] Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj]   Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj] Icon_minitimeMar Sept 13, 2011 8:04 am

NU !...
nu si`o merita Neutral ...Neutral
Sus In jos
ǩhƪLL
Membru Elite
Membru Elite
ǩhƪLL


Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Shibusen

Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj] Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj]   Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj] Icon_minitimeMar Sept 13, 2011 10:04 am

Doar manu a dat da!
Sus In jos
ReMyX13
V.I.P.
V.I.P.
ReMyX13


Data de inscriere : 29/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Constanta/Poarta6

Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj] Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj]   Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj] Icon_minitimeMar Sept 13, 2011 10:22 am

Nu Neutral
Sus In jos
Dumii
V.I.P.
V.I.P.
Dumii


Data de inscriere : 05/02/2011
Varsta : 31
Localizare : My World ;x

Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj] Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj]   Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj] Icon_minitimeMar Sept 13, 2011 10:30 am

NU! Crying or Very sad
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
SoulKeeper
Membru Elite
Membru Elite
SoulKeeper


Data de inscriere : 24/10/2010
Varsta : 26
Localizare : Iη Yσύя Єγεs xD

Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj] Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj]   Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj] Icon_minitimeMar Sept 13, 2011 11:35 am

Nu..
Sus In jos
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡
Moderator
Moderator
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡


Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 27

Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj] Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj]   Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj] Icon_minitimeMar Sept 13, 2011 1:31 pm

DA!
Sus In jos
ReePuLeTz
Helper
Helper
ReePuLeTz


Data de inscriere : 30/06/2011
Varsta : 30
Localizare : Undeva in lumea larga!!!

Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj] Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj]   Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj] Icon_minitimeMar Sept 13, 2011 1:40 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
trageti singuri concluzia cititi ce a scris manu..catre mine:)
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj] Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj]   Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj] Icon_minitimeMar Sept 13, 2011 10:13 pm

SI eu am dat DA !!! merita ptr ca ... nu iati ales voi functia si angel/ardeash ..asa ca stati linistiti
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj] Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj]   Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj] Icon_minitimeMier Sept 14, 2011 4:01 am

atata timp caT e chatu lui ardeash el face ce vrea nu suntetii voi care faceti regulile si topicu sicer sa zic e INUTIL ! Smile
Sus In jos
,,;;[TheBoy];;,,
Membru Elite
Membru Elite
,,;;[TheBoy];;,,


Data de inscriere : 04/09/2011
Varsta : 28
Localizare : In IAD, printre ingeri

Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj] Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj]   Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj] Icon_minitimeMier Sept 14, 2011 7:18 am

.Unique a scris:
atata timp caT e chatu lui ardeash el face ce vrea nu suntetii voi care faceti regulile si topicu sicer sa zic e INUTIL ! Smile
ce sa inteleg din ce ai spus tu aici? ca pe ardash in doar in p**a de noi? Wink

app si tu esti inutil..Wink si stiu foarte bn dk te`ai intors Razz. la fel stiu sii dk ai plecat...
Sus In jos
ஐνєяσηι¢αஐ
Membru
Membru
ஐνєяσηι¢αஐ


Data de inscriere : 17/08/2011
Varsta : 41
Localizare : Acolo unde nu esti tu :)

Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj] Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj]   Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj] Icon_minitimeMier Sept 14, 2011 7:58 am

Eu sincera sa fiu ma abtin ,cu toate ca am primit bann 4 ever pe chat dintr-o prostie insa decizia finala tot Ardeash sau Angel o ia.Totusi zic eu parerea mea k si Ardeash sau Angel ar trebuii sa fie mai atenti la mesajele celorlalti,cam le scriem degeaba ca pt ei nu au nici o importanta daca nu ne raspund la ele.
Sus In jos
,,;;[TheBoy];;,,
Membru Elite
Membru Elite
,,;;[TheBoy];;,,


Data de inscriere : 04/09/2011
Varsta : 28
Localizare : In IAD, printre ingeri

Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj] Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj]   Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj] Icon_minitimeMier Sept 14, 2011 8:41 am

ce decizie sa mai ia ardeash? nu ai auzit ce a zis Unique ca lui adreash nui pasa de noi si de tropicurile noastre Razz
Sus In jos
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Constanta

Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj] Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj]   Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj] Icon_minitimeMier Sept 14, 2011 11:17 am

,,;;[TheBoy];;,, a scris:
ce decizie sa mai ia ardeash? nu ai auzit ce a zis Unique ca lui adreash nui pasa de noi si de tropicurile noastre Razz
sunt multi frate care nu merita functie nu numai manu *** gm i iaia 2 stau pe chat si aia fac ce vor acolo si nu le face nimic deci e clar...

Edyt by DarkAngel ! Smile
Sus In jos
╚»Dracila«╝
V.I.P.
V.I.P.
╚»Dracila«╝


Data de inscriere : 08/04/2011
Localizare : In spatele thau [;x]

Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj] Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj]   Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj] Icon_minitimeMier Sept 14, 2011 1:02 pm

Isi merita sau nu functia nu e problema voastra Wink ! cat timp e Administrator si`o merita Wink !

T.C !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj] Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj]   Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj] Icon_minitime

Sus In jos
 
Credeti ca manu merita functia d owner pe chat?[Sondaj]
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: