Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaGhid Ninja Lame(Doar Magiile) EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Ghid Ninja Lame(Doar Magiile)

In jos 
+5
7Pacate
SoulKeeper
.Úniqúe
i0nu7z
TakkoKid
9 participanți
AutorMesaj
TakkoKid
Membru
Membru
TakkoKid


Data de inscriere : 11/08/2011
Varsta : 25
Localizare : Bucuresti

Ghid Ninja Lame(Doar Magiile) Empty
MesajSubiect: Ghid Ninja Lame(Doar Magiile)   Ghid Ninja Lame(Doar Magiile) Icon_minitimeDum Sept 04, 2011 7:56 am

Atac Fulger trepuie sa fie prima magie la P.Un atac mortal si puternic!
Pumnal Rulant poate fi pus ca al doilea skill.Ataca rotinduse cu o lovitura puternica!
Ambuscada ar trebui pusa ca al treilea skill.Ataca pe la spate cu o lovitura puternica!
Nor otravitor este al patrulea skil.Ataca adversarul printr-un nor otravitor!
Invisibilitate este ultimul skill.Opreste atacul adversarului pentru cateva secunde si nu mai poti fi vazut!
Sus In jos
i0nu7z
Membru
Membru
i0nu7z


Data de inscriere : 04/08/2011
Varsta : 30
Localizare : Sibiu

Ghid Ninja Lame(Doar Magiile) Empty
MesajSubiect: Re: Ghid Ninja Lame(Doar Magiile)   Ghid Ninja Lame(Doar Magiile) Icon_minitimeDum Sept 04, 2011 12:23 pm

faci lvl 80 în v2 (20min) şi 86 în pădure sau v3(15 min) şi îţi faci P la toate Smile) easy

Pt cei care nu ştiu :

  • daca nu îţi iasă M din 17 puncte laşi 17 puncte şi le resetezi iar a 2-a oară o să iasă 100% din 17 puncte . Cărţi de resetat sunt la neg de armuri !

Sus In jos
TakkoKid
Membru
Membru
TakkoKid


Data de inscriere : 11/08/2011
Varsta : 25
Localizare : Bucuresti

Ghid Ninja Lame(Doar Magiile) Empty
MesajSubiect: Re: Ghid Ninja Lame(Doar Magiile)   Ghid Ninja Lame(Doar Magiile) Icon_minitimeDum Sept 04, 2011 11:25 pm

i0nu7z a scris:
faci lvl 80 în v2 (20min) şi 86 în pădure sau v3(15 min) şi îţi faci P la toate Smile) easy

Pt cei care nu ştiu :

  • daca nu îţi iasă M din 17 puncte laşi 17 puncte şi le resetezi iar a 2-a oară o să iasă 100% din 17 puncte . Cărţi de resetat sunt la neg de armuri !

ba...tu nai mai citit pana akm un tutorial pt magii???
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Ghid Ninja Lame(Doar Magiile) Empty
MesajSubiect: Re: Ghid Ninja Lame(Doar Magiile)   Ghid Ninja Lame(Doar Magiile) Icon_minitimeVin Sept 16, 2011 3:32 am

:bravo:
Sus In jos
SoulKeeper
Membru Elite
Membru Elite
SoulKeeper


Data de inscriere : 24/10/2010
Varsta : 26
Localizare : Iη Yσύя Єγεs xD

Ghid Ninja Lame(Doar Magiile) Empty
MesajSubiect: Re: Ghid Ninja Lame(Doar Magiile)   Ghid Ninja Lame(Doar Magiile) Icon_minitimeDum Sept 25, 2011 6:40 am

Ghid Ninja Lame(Doar Magiile) 2698908354
Sus In jos
7Pacate
Membru Elite
Membru Elite
7Pacate


Data de inscriere : 29/06/2011
Varsta : 31
Localizare : Satu-Mare

Ghid Ninja Lame(Doar Magiile) Empty
MesajSubiect: Re: Ghid Ninja Lame(Doar Magiile)   Ghid Ninja Lame(Doar Magiile) Icon_minitimeMar Sept 27, 2011 10:00 am

E cam tot una cum si cate magi faci la P faci 86 si termini dar ma rog e bun tutorialul bravo!
Sus In jos
KlausePs
Membru Elite
Membru Elite
KlausePs


Data de inscriere : 04/08/2010
Varsta : 28
Localizare : In lumea mea :P

Ghid Ninja Lame(Doar Magiile) Empty
MesajSubiect: Re: Ghid Ninja Lame(Doar Magiile)   Ghid Ninja Lame(Doar Magiile) Icon_minitimeMier Sept 28, 2011 9:46 am

:bravo:
Sus In jos
HardStyle
Membru Elite
Membru Elite
HardStyle


Data de inscriere : 26/03/2011
Varsta : 28
Localizare : [BV] :X

Ghid Ninja Lame(Doar Magiile) Empty
MesajSubiect: Re: Ghid Ninja Lame(Doar Magiile)   Ghid Ninja Lame(Doar Magiile) Icon_minitimeJoi Oct 06, 2011 12:56 pm

TakkoKid a scris:
Atac Fulger trepuie sa fie prima magie la P.Un atac mortal si puternic!
Pumnal Rulant poate fi pus ca al doilea skill.Ataca rotinduse cu o lovitura puternica!
Ambuscada ar trebui pusa ca al treilea skill.Ataca pe la spate cu o lovitura puternica!
Nor otravitor este al patrulea skil.Ataca adversarul printr-un nor otravitor!
Invisibilitate este ultimul skill.Opreste atacul adversarului pentru cateva secunde si nu mai poti fi vazut!

ei bine miam zis sama uit si eu pe aici si cum sunt ninja de baza am dat pe acest topic:)
si nu prea sunt de acord cu el

pt ca daca sti sa joci pe un ninja primul P il faci rulantu deoare ce poti sa dai x2 - x3 dmg si daca dai x3 iti intra si critik si poate si otrava:D
al doliea e bun abuscada urmat de camuflaj pt ca dat pe la spate prinde critik destul de mare
al 4-lea ar fi atac fulger care da un dmg frumos + ca daca esti la pamant te ridici in forta dand atac fulger
si ultimu P ar fi nor otravitor parerea mea
ori cum nu prea conteaza pt ca esti pe privat si intro ora faci lvl 90

dar pe oficeal ar veni in formatia asta magiile 1:abuscada. 2:pumnal rulant. 3:atac fulger. 4: camuflaju(pt pvp dai all skill intri in camuflaj tise regeneraza pv si tise incarca iari magiile dupacare iesi din camuflaj). 5:nor otravitor.
Sus In jos
❼Days
V.I.P.
V.I.P.
❼Days


Data de inscriere : 04/08/2011

Ghid Ninja Lame(Doar Magiile) Empty
MesajSubiect: Re: Ghid Ninja Lame(Doar Magiile)   Ghid Ninja Lame(Doar Magiile) Icon_minitimeSam Oct 22, 2011 4:02 am

O mare prostie , nu sti nimic.
Sus In jos
ǩhƪLL
Membru Elite
Membru Elite
ǩhƪLL


Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Shibusen

Ghid Ninja Lame(Doar Magiile) Empty
MesajSubiect: Re: Ghid Ninja Lame(Doar Magiile)   Ghid Ninja Lame(Doar Magiile) Icon_minitimeSam Oct 22, 2011 10:38 am

O mare prostie a fost aceea cand taicatu a gaurit prezervativu =) nu te mai baga in topicuri ma copile ! Ia un medicament,cv ca suferi de prea multa nebagare in seama!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ghid Ninja Lame(Doar Magiile) Empty
MesajSubiect: Re: Ghid Ninja Lame(Doar Magiile)   Ghid Ninja Lame(Doar Magiile) Icon_minitime

Sus In jos
 
Ghid Ninja Lame(Doar Magiile)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Tutoriale vechi-
Mergi direct la: