Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaCel mai mare dmg...... EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Cel mai mare dmg......

In jos 
+2
Coca-Cola;x
ßiuтzд
6 participanți
AutorMesaj
ßiuтzд
Membru
Membru
ßiuтzд


Data de inscriere : 17/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Departe pe marte....

Cel mai mare dmg...... Empty
MesajSubiect: Cel mai mare dmg......   Cel mai mare dmg...... Icon_minitimeLun Aug 15, 2011 11:32 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Deci aici puneti o poza cu cel mai mare dmg dat de voi pe clientu asta ,pe sv acesta.



Imaginea mea este mai sus..
Sus In jos
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Constanta

Cel mai mare dmg...... Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai mare dmg......   Cel mai mare dmg...... Icon_minitimeLun Aug 15, 2011 11:51 am

uau esti praf Smile)) te mandresti cu un dmg pus pe una de 34 hai duel k mne dak te tine Smile
Sus In jos
╚»Dracila«╝
V.I.P.
V.I.P.
╚»Dracila«╝


Data de inscriere : 08/04/2011
Localizare : In spatele thau [;x]

Cel mai mare dmg...... Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai mare dmg......   Cel mai mare dmg...... Icon_minitimeLun Aug 15, 2011 12:09 pm

Coca-Cola;x a scris:
uau esti praf Smile)) te mandresti cu un dmg pus pe una de 34 hai duel k mne dak te tine Smile

U nu ai ce face ?nu pai posta pentru nr`ul de mesaje, dak nu e in leagatura cu topicu! Wink
Sus In jos
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Constanta

Cel mai mare dmg...... Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai mare dmg......   Cel mai mare dmg...... Icon_minitimeLun Aug 15, 2011 1:37 pm

╚»DarkAngel♥Lavi«╝ a scris:
Coca-Cola;x a scris:
uau esti praf Smile)) te mandresti cu un dmg pus pe una de 34 hai duel k mne dak te tine Smile

U nu ai ce face ?nu pai posta pentru nr`ul de mesaje, dak nu e in leagatura cu topicu! Wink
aham....TOPICU E COPIAT mai e unu asemanator
Sus In jos
❼Days
V.I.P.
V.I.P.
❼Days


Data de inscriere : 04/08/2011

Cel mai mare dmg...... Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai mare dmg......   Cel mai mare dmg...... Icon_minitimeMar Aug 16, 2011 12:06 am

Coca-Cola;x a scris:
╚»DarkAngel♥Lavi«╝ a scris:
Coca-Cola;x a scris:
uau esti praf Smile)) te mandresti cu un dmg pus pe una de 34 hai duel k mne dak te tine Smile

U nu ai ce face ?nu pai posta pentru nr`ul de mesaje, dak nu e in leagatura cu topicu! Wink
aham....TOPICU E COPIAT mai e unu asemanator
Ba da tu peste tot comentezi....Eu de az mam reapucat si cu ninja arc am dat 42k...nam screen , dar o sa fac si un screen si revin cu edit
Sus In jos
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Constanta

Cel mai mare dmg...... Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai mare dmg......   Cel mai mare dmg...... Icon_minitimeMar Aug 16, 2011 1:32 am

Alex. a scris:
Coca-Cola;x a scris:
╚»DarkAngel♥Lavi«╝ a scris:
Coca-Cola;x a scris:
uau esti praf Smile)) te mandresti cu un dmg pus pe una de 34 hai duel k mne dak te tine Smile

U nu ai ce face ?nu pai posta pentru nr`ul de mesaje, dak nu e in leagatura cu topicu! Wink
aham....TOPICU E COPIAT mai e unu asemanator
Ba da tu peste tot comentezi....Eu de az mam reapucat si cu ninja arc am dat 42k...nam screen , dar o sa fac si un screen si revin cu edit
poate ca mai comentez io..oricine comenteaza Smile)) da tu chiar postezi aiurea...si in topicuri din 2010
Sus In jos
SpeeDutzu
Membru Elite
Membru Elite
SpeeDutzu


Data de inscriere : 02/08/2010
Varsta : 25
Localizare : Constanta

Cel mai mare dmg...... Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai mare dmg......   Cel mai mare dmg...... Icon_minitimeLun Aug 22, 2011 11:07 am

Coca-Cola;x a scris:
Alex. a scris:
Coca-Cola;x a scris:
╚»DarkAngel♥Lavi«╝ a scris:
Coca-Cola;x a scris:
uau esti praf Smile)) te mandresti cu un dmg pus pe una de 34 hai duel k mne dak te tine Smile

U nu ai ce face ?nu pai posta pentru nr`ul de mesaje, dak nu e in leagatura cu topicu! Wink
aham....TOPICU E COPIAT mai e unu asemanator
Ba da tu peste tot comentezi....Eu de az mam reapucat si cu ninja arc am dat 42k...nam screen , dar o sa fac si un screen si revin cu edit
poate ca mai comentez io..oricine comenteaza Smile)) da tu chiar postezi aiurea...si in topicuri din 2010

Sti ce cred eu?Ca te bagi prea mult in seama tu la fiecare topic comentezi si laso pe Lavi cai amica mea ia zine tu ce damge ai dat tu cola eu 67k nam facut dar asa e nus modat nu nimik
Sus In jos
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Constanta

Cel mai mare dmg...... Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai mare dmg......   Cel mai mare dmg...... Icon_minitimeLun Aug 22, 2011 11:42 am

pai cu set normal ca mult ratati care joaca speed si se bazeaza daor pe seturi...ii urasc pe oamenii aia io am dat maxim fara 0 ninja 0 war 0 sura si 0 saman am dat max 51k
Sus In jos
SpeeDutzu
Membru Elite
Membru Elite
SpeeDutzu


Data de inscriere : 02/08/2010
Varsta : 25
Localizare : Constanta

Cel mai mare dmg...... Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai mare dmg......   Cel mai mare dmg...... Icon_minitimeMar Aug 23, 2011 12:17 am

bn ma bv dar nu mai comenta atat ca ai gura prea mare critici pe toata lumea
Sus In jos
^_^ZCF^_^
V.I.P.
V.I.P.
^_^ZCF^_^


Data de inscriere : 21/04/2010
Varsta : 30
Localizare : undeva'n romania

Cel mai mare dmg...... Empty
MesajSubiect: .   Cel mai mare dmg...... Icon_minitimeMar Aug 23, 2011 1:47 am

eu fara set am dat cu ninja pe arc 80k :-s Razz
pacat ca nu am poza Smile




iar cu modul am dat 120k (cu mod de sura)
Sus In jos
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Constanta

Cel mai mare dmg...... Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai mare dmg......   Cel mai mare dmg...... Icon_minitimeMar Aug 23, 2011 4:32 am

٩(●̮̮̃•̃)۶ÞN٩(●̮̮̃•̃)۶ a scris:
eu fara set am dat cu ninja pe arc 80k :-s Razz
pacat ca nu am poza Smile




iar cu modul am dat 120k (cu mod de sura)
copilasilor astia le place sa se dea mari cu seturi cu dmg uri pe aia de 34...ca aia da 75k la una de 34 fara nik pe ea si cre ca mie imi da 9k
Sus In jos
SpeeDutzu
Membru Elite
Membru Elite
SpeeDutzu


Data de inscriere : 02/08/2010
Varsta : 25
Localizare : Constanta

Cel mai mare dmg...... Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai mare dmg......   Cel mai mare dmg...... Icon_minitimeMar Aug 23, 2011 4:43 am

eu lu unu Sebyy cu arma gm[exca]pe mental i-am dat 56k cu focu si la unu de 34 fara nimik ii dau 19-24k fara kritk cu focu si la unu cu arma gm ii dau cam 26k fara kritk dar doar la wariori dau asa mult Smile



Habar nam de ce dau la astia de 34 mai putin
Sus In jos
^_^ZCF^_^
V.I.P.
V.I.P.
^_^ZCF^_^


Data de inscriere : 21/04/2010
Varsta : 30
Localizare : undeva'n romania

Cel mai mare dmg...... Empty
MesajSubiect: .   Cel mai mare dmg...... Icon_minitimeMar Aug 23, 2011 6:02 am

Coca-Cola;x a scris:
٩(●̮̮̃•̃)۶ÞN٩(●̮̮̃•̃)۶ a scris:
eu fara set am dat cu ninja pe arc 80k :-s Razz
pacat ca nu am poza Smile




iar cu modul am dat 120k (cu mod de sura)
copilasilor astia le place sa se dea mari cu seturi cu dmg uri pe aia de 34...ca aia da 75k la una de 34 fara nik pe ea si cre ca mie imi da 9k


daca te referi la mine at vreau sa te atentionez ca nu am dat dmg ala in cnv de lvl 34...era un warr de 109 Razz
si de regula in aia de 34 nu dau dmg asa mare :-s Razz



PS:daca vrei hai un duel, sa vad cat de bun esti .... ca din cate observ esti tare in gura Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cel mai mare dmg...... Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai mare dmg......   Cel mai mare dmg...... Icon_minitime

Sus In jos
 
Cel mai mare dmg......
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Mare atentie mare ! Un nou site fantoma!
» Cel mai mare
» Cel mai mare dmg
» problema mare pls
» Am o problema mare :((((

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: