Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaO MARE PROBLEMA PLEASE HELP!! EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 O MARE PROBLEMA PLEASE HELP!!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
B3ny01
Membru
Membru



Data de inscriere : 21/06/2011

O MARE PROBLEMA PLEASE HELP!! Empty
MesajSubiect: O MARE PROBLEMA PLEASE HELP!!   O MARE PROBLEMA PLEASE HELP!! Icon_minitimeLun Aug 08, 2011 2:06 pm

Salut! Am mai jucat metin speed pe laptopul meu.Acm am cv probleme la el. Am incercat sa pun Metin speed pe pc.L-am downloadat si am incercat sa-l descarc. Am incercat prima data cu WInRar. A zis ca e corupt. Am incercat cu Z-7 Si tot asa...eroare. Va rog eu din suflet ajutati-ma. Orice program bag..tot...Eroare..Zice ca-i corupt.Am mai citit si eu pe net. Se vorbeste de defragmentare...Schimbi cablu HDD.. Shocked si de alte lucruri..ca nu e bun hard-disk-u sau cv de genu..

Eu nu stiu sa instalez nici macar un Windows..va rog ajutati-ma sa rezolv..ca ma enerveaza.

Multumesc anticipat
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

O MARE PROBLEMA PLEASE HELP!! Empty
MesajSubiect: Re: O MARE PROBLEMA PLEASE HELP!!   O MARE PROBLEMA PLEASE HELP!! Icon_minitimeLun Aug 08, 2011 2:38 pm

instaleaza progr asta Microsoft NetFramework 2.0 www.metin2rospeed.ro/downloads dai dupa ce instalezi progr un Restart la pc si dupa o sati mearga
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
ǩhƪLL
Membru Elite
Membru Elite
ǩhƪLL


Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Shibusen

O MARE PROBLEMA PLEASE HELP!! Empty
MesajSubiect: Re: O MARE PROBLEMA PLEASE HELP!!   O MARE PROBLEMA PLEASE HELP!! Icon_minitimeMar Aug 09, 2011 7:34 am

Nu este vorba de niciun net framework ! Cand ai incercat sa dezarhivezi fisierul ai dat extract here? Daca da intra in fisier,selecteaza continutul si apasa pe Extract To(o optiune de ai sus).Si cauti fisierul unde vrei sa-l dezarhivezi. Stiu pentru ca si mie imi face la fel cu toate fisierele WinRar. Wink
Sus In jos
B3ny01
Membru
Membru



Data de inscriere : 21/06/2011

O MARE PROBLEMA PLEASE HELP!! Empty
MesajSubiect: :|    O MARE PROBLEMA PLEASE HELP!! Icon_minitimeMar Aug 09, 2011 2:07 pm

Am facut si ce mi-a zis нιтмαη dar nu merge..si am incercat si cu Z-7. Sad pls help:|
Sus In jos
Continut sponsorizat





O MARE PROBLEMA PLEASE HELP!! Empty
MesajSubiect: Re: O MARE PROBLEMA PLEASE HELP!!   O MARE PROBLEMA PLEASE HELP!! Icon_minitime

Sus In jos
 
O MARE PROBLEMA PLEASE HELP!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Problema Mare
» Am o problema mare :((((
» O mare problema
» ajutatima am o problema mare
» am o mare problema

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: