Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaMetoda prin care faci mai usor itemele la fierar :) EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Metoda prin care faci mai usor itemele la fierar :)

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Constanta

Metoda prin care faci mai usor itemele la fierar :) Empty
MesajSubiect: Metoda prin care faci mai usor itemele la fierar :)   Metoda prin care faci mai usor itemele la fierar :) Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 11:10 am

O sa va invat pe cei care nu stiu o metoda pentru a face itemele la fierar deci luati orice item doriti sa-l plusati il bagati pe fierar dati acolo ok si inca nu dati ,,da'' va uitati foarte atent la fierar ca el isi da cu mana peste cap si este un moment in care o lasa mai mult jos cateva secunde(mai multe) si atunci dati da si ar trb sa reuseasca.Va spun pe proprie piele ca am facut multe iteme +9 pe ro asa Smile.
Sper ca v-am fost de folos.Wink
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Metoda prin care faci mai usor itemele la fierar :) Empty
MesajSubiect: Re: Metoda prin care faci mai usor itemele la fierar :)   Metoda prin care faci mai usor itemele la fierar :) Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 11:38 am

:bravo:
Sus In jos
♥Michael♥
Membru
Membru
♥Michael♥


Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 29
Localizare : Undeva' Langa Arad !

Metoda prin care faci mai usor itemele la fierar :) Empty
MesajSubiect: Re: Metoda prin care faci mai usor itemele la fierar :)   Metoda prin care faci mai usor itemele la fierar :) Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 6:24 am

Coca-Cola;x a scris:
O sa va invat pe cei care nu stiu o metoda pentru a face itemele la fierar deci luati orice item doriti sa-l plusati il bagati pe fierar dati acolo ok si inca nu dati ,,da'' va uitati foarte atent la fierar ca el isi da cu mana peste cap si este un moment in care o lasa mai mult jos cateva secunde(mai multe) si atunci dati da si ar trb sa reuseasca.Va spun pe proprie piele ca am facut multe iteme +9 pe ro asa Smile.
Sper ca v-am fost de folos.Wink
Sincer nu vreau sa ma contrazic cu tine dar sansa de reusita are catva la % nu conteaza unde are fieraru mana ....noroc sa ai Wink
Sus In jos
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Constanta

Metoda prin care faci mai usor itemele la fierar :) Empty
MesajSubiect: Re: Metoda prin care faci mai usor itemele la fierar :)   Metoda prin care faci mai usor itemele la fierar :) Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 7:04 am

♥Michael♥ a scris:
Coca-Cola;x a scris:
O sa va invat pe cei care nu stiu o metoda pentru a face itemele la fierar deci luati orice item doriti sa-l plusati il bagati pe fierar dati acolo ok si inca nu dati ,,da'' va uitati foarte atent la fierar ca el isi da cu mana peste cap si este un moment in care o lasa mai mult jos cateva secunde(mai multe) si atunci dati da si ar trb sa reuseasca.Va spun pe proprie piele ca am facut multe iteme +9 pe ro asa Smile.
Sper ca v-am fost de folos.Wink
Sincer nu vreau sa ma contrazic cu tine dar sansa de reusita are catva la % nu conteaza unde are fieraru mana ....noroc sa ai Wink
cum zici tu Smile) incearca un singur itm sal faci cum am zis si baga si karma
Sus In jos
Continut sponsorizat





Metoda prin care faci mai usor itemele la fierar :) Empty
MesajSubiect: Re: Metoda prin care faci mai usor itemele la fierar :)   Metoda prin care faci mai usor itemele la fierar :) Icon_minitime

Sus In jos
 
Metoda prin care faci mai usor itemele la fierar :)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Tutoriale vechi-
Mergi direct la: