Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaCum sa ceri deblocarea unui caracter, pe chat. EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Cum sa ceri deblocarea unui caracter, pe chat.

In jos 
AutorMesaj
[GM]Fallenn
Membru
Membru



Data de inscriere : 22/06/2011

Cum sa ceri deblocarea unui caracter, pe chat. Empty
MesajSubiect: Cum sa ceri deblocarea unui caracter, pe chat.   Cum sa ceri deblocarea unui caracter, pe chat. Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 11:10 pm

Acest tuturial este facut pentru a nu se mai pierde timpul explicandu-va ce trebuie sa faceti. Aceasta deblocare se face in stil traditional, prin teleport din locul blocat, NU trebuie trimis NUMELE sau PAROLA de la joc.


1. Intrati pe chat, verificati daca sunt online [GM]Fallen, [TGM]Adina, [TGM]Eriis
2. Intrati pe cont si lasatil in schimba caracter, e acea "portita" unse sunt toate caracterele, nu alegeti caracterul.
3. Imi dati Pm pe chat si spuneti am respectat topicul de pe forum si numele caracterului blocat este:(numele caracterului blocat).
4. Cand am spus sa intrati pe caracter, dati enter pe caracterul blocat si veti fi teleportat de mine intr-un loc fara lag.



Cu respect [GM]Fallen


P.S Nu postati in acest topic.
Sus In jos
 
Cum sa ceri deblocarea unui caracter, pe chat.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cel mai bun caracter
» Caracter A b C
» concurs caracter
» Caracter blocat
» AM UN CARACTER BLOCAT

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Tutoriale vechi-
Mergi direct la: