Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaDraga forum : administratori , GM , OWNER, etc :| EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Draga forum : administratori , GM , OWNER, etc :|

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
╚вυgмαŦأα╝
Membru
Membru
╚вυgмαŦأα╝


Data de inscriere : 11/06/2011
Varsta : 28
Localizare : Craiova

Draga forum : administratori , GM , OWNER, etc :| Empty
MesajSubiect: Draga forum : administratori , GM , OWNER, etc :|   Draga forum : administratori , GM , OWNER, etc :| Icon_minitimeDum Iun 12, 2011 12:03 am

Tin sa imi cer scuze pentru limbajul travial folosit in cele 2 topicuri pe care le-am creat de pe : BugMafia . Va respect decizia si chiar daca am luat ban pe forum , pentru mine putin conteaza . Sincer as ruga un om al forumului mai cat de cat Smile sa se uite la topicurile facute de mine si apoi sa vada comentarile lui : Assasin ;x , care mereu a avut ceva de comentat apoi m-a injurat pe PM . De acolo a izbucnit totul Wink , adica hai inteleg , zici copy/paste poate esti copil si nu sti cat ia sa faci un tutorial , dar pana la manele Wink . Eu nu cred ca pustiu asta de 13 ani stie ce ascult eu si ce fac eu Wink , deci cred ca trebuie sa se rezume la metin, si sa nu se mai bage in seama cu mine , apoi zice " BugMafia nu e ratatul ala de la blue " , ce ar face alti in locul meu , cum sa nu ii zici si de mama si de tata si de ce apuci Neutral affraid asta este eu tin sa imi cer scuze fata de dvs , administratori si oameni ai forumului pentru ca a trebuit sa vedeti cu voia sau fara voia voastra limbajul travial folosit de mine , sper sa nu se mai ajunga aici , si am o rugaminte , daca tot am fost exclus dupa celalat cont al forumului sa se puna in balanta si situatia lui Assasin ;x .


Va multumesc ! cheers


╚►凸ⒷⓤⓖⓂⓐⓕⓘⓐ凸◄╝ :shot:
Sus In jos
----->>Viruss<<-----
Membru Elite
Membru Elite
----->>Viruss<<-----


Data de inscriere : 05/03/2011
Varsta : 27
Localizare : La mare

Draga forum : administratori , GM , OWNER, etc :| Empty
MesajSubiect: Re: Draga forum : administratori , GM , OWNER, etc :|   Draga forum : administratori , GM , OWNER, etc :| Icon_minitimeDum Iun 12, 2011 12:17 am

╚►凸ⒷⓤⓖⓂⓐⓕⓘⓐ凸◄╝ a scris:
Tin sa imi cer scuze pentru limbajul travial folosit in cele 2 topicuri pe care le-am creat de pe : BugMafia . Va respect decizia si chiar daca am luat ban pe forum , pentru mine putin conteaza . Sincer as ruga un om al forumului mai cat de cat Smile sa se uite la topicurile facute de mine si apoi sa vada comentarile lui : Assasin ;x , care mereu a avut ceva de comentat apoi m-a injurat pe PM . De acolo a izbucnit totul Wink , adica hai inteleg , zici copy/paste poate esti copil si nu sti cat ia sa faci un tutorial , dar pana la manele Wink . Eu nu cred ca pustiu asta de 13 ani stie ce ascult eu si ce fac eu Wink , deci cred ca trebuie sa se rezume la metin, si sa nu se mai bage in seama cu mine , apoi zice " BugMafia nu e ratatul ala de la blue " , ce ar face alti in locul meu , cum sa nu ii zici si de mama si de tata si de ce apuci Neutral affraid asta este eu tin sa imi cer scuze fata de dvs , administratori si oameni ai forumului pentru ca a trebuit sa vedeti cu voia sau fara voia voastra limbajul travial folosit de mine , sper sa nu se mai ajunga aici , si am o rugaminte , daca tot am fost exclus dupa celalat cont al forumului sa se puna in balanta si situatia lui Assasin ;x .


Va multumesc ! cheers


╚►凸ⒷⓤⓖⓂⓐⓕⓘⓐ凸◄╝ :shot:
ba tu ori esti p...ori te prefaci in joc stiu cnesti da nu tiam dat pm cai vai de capu tau tea batut si unu de 34 mai bn taci si cu ce team jignit? a? aveam dreptu cu tutorialele tale de 2 bani copiate si unele inutile asa ca lasa incercarile astea de copii de 3 ani de a-ti scoate banu
P.S.:N-ai dovezi ca team injurat io singurul nume al meu de pe speed akm e NewDivide.Si adu un print daca team injurat...si nu cred ca ai asa k ciocu mic.
Sus In jos
╚вυgмαŦأα╝
Membru
Membru
╚вυgмαŦأα╝


Data de inscriere : 11/06/2011
Varsta : 28
Localizare : Craiova

Draga forum : administratori , GM , OWNER, etc :| Empty
MesajSubiect: Re: Draga forum : administratori , GM , OWNER, etc :|   Draga forum : administratori , GM , OWNER, etc :| Icon_minitimeDum Iun 12, 2011 1:00 am

Assasin;x a scris:
╚►凸ⒷⓤⓖⓂⓐⓕⓘⓐ凸◄╝ a scris:
Tin sa imi cer scuze pentru limbajul travial folosit in cele 2 topicuri pe care le-am creat de pe : BugMafia . Va respect decizia si chiar daca am luat ban pe forum , pentru mine putin conteaza . Sincer as ruga un om al forumului mai cat de cat Smile sa se uite la topicurile facute de mine si apoi sa vada comentarile lui : Assasin ;x , care mereu a avut ceva de comentat apoi m-a injurat pe PM . De acolo a izbucnit totul Wink , adica hai inteleg , zici copy/paste poate esti copil si nu sti cat ia sa faci un tutorial , dar pana la manele Wink . Eu nu cred ca pustiu asta de 13 ani stie ce ascult eu si ce fac eu Wink , deci cred ca trebuie sa se rezume la metin, si sa nu se mai bage in seama cu mine , apoi zice " BugMafia nu e ratatul ala de la blue " , ce ar face alti in locul meu , cum sa nu ii zici si de mama si de tata si de ce apuci Neutral affraid asta este eu tin sa imi cer scuze fata de dvs , administratori si oameni ai forumului pentru ca a trebuit sa vedeti cu voia sau fara voia voastra limbajul travial folosit de mine , sper sa nu se mai ajunga aici , si am o rugaminte , daca tot am fost exclus dupa celalat cont al forumului sa se puna in balanta si situatia lui Assasin ;x .


Va multumesc ! cheers


╚►凸ⒷⓤⓖⓂⓐⓕⓘⓐ凸◄╝ :shot:
ba tu ori esti p...ori te prefaci in joc stiu cnesti da nu tiam dat pm cai vai de capu tau tea batut si unu de 34 mai bn taci si cu ce team jignit? a? aveam dreptu cu tutorialele tale de 2 bani copiate si unele inutile asa ca lasa incercarile astea de copii de 3 ani de a-ti scoate banu
P.S.:N-ai dovezi ca team injurat io singurul nume al meu de pe speed akm e NewDivide.Si adu un print daca team injurat...si nu cred ca ai asa k ciocu mic.
Continui sa continui Wink) okay prietene , lasa-ma pe mine asa cum sunt in joc Smile) sa ma bata toti Wink , am terminat discutia cu tine eu ti-am zis ca nu am cu cine sa ma inteleg Wink , hai sa ma abordezi pea mess arunca cu un id spre mine;) , a si apropo esti pe un forum public lasama cu cn , invata sa vorbesti intai ; io = eu , ma cobor cu greu la nivelul tau x_x treci de clasa 5 in care esti si mai vorbim , scuze "BUNULE" ca existi, cine ma stie in joc stie cat de slab sunt Wink , okay din nou imi cer scuze fata de tine ca te-am bagat in seama . Nu te ma injur ca asta ar insemna sa ma cobor la nivelul tau , ajungand acolo dau de petrol, si asa am fost exclus din cauza ta;)



╚►凸ⒷⓤⓖⓂ️ⓐⓕⓘⓐ凸◄╝ :shot:
Sus In jos
Amethist
Super Moderator
Super Moderator
Amethist


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30
Localizare : # Bucureşti

Draga forum : administratori , GM , OWNER, etc :| Empty
MesajSubiect: Re: Draga forum : administratori , GM , OWNER, etc :|   Draga forum : administratori , GM , OWNER, etc :| Icon_minitimeDum Iun 12, 2011 1:35 am

Incercati sa nu va mai aduceti injurii Smile daca nu va suportati reciproc nu mai postati in topicurile facute de unu` dintre voi Smile , iar BugMafia daca nu poti vb cu el fara sa`l injuri nu`l mai baga in seama si lasal il plata lui Smile iar Assasin incearca sa nu te mai iei de toti Smile pt. ca am observat ca la majoritatea ai ceva de comentat.. e treaba lor daca imaginea/tutorialu sau eu stiu ce este c/p .. macar ei au avut buna intentie de a face acea poza cu cateva modificari sau acel topic.. Smile .. in schimb tu, nu! Sper ca ati inteles! Smile


Sus In jos
╚вυgмαŦأα╝
Membru
Membru
╚вυgмαŦأα╝


Data de inscriere : 11/06/2011
Varsta : 28
Localizare : Craiova

Draga forum : administratori , GM , OWNER, etc :| Empty
MesajSubiect: Re: Draga forum : administratori , GM , OWNER, etc :|   Draga forum : administratori , GM , OWNER, etc :| Icon_minitimeDum Iun 12, 2011 2:02 am

Doll , sunt in totalitate de acord cu ceea ce spui da intelege chiar m-am saturat sa stau ore in sir sa fac tutoriale si sa vina un tanc sa imi zica ca c/p , sau sa zica ca asta o stie sau altele.
Eu i-am zis , frate il stii treci peste nu mai da cu gura degeaba Smile .

Acum na nu stiu ce sa mai zic ca orice fac pe forum trebuie sa dea el reply eventual sa ma jigneasca.


Mersi oricum Doll:*


╚►凸ⒷⓤⓖⓂⓐⓕⓘⓐ凸◄╝ :shot:
Sus In jos
Amethist
Super Moderator
Super Moderator
Amethist


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30
Localizare : # Bucureşti

Draga forum : administratori , GM , OWNER, etc :| Empty
MesajSubiect: Re: Draga forum : administratori , GM , OWNER, etc :|   Draga forum : administratori , GM , OWNER, etc :| Icon_minitimeDum Iun 12, 2011 2:30 am

Evital Smile , dar nu va mai certati/injurati.. ca iar ia unu dintre voi ban! Smile
Sus In jos
----->>Viruss<<-----
Membru Elite
Membru Elite
----->>Viruss<<-----


Data de inscriere : 05/03/2011
Varsta : 27
Localizare : La mare

Draga forum : administratori , GM , OWNER, etc :| Empty
MesajSubiect: Re: Draga forum : administratori , GM , OWNER, etc :|   Draga forum : administratori , GM , OWNER, etc :| Icon_minitimeDum Iun 12, 2011 2:44 am

ce sai fac daca e cocalar dute ma la gutza si la salam si nu ma mai baga in seama ca no sa ai ocazia asta si app tias da id u da nam voie ca nus tantalau ca tn :freaklol
P.S.:nu lam injurat : ))
Sus In jos
Amethist
Super Moderator
Super Moderator
Amethist


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30
Localizare : # Bucureşti

Draga forum : administratori , GM , OWNER, etc :| Empty
MesajSubiect: Re: Draga forum : administratori , GM , OWNER, etc :|   Draga forum : administratori , GM , OWNER, etc :| Icon_minitimeDum Iun 12, 2011 2:50 am

Assasin, termina Smile.. ce tot ai cu el.. v`am spus sa va ignorati, este asa greu.. sau cauti si tu ban? Smile
Sus In jos
----->>Viruss<<-----
Membru Elite
Membru Elite
----->>Viruss<<-----


Data de inscriere : 05/03/2011
Varsta : 27
Localizare : La mare

Draga forum : administratori , GM , OWNER, etc :| Empty
MesajSubiect: Re: Draga forum : administratori , GM , OWNER, etc :|   Draga forum : administratori , GM , OWNER, etc :| Icon_minitimeDum Iun 12, 2011 3:03 am

ObsessionDoll a scris:
Assasin, termina Smile.. ce tot ai cu el.. v`am spus sa va ignorati, este asa greu.. sau cauti si tu ban? Smile
da si el cema injura atata
nu lam jignit,i-am spus adevaru
oricum nu cred ca am nici un warn
Sus In jos
╚вυgмαŦأα╝
Membru
Membru
╚вυgмαŦأα╝


Data de inscriere : 11/06/2011
Varsta : 28
Localizare : Craiova

Draga forum : administratori , GM , OWNER, etc :| Empty
MesajSubiect: Re: Draga forum : administratori , GM , OWNER, etc :|   Draga forum : administratori , GM , OWNER, etc :| Icon_minitimeDum Iun 12, 2011 3:58 am

Assasin;x a scris:
ObsessionDoll a scris:
Assasin, termina Smile.. ce tot ai cu el.. v`am spus sa va ignorati, este asa greu.. sau cauti si tu ban? Smile
da si el cema injura atata
nu lam jignit,i-am spus adevaru
oricum nu cred ca am nici un warn
Ce asteptari poti sa ai de la 13 ani lasa`l Doll , da lasal cu ban , cum am luat si eu sa ia si el Wink , vad ca tot continua.



╚►凸ⒷⓤⓖⓂⓐⓕⓘⓐ凸◄╝ :shot:
Sus In jos
Amethist
Super Moderator
Super Moderator
Amethist


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30
Localizare : # Bucureşti

Draga forum : administratori , GM , OWNER, etc :| Empty
MesajSubiect: Re: Draga forum : administratori , GM , OWNER, etc :|   Draga forum : administratori , GM , OWNER, etc :| Icon_minitimeDum Iun 12, 2011 4:25 am

Terminati odata? Smile Nu va ajunge forumu sau ce? Smile

Eu nu pot da ban.. tu ai luat ban de la un admin pt. ca i`am dat topicu unde injurai de mama focului Smile.. iar Assasin inceteaza, ca nu suntem pe maidan! Smile
Sus In jos
----->>Viruss<<-----
Membru Elite
Membru Elite
----->>Viruss<<-----


Data de inscriere : 05/03/2011
Varsta : 27
Localizare : La mare

Draga forum : administratori , GM , OWNER, etc :| Empty
MesajSubiect: Re: Draga forum : administratori , GM , OWNER, etc :|   Draga forum : administratori , GM , OWNER, etc :| Icon_minitimeDum Iun 12, 2011 6:10 am

ObsessionDoll a scris:
Terminati odata? Smile Nu va ajunge forumu sau ce? Smile

Eu nu pot da ban.. tu ai luat ban de la un admin pt. ca i`am dat topicu unde injurai de mama focului Smile.. iar Assasin inceteaza, ca nu suntem pe maidan! Smile
io nu lam injurat doar lam facut prost si nui injuratura iam spus adevaru da cea zis el... s ice ba daca am 13 ani? ce crezi ca nu pot sa-ti trag o mama de bataie?
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

Draga forum : administratori , GM , OWNER, etc :| Empty
MesajSubiect: Re: Draga forum : administratori , GM , OWNER, etc :|   Draga forum : administratori , GM , OWNER, etc :| Icon_minitimeDum Iun 12, 2011 6:56 am

Topic Closed ca iese rau !! App Assasin tu mereu ai ceva de comentat la oricine , ceea ce e foarte enervant ... Si akm , in acest topic se vede prin limbajul tau ca , chiar l`ai injurat !!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Draga forum : administratori , GM , OWNER, etc :| Empty
MesajSubiect: Re: Draga forum : administratori , GM , OWNER, etc :|   Draga forum : administratori , GM , OWNER, etc :| Icon_minitime

Sus In jos
 
Draga forum : administratori , GM , OWNER, etc :|
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: